Jump to content
Dogomania

PILNE!!! WETERYNARZ GASTROLOG we WROCŁAWIU


kujania

Recommended Posts

[COLOR=darkred]Witam [/COLOR]
[COLOR=darkred][B]Pilnie potrzebuję namiary na dobrego weterynarza spec. gastrologa we Wrocławiu[/B].[/COLOR]
[COLOR=darkred]Moja sunia (nieduży kundelek prawie 9 lat), od trzech tygodni cierpi na dolegliwości przewodu pokarmowego. nasz weterynarz "rodzinny" nie wie co jej dolega - na razie leczy ją na zapalenie trzustki, ale stan zamiast się poprawiać pogarsza się. [/COLOR]
[COLOR=darkred]Mała ledwie już stoi na łapkach, od tygodnia jest na ostrej głodówce (tylko woda do picia). Ale nic nie pomaga - brzuch jest ciągle bolący i coraz częściej pojawiają się napady ostrego bólu - na początku był jeden na 2/3 dni teraz są 3 do 4 dziennie.[/COLOR]
[COLOR=darkred]Będę wdzieczna za każdą podpowiedź, z góry dziękuję. Anka [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja z moją sunią, która ma zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki byłam u dr Wojciecha Hildebranda w klinice przy UP we Wrocławiu. Zlecił szereg badań i zdiagnozował ją, choć inni weci mieli z tym problem.
Nam pomógł, może i Twojej suczce pomoże.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

[quote name='mimi_91']Ja z moją sunią, która ma zewnątrzwydzielniczą niewydolność trzustki byłam u dr Wojciecha Hildebranda w klinice przy UP we Wrocławiu. Zlecił szereg badań i zdiagnozował ją, choć inni weci mieli z tym problem.
Nam pomógł, może i Twojej suczce pomoże.[/QUOTE]

czy to jest gastrolog? ja rowniez szukam gastrologa lub chirurga ktory sie zajmuje jelitami,odbytem.pilnie

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem w stanie Ci powiedzieć czy ma typową specjalizację z gastrologii, jednak bardzo sobie go chwalę i w typowo gastrologicznych problemach mojej suczki pomógł. Zresztą poleciła mi go osoba, która również ma psa chorego na trzustkę. Moim zdaniem jest bardzo dobrym lekarzem i warto spróbować się do niego wybrać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...