Jump to content
Dogomania

ZAGRYZĄ MNIE LUB UŚPIĄ- czy taka musi być moja przyszłość? Nie! Nana już w domu:)


mc_mother

Recommended Posts

[quote name='_Goldenek2']Jak to??? Czy może mnie ktoś oświecić????????[/QUOTE]

Nana po zakończeniu opieki pooperacyjnej (posterylkowej) pojedzie do DS w okolice Poznania. Będzie miała do towarzystwa samca podhalana Yogiego - w mniej więcej swoim wieku.
Dom został sprawdzony ... w zeszłym roku;) jak pani Lilka adoptowała niewidomego , starego Juranda
[*].
To dom o wielkim sercu:loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Saphira']Chyba to wyśniłam, tylko bałam się zaproponować tego po śmierci Jurcia. Czasem sny się spełniają..........[/QUOTE]
Oj, spełniają się!
Kilka dni trwały medytacje nad wyborem psiaka dla Pani Lilki, bo bardzo chciała pomóc jakiejś kolejnej bidzie.
Jestem bardzo szczęśliwa, że wybór padł na Nankę:)
Nie za często słyszy się, że ktoś chce "takiego psa, który ma najmniejsze szanse na dom"... a takiego chciała Pani Lilka.
Bardzo Jej i Jej Rodzinie za to dziękuję:)



[B]PROSIMY O NIE WPŁACANIE JUŻ DEKLARACJI DLA NANY[/B] :)
I BARDZO DZIĘKUJEMY ZA TE, KTÓRE DO TEJ PORY ZOSTAŁY WPŁACONE- bez nich nie udałoby się pomóc dziewczynce.

Link to comment
Share on other sites

Nana po sterylce. Jest wszystko ok, zasnęła już przy niskiej dawce narkozy , nie było problemów z wybudzaniem.
Jest jednak inny problem- serce. Podczas znieczulenia wyszło iż bicie serducha jest nie tak jak trzeba, od tego tez jest to jej charczenie. Przy zdjęciu szwów zrobimy ekg, niunia będzie musiała dostawac leki nasercowe-jakie i ile okaże sie po badaniu.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli Nana nie miała problemów podczas narkozy, to nie może być bardzo źle z jej serduszkiem :)
Może już więcej nie będzie musiała przechodzić zabiegów operacyjnych... trzymam za to mocno!
Dieta bogata w kwasy Omega 3 i 6 + dobrze dobrane leki i można fajnie żyć nawet z cardiomiopatią. Nana, uszy do góry, będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/204517-Rudzik-pies-na-1m-łańcuchu-bez-jedzenia-za-karę-!!!-Brakuje-120-zł-żeby-pojechał-dt?p=16550090#post16550090"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2045...0#post16550090[/COLOR][/URL] Zajrzyjcie proszę. Ten psiak potrzebuje pomocy. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...