Jump to content
Dogomania

PON Dredzik znowu MA DOMEK!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 257
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

"Dziury" nic to ,najważniejsze żeby zaczął chodzić na łapkę. Pan weterynarz tak sprytnie wygolił że jak długie futerko z góry się wyczesze to mało co widać. Teraz pozostało tylko czekać na końcowy efekt operacji. Dzisiaj już emocje opadły ale podjąć decyzję o operacji wcale nie jest łatwo. Wyobraźcie sobie co czułam zostawiając Dredka u weta wiedząc jak ten psiak boi się że go porzucimy. Łezka w oku się zakręciła eh................

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

[quote name='aja14']Malawaszko kliknij na zdjęcie to będzie większe!! Dredziul jest boooski. Każdego dnia pokazuje nam jak jest wdzięczny za swoje miejsce na ziemi. Kochamy go baaardzo a on nas.[/QUOTE]

ja też kocham - i jego i Was :loveu:

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1380/1ed37aff402b2c38gen.jpg[/IMG]

[IMG]http://images46.fotosik.pl/1336/fcce0ad3a7d81573gen.jpg[/IMG]

a jak nóżka? ta operowana - dobrze jest wszystko?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 4 weeks later...

Malawaszko !      Dredziul ostatnio ma krótsze kudełki ,tak poprostu dla niego lepiej. Nie trzeba się szarpać ze sfilcowanymi kudełkami.   22 grudnia dredziul miał usuniętego gruczolaka. Na szczęście wszystko wyłapałam bardzo wcześnie i myślę że będzie ok.    Doszedł do siebie bardzo szybko i jest naprawdę w dobrej formie.   W lecznicy robi za ulubionego pacjenta taki psi gwiazdor  ;)    Kochany  nochal nasz :calus:   Zdjęcia będą tylko muszę znaleść czas .

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...