Jump to content
Dogomania

Sandomierska Kropeczka już w swoim domeczku!!


Basia1968

Recommended Posts

[url]http://www.dogomania.pl/threads/196997-KONIEC-!!!LEGOWISKO-Psie-cude%C5%84ka-UBRANKA-ksi%C4%85%C5%BCki-SZELKI-05.12[/url]

Punia może nasze szelki z bazarku Ci spasują, 45 albo 48 numer :) a zawsze to kasa dla psiaków pójdzie :) pomierz Kropę, może akurat, chyba, że juz gdzieś zamawiałaś.
Mogę Ci je wysłać wcześniej a zapłacisz po 20 jak byś chciała :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

szeleczki super niestety za duże na moja kruszynke a te zielone za małe;( ale bardzo dziękuje za informacje o bazarku fajowe tam rzeczy macie muszę się porozgladac po tych wszystkich bazarkach:)
Ania a co do bania sie petard to wiem o czym mówisz suczka mojej mamy niezyjaca od dwóch lat bała sie straszliwie uciekała do łazienki ale wytrzymała 18 lat z ta strachliwościa:)kochana była :)

Link to comment
Share on other sites

To podpowiem, nie utulaj, jeśli będzie problem, udawaj, że jest OK, daj ciasteczko, ale udawaj, że nic się nie dzieje, Bezie to bardzo pomogło, zobaczyła, że my się nie boimy i zaczęło wystarczać ukrywanie głowy pod fotelem, a wcześniej to histeria była prawie nieuleczalna!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania14p']Zapomniałam napisać, że mój doberman (lata sześdziesiąte), jak ukrył się pod łóżkiem babci to musiałam wzywać syna sąsiadów, żeby to wyrko podnieść, bo pies tak się rozpłaszczył, że samodzielnie nie miał szans, aby się z tej kryjówki wydostać!!![/QUOTE]


Hehhe no to mieliście akcję :) Mojej koleżanki suka jak się pod wanne schowała to musieli wanne podnosić i potem stwierdzili że lepiej ja zabudować bo meczyli sie pół dnia:)

Link to comment
Share on other sites

Ale miałam dzis dzień:bigcry:. Dowiedziałam sie że u mnie w Stalowej Woli w lasku na terenie MOSIR-u przebywa suczka z 6ścioma szczeniakami:crazyeye:. Ja rzecz jasna matka polka od razu w te pedy i poszukiwania bo gdzieś niby w krzakach. Co sie okazało pieski są , suczka dzielna jak nic:Dog_run:zrobiła im nore w ziemi pod zawalonym drzewem:shake: az dziw że dała rade. Zabrałam maluchy do siebie. ale suczka nie chciała ani za szczeniakami iść ani za jedzeniem:-(. Mam obecnie 4 suczki i 2 pieski. Dzis juz fotek nie porobie bo ciemno i nie wyjda fajnie fotki ale jutro zabieram się za zdięcia.
Postaram się zrobić im ogłoszenia ale jeszcze nie mam doświadczenia w tekstach chwytajacych za serce;). CZy mogłabym liczyc na jakaś pomoc?
Mąż zły na mnie jak nic bo oprócz szczeniaków no to dwa kotki i nasza Kropeczka:mdrmed:
Będę musiała im szybciutko domki dobre znaleźć .
Pieski od suczki podobnej do kropki mała czarna. cztery są czarne jeden rudy i kolejny pomieszany rudo-czarny.
Oki ja jade do weta z nimi zobaczymy co mi powie.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje bardzo:) Byłam u weta pieski odrobaczone po 19 mam przyjechac ponownie po klatke bo maluchy juz powoli czuja ciepełko pod łapkami i nie siedza w legowisku:):)
Mamuski nie moge złapac ale gadałam z wetka moją i może uda nam sie wspólnie bo trzeba wysterylizowac zeby nie było kolejnych psich sierotek małych.

Jak dam rade to nawet dziś wstawie wam fotki tych moich nowych nabytków.

Macie jakies propozycje jak złapać mamuske dosć dzika i troche wojownicza

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyno, cudna jesteś, męża tylko ugłaszcz, wątek oddzielny dla podopiecznych załóż (tytuł jakiś chwytliwy musisz wykombinować), Dzika_Figa już deklaruje pomoc na Allegro, ja tu na dogo będę podrzucać, a i reszta wchodzących na ten wątek się zajmie tym problemem. Buziaki!

Link to comment
Share on other sites

Mamę dzieciaków można próbować łapać klatką - łapką ale to skomplikowana sprawa, bo najbliższa taka klatka jest w Krakowie.
Wszystko zależy od tego na ile suczka jest lękliwa.
Skoro pozwoliła Ci zabrać dzieci, to bardzo bojowa nie jest. Możliwe zresztą, że miała ich już dość i z ulgą się ich pozbyła.
Twoja wetka powinna wiedzieć, czy nie macie przypadkiem hycla w Stalowej, może on by pomógł...?

Jak Kropka zareagowała na szczeniaki?

Link to comment
Share on other sites

Kropka jak rasowa mama podeszła powachała i poszła do siebie :P wie chyba ze dzieciaki są kłopotliwa sprawą więc je olała i poszła podlizywac się córce co by o niej nie zpapomniała .
Jak na razie fotki tu wstawie macie pomysły na chwytliwy temat??
[IMG]http://i54.tinypic.com/2a9pr3q.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Puniu napisz do Jogi wiadomość. Jej teściowa mieszka w Stalowej i tez pomaga bezdomniakom, może pomoże łapać.
Potrzeba Ci karmy pewnie, pogadam ze Stowarzyszeniem, mamy trochę karmy dla szczeniąt, a taka gromada będzie trochę jadła.
Ja właśnie jadę karmić naszą wesołą 11..... :)

Link to comment
Share on other sites

Dzika Figa byłąbym wdzieczna za założenie tematów szczeniakom z jakims chwytliwym tekstem:)
Soema wielkie dzięki za wsparcie karma jak najbardziej sie przyda mój adres podam ci na priv .Czekam teraz na pieniążki przelew bedzie jutro albo w poniedziałek wiec jak uprosze brata to dam mu na bezyne i moze mnie przywiezie jak nie znajdziecie nikogo kto bedzie przejeżdżał przez Stalową. Wielkie dzięki za pomoc szczeniaki kochane i powinny miec super domek( jak każdy piesek)
Soema współczuje że aż tyle biednych psiaków;( ,co ile karmisz swoje psiaki?
Mam już klatke właśnie ja umyłam i jak wyschnie to ja wyściele .

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=seagreen][I]Puniaiwika,[/I] [/COLOR][/B]

[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]Spokojnych, Radosnych Swiat Bozego Narodzenia [/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000]oraz Szczesliwego Nowego Roku 2011.[/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/I][/B]

[URL=http://img90.imageshack.us/i/3071.gif/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/8647/3071.gif[/IMG][/URL]


[B][I][SIZE=4][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE][/I][/B]
[B][I][SIZE=4][COLOR=seagreen]Domkow dla uratowanych maluchow zycze rowniez![/COLOR][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Lecę popatrzeć na panienki:)
A moja Kropcia już prawie zadomowiona jest jeszcze trochę lękliwa ale jak mnie wita jak wracam to istne tornado w domu szaleje niesłychanie ogonek lata jak śmigiełko:):)
Z kotkami super przyjaźń razem nieraz z jednej miseczki podjajdają bo przecież jedno może mieć coś smaczniejszego od drugiego hihihihih Normalnie mam ideał w domu:):)
Buziaczki dla wszstkich cioteczek :* a Zwłaszcza dla Dzikiej i soemy:*:*:*:*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...