Jump to content
Dogomania

Piękna Mona - juz w kochającym domku!


Olga132

Recommended Posts

  • Replies 332
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziewczyny... jej trzeba konkretnej pomocy, buda przed zimą jest niezbędna! Myślę, że na allegro i dogomanii uda się zebrać odpowiednią sumę, by kupić lub zlecić niedrogo zrobienie budy dla niej. To przecież bardzo ważne.

Mogę zrobić taką aukcję. Jednak najpierw trzeba znaleźć jakieś porządne niedrogie budy, by wiedzieć, ile kasy potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja jav']Ja mam porzadna , ocieplana buda...... ale jak ja dostarczyc, gdyby ktos mogl ja odemnie wziasc to chcetnie dam psinie[/quote]

Może kurier będzie tańszy niż nowa buda? Jaka ona jest duża, ile mniej więcej waży? Dowiem się ile może kosztować transport kurierem.

Link to comment
Share on other sites

Mysle ze kurier bedzie sporo kosztowal:shake: , to ciezka buda, zrobiona z dwoch warstw palet i grubego steropianu, ocieplana ze wszystkich stron i od spodu, z papa na dachu, pomalowana; dluga ale raczej waska, musialabym ja zmierzyc; solidna, mocna, niestety nie rozkladana

[SIZE=1]PS. Bede miec wiecej takich bud[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Transport budy będzie kosztował ok 100 zł, jeśli zgodzą się ją wziąć. Myślę, że to dobre rozwiązanie. Zróbmy szybciutko zbiórkę i znajdźmy najtańszą firmę, która zgodzi się zabrać budę . Wyjdzie taniej niż nowa.

Mogę założyć aukcję, i spytać Green Evil, może będziemy zbierać na konto AFN? [B]Musimy zdążyć przed zimą!!!!! [/B]A taka zbiórka trochę potrwa.

Co Wy na to?

Link to comment
Share on other sites

Za jakis czas ok. miesiac bede miec wiecej takich bud:multi: , tak mysle ze moze wtedy zalatwic by jakis transport, [U]moze ktos jezdzi w tamte strony?????[/U]jakims wiekszym autem dostawczym, wtedy to bedzie sie bardziej oplacalo, te budy sa przeznaczone dla schroniska, a to w Wegrowie chyba bardzo potrzebuje bud, mialam je zawiezc do Myslowic, ale ......Wegrow chyba bardziej potrzebuje pomocy?
Mozecie mi podac wymiary bud jakich potrzebujecie?

Link to comment
Share on other sites

ok;) , palety mam, szukam jeszcze steropianu

A czy oni sami, pracownicy schroniska, nie moga wykonac takich bud, zalatwienie palet i steropianu wcale nie jest takie trudne, gwozdzie sa niedrogie i mamy budy prawie za darmo, a na miejscu to mozna robic cale pawilony bud, w takich jets cieplej zima i mniej materialu potrzeba???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Folen']Oto "buda" w jakiej obecnie mieszka Mona :-(

[IMG]http://img204.imageshack.us/img204/5480/budamonydh9.jpg[/IMG][/quote]
Tragedia:-( , moze zrobmy zrzutke na bude dla niej, ja moge dac teraz 50 zl, a budy ktore dojade pozniej napewno sie przydadza innym psiakom przed zima, teraz coraz czesciej bedzie padac i ona w czyms takim:shake: , jak dlugo bedzie zdrowa , gdy stale bedzie moknac:shake:

Link to comment
Share on other sites

Te budki juz nieaktualne, ale jedna udalo sie przechwycić.......nie mialysmy transportu i pan oddał komus innemu.
Maupa jeśli możesz nam pomóc w tym transporcie budy dla Mony to jesteśmy Ci niezmiernie wdzięczne....my teraz walczymy z parvo u szczeniaków w schronisku........ale to walka z wiatrakami niestety......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...