Jump to content
Dogomania

Mazurskie szczeniaki - są już bezpieczne i szczęśliwe!- została malutka sunia-zobacz!


dudson13

Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dudson13']Asiaczek na poczatku była taka opcja, ale psiaczki po miesiącu idą na domowy dt, także potrzebujemy jednorazowo na opłatę za miesiąc hoteliku, szczepienia, witaminki dla nich. Poza tym to są szczeniaki także liczę, że niedługo znajdą domek - a patrząc na zaangażowanie cioteczek będzie tak na pewno[/QUOTE]
Jasne. Dzięki za wyjaśnienie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia_F']przlew poszedł
Szkoda tylko że tyle jeszcze psów tam zostało. Może pomyśleć o obrożach dla nich, gdzieś pisałyście że mają poranione szyje od łańcuchów. Cały czas o biedakach myślę, ju tak zimni....[/QUOTE]

Andzia, jeździmy tam raz na 2 tygodnie, zawozimy karmę i kontrolujemy sytuację. Mamy do zabrania jeszcze małą sunieczkę. Robimy co możemy, naprawdę. Dziękuję ci kochana za wpłatę. W poniedziałek zrobię rozliczenie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetek100'][URL]http://allegro.pl/dwa-szczeniaki-czekaja-na-dom-szczenie-szczeniak-i1343034274.html[/URL] dla chętnych mam ogłoszenie zrobione w wordzie z wyrywanym kontaktem:)
dodałam je jeszcze na kupiepsa i adopcjapsa[/QUOTE]
Anetek - kochana jesteś!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Zapisuję wątek ,zaproszona . Zmartwilo mnie ,że zamiast obiecanej wstępnie kwoty 300 zl za pobyt 2 szczeniaków trzeba bedzie uzbierac dwa razy tyle jednak -czyli az 600 zl . No i o jakim domowym dt jest mowa pozniej -czy to sprawdzony dt ?. Wiadomo ,że nie tylko jednorazowe wplaty są potrzebne ,ale tak samo deklaracje stale przede wszystkim ,bo nie wiadomo jak dlugo psy będą czekać na nowe domy .Mogą to być m-ce a nawet dlużej.Oby jak najkrocej szukaly domu .No i bedzie chyba jeszcze sunia do zabrania stamtąd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']A mnie się wydawało, że 600 zł to za 3 psiaczki...

Pzdr.[/QUOTE]
I taka kwota za pobyt 3 niedużych psow -a w tym 2 szczeniaków jeszcze- bylaby jeszcze rozsądna i jakoś może by się uzbieralo. Niestety,przy przekazywaniu tych 2 szczeniaków do hoteliku okazalo się ,że pobyt jednego to koszt 300 zl -czyli aż 600 zl za dwa nieduze psiaki. Jesli doszlaby tam nieduża sunia z tego samego miejsca-to już bylaby kwota aż 900 zl ....:shake:
No nie wiem ,czy cioteczce Dudson13 uda się zebrać nawet te 600 zl a co dopiero aż 900 zl/m-c ...:shake: Obawiam się ,że będzie problem finansowy . Myślę,że to chyba kwota poza możliwościami . Bardziej realna bylaby kwota 500-600 zl za te 3 nieduże psy.A i do tej jeszcze dużo brakuje .

Link to comment
Share on other sites

byłyśmy dzisiaj u szczeniaków z Anetką porobić fotki, maleństwa są przecudowne sunia bardzo delikatna nieśmiała a chłopiec wesolutki urwisek siedzą sobie w kojcu
dziewczyny ile Wy płacicie za takie warunki?? Sorry, ze pytam ale te maleństwa powinni siedzieć w domku albo w jakimś ogrzewanym pomieszczeni a nie w budzie i to za takie pieniądze ach
edit. doczytałam ile płacicie masakra

Link to comment
Share on other sites

To te maluchy są w budzie w kojcu ?? I to za 300 zl za jednego ???:crazyeye:
No to faktycznie cena jest stanowczo wygorowana .:shake:

Pytalam LadySwalow ,ale ona tylko male szczeniaki przyjmuje ,a te są juz dość duże ..

[url]http://www.dogomania.pl/threads/195528-Dom-tymczasowy-dla-szczeni%C4%85t?p=15820943#post15820943[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magenka1']byłyśmy dzisiaj u szczeniaków z Anetką porobić fotki, maleństwa są przecudowne sunia bardzo delikatna nieśmiała a chłopiec wesolutki urwisek siedzą sobie w kojcu
dziewczyny ile Wy płacicie za takie warunki?? Sorry, ze pytam ale te maleństwa powinni siedzieć w domku albo w jakimś ogrzewanym pomieszczeni a nie w budzie i to za takie pieniądze ach
edit. doczytałam ile płacicie masakra[/QUOTE]

A co ja mogę?????????????????????? Zostałam trochę "wrobiona" w ten hotelik. Dopiero na miejscu okazało się, ile musimy zapłacić. Jeżeli po 2 tygodniach zabierzemy psy, to wtedy będzie trzeba zapłacić połowę tej sumy. Ale gdzie jak mam je zabrać??????? Mają wrócić do właściciela?? Sama nie wiem co robić. Nie jestem w stanie zapłacić za nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dudson13']A co ja mogę?????????????????????? Zostałam trochę "wrobiona" w ten hotelik. Dopiero na miejscu okazało się, ile musimy zapłacić. Jeżeli po 2 tygodniach zabierzemy psy, to wtedy będzie trzeba zapłacić połowę tej sumy. Ale gdzie jak mam je zabrać??????? Mają wrócić do właściciela?? Sama nie wiem co robić. Nie jestem w stanie zapłacić za nie.[/QUOTE]

Cioteczko dudson ,jesli ktoś zalatwil ten hotelik i obiecane byla oplata 300 zl /m-c za dwa szczeniaki -to teraz może niech ta osoba martwi się o znalezienie tej drugiej kwoty 300 zl ?? Bo najwyrazniej zostalaś nie" tylko trochę wrobiona " -ale na calego !!!:shake:
I skad teraz wezmiecie te 600 zl ?? Niech ta osoba tez pomartwi się ,bo wprowadzila ciebie w bląd a placic trzeba albo zabierać psy . Tylko dokąd ?? Czy mamy szukac-czytac kto tak zawalił sprawę ? Chyba pisze na wątku ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...