Jump to content
Dogomania

Galeria Gudzinka


Metheora

Recommended Posts

Też będę się starać przekierować instynkt na sport. Zobaczymy, czy mi się uda - z królikami nie ma wyjścia, musi się udać ;) Ale jestem raczej dobrej myśli, zważając na to, że to szczenię będę sprowadzać do królików, a nie odwrotnie. Wychowa się wśród nich. Problemem rzeczywiście może być pogoń, bo króle mają dosyć szalone zabawy w ganianego, więc pod moją nieobecność nie będzie miał wstępu do pokoju, w którym one przebywają.

Przepraszam, że tak zanudzam o sobie, już nie off-topuje ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Witam u Gudzinków :). Widzę że Justynce się spodobały- fajnie byłoby gdyby się na tę rasę zdecydowała... Justa- ta maść MT to właśnie ich atut- na żywo to podpalanie jest piękne- nie jasne, tylko czysty mahoń- cudo po prostu!
Ja mam w domu jednego prawdziwego terriera-westa, i ma silny instynkt myśliwski. Szynszyle mam ponad 3 lata i ciągle są obiektem pożądania... Mam też stafficzkę- a więc już nie taki terier pełnej krwi-bo typu bull- i jej wcale nie interesują... MT podobno powstał z krzyżówek terierów z whippetem- Metheora popraw mnie jeżeli się mylę- więc może nie mieć zapędów do królików. Ale i tak warto od małego przyzwyczajać zwierzaki.
Szczeniaki cudne! Qrczę, czemu ja mieszkam w takim małym mieszkaniu? :( Już mam 4 psy i jeszcze będę miała ze dwie chi na 100%, na razie skupiłam się na tej rasie- chociaż idzie mi "jak po grudzie"...
Będziemy wpadać i pozdrawiamy serdecznie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Witam u Gudzinków :). Widzę że Justynce się spodobały- fajnie byłoby gdyby się na tę rasę zdecydowała... Justa- ta maść MT to właśnie ich atut- na żywo to podpalanie jest piękne- nie jasne, tylko czysty mahoń- cudo po prostu!
Ja mam w domu jednego prawdziwego terriera-westa, i ma silny instynkt myśliwski. Szynszyle mam ponad 3 lata i ciągle są obiektem pożądania... Mam też stafficzkę- a więc już nie taki terier pełnej krwi-bo typu bull- i jej wcale nie interesują... MT podobno powstał z krzyżówek terierów z whippetem- Metheora popraw mnie jeżeli się mylę- więc może nie mieć zapędów do królików. Ale i tak warto od małego przyzwyczajać zwierzaki.
Szczeniaki cudne! Qrczę, czemu ja mieszkam w takim małym mieszkaniu? :( Już mam 4 psy i jeszcze będę miała ze dwie chi na 100%, na razie skupiłam się na tej rasie- chociaż idzie mi "jak po grudzie"...
Będziemy wpadać i pozdrawiamy serdecznie![/QUOTE]

Witam kolejną miłośniczkę MT :)
no cóż w statyce to wszystko raczej bezpieczne ale uciekający królik, od znajomych z zagranicy wiem że MT jest w stanie złapać i zabić zająca...wydaje mi się że charty to raczej tez psy z instynktem myśliwskim i pogoni- polowały na zające
na pewno trzeba być ostrożnym i przyzwyczajać zwierzęta do siebie od małego...
kiedyś miałam szczurka- myśleliśmy z chlopakiem żeby sobie kupić -niebieski rex śliczny ale nie wiem czy moje psiska by go zaakceptowały -troszkę się boję zaryzykować...jak inne zwierzę to raczej większe może kiciuś ale to za kilka lat i bedzie bengalski :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='puchu']Super filmiki :)

Prowadzenia na torze szybkiego psa nie jest najłatwiejsze, ale po doświadczeniach ze Szczurzątkiem (stawanie na głowie, żeby pobiegła) zdecydowanie wole te biegające ;)[/QUOTE]
dokładnie...
Rami nie jest fascynatką agility- przejdzie cały tor ale trzeba tu położyć nacisk właśnie na słowo PRZEJDZIE....

Link to comment
Share on other sites

Nasze początkowe treningi, to było nakłanianie Szczurzątka do truchtu. A nawet to było jak na nią dużo. Teraz naprawdę ładnie i szybko biega. Żeby ona miała lepszą psychikę, byłaby świetnym psem sportowym...

Link to comment
Share on other sites

Oglądałam film BiPi i coraz bardziej...i bardziej mi się podobają MT:placz:... Szukam sobie już furtki- w stylu że dzisiaj spotkałam dziewczynę u mnie na osiedlu która ma w domu 3 bordery i dalmatynkę ;) Ale muszę myśleć rozsądnie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Oglądałam film BiPi i coraz bardziej...i bardziej mi się podobają MT:placz:... Szukam sobie już furtki- w stylu że dzisiaj spotkałam dziewczynę u mnie na osiedlu która ma w domu 3 bordery i dalmatynkę ;) Ale muszę myśleć rozsądnie...[/QUOTE]
Ja mogę powiedzieć że już zostałam pochłonięta przez MT i myślę że to będzie good idea!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Metheora- przepraszam za offa, ale chcę napisać Juście, że bardzo się cieszę. Wczoraj rozmawiałam z tą dziewczyną którą spotkałam o Tobie- no i niestety-czy stety- powiedziała to co większość... Ona nie pracuje, tylko jej TZ a ona cały prawie czas poświęca psom ;) Też polecała Ci MT (Muszę się zapytać jak się nazywają, bo biorą udział w różnych zawodach). Teraz to ja Ci zazdroszczę...

Link to comment
Share on other sites

I jeszcze...
[COLOR=red][B]Mały OT:

Zapraszam na mój bazarek dla 2 szkieletorków...
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/211759-MISZ-MASZ-dla-mas%21%21%21%21-Do-05.08.2011-r.-godz.-24.00?p=17351121#post17351121"]http://www.dogomania.pl/threads/2117...1#post17351121[/URL]
[/B][/COLOR]
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Metheora- przepraszam za offa, ale chcę napisać Juście, że bardzo się cieszę. Wczoraj rozmawiałam z tą dziewczyną którą spotkałam o Tobie- no i niestety-czy stety- powiedziała to co większość... Ona nie pracuje, tylko jej TZ a ona cały prawie czas poświęca psom ;) Też polecała Ci MT (Muszę się zapytać jak się nazywają, bo biorą udział w różnych zawodach). Teraz to ja Ci zazdroszczę...[/QUOTE]
o mnie:diabloti: ? hehe no tak to inna sprawa, ja jednak doszłam do wniosku ze bc jeszcze nie teraz;) Niema co zazdrościć, za 2 lata może jakoś uzbieram kaske:) i Metheora mi załatwi:) piękną sportową sunie:)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz... ja mogę... ja po prostu wierzę z całych sił!!! Że będzie dzień w którym będę kupować wyprawkę dla małej, i dzień kiedy pojedziemy ją odebrac:loveu:! u mnie niestety duzą rolę grają rodzice.... więc nie jest to takie proste, wiem że pieniądze uzbieram a czy sie zgodzą..... Oby tak!

Link to comment
Share on other sites

Dobrze prowadzone MT w agility są zarąbiste! A żeby jeszcze nadążyć za takim :p
Ja jestem ciekawa tego filmiku obozowego BiPi.
Na filmiku widać, że nie za bardzo interesuje ją ta zabawka, która jest większa od niej samej :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maalwi']Aa ja mam pytanko

czy tam z tyłu , za moją sunią to MT??
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/36/2011070321858.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/4092/2011070321858.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Tak to MT ;) ale chyba nie znam...a z jakiej to wystawy?

[quote name='westie_justa']Ja mogę powiedzieć że już zostałam pochłonięta przez MT i myślę że to będzie good idea!:evil_lol:[/QUOTE]

Pochłonięta :D

[quote name='Asiaczek']Filmy - super je się ogląda i rzeczywiście, przyspieszenie i mały motorek w d... to one mają:)

Pzdr.[/QUOTE]

mają, mają... w niedzielę na Skrzyczne z Azirem startowałam w zawodach Nordic Walking i ostatni na szczycie nie byliśmy :D



[quote name='Kashdog']Dobrze prowadzone MT w agility są zarąbiste! A żeby jeszcze nadążyć za takim :p
Ja jestem ciekawa tego filmiku obozowego BiPi.
Na filmiku widać, że nie za bardzo interesuje ją ta zabawka, która jest większa od niej samej :evil_lol:[/QUOTE]

to były same początki nauki :) ja też jestem ciekawa- fotki będą -czekamy :)

[quote name='arielka186']Jest czego... Ja nie mogę już mieć kolejnego psa póki będę mieszkać tu gdzie teraz- no, chyba że chihuahua, więc nie robię sobie nadziei- a Ty możesz...[/QUOTE]

domek by się przydał :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...