Jump to content
Dogomania

Galeria Gudzinka


Metheora

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='westie_justa']No to widziałam Cie z jednym Gudziunkiem przeszłam obok Ciebie i tak mówię o manchesterek z dogo:D ta agilitowa obróżka była znakiem rozpoznawczym :P[/QUOTE]

To mam nadzieję że następnym razem się ujawnisz :)

[quote name='Buszki']Gratulacje!
I fajnie,że się spotkamy we Wrocławiu :).[/QUOTE]

dziękujemy za gratulacje
No i cieszę się na Wrocław :)
Myślałam jeszcze o Kielcach ale to już na pewno ostatnia wystawa w tym roku :) do Wrocka zabiore Azira i Rami. Do Chorzowa chyba wszystkie trzy i Black Princess będzie- chcemy tam zrobić sobie małe spotkanie. Kielce byłyby rekreacyjnie- ćwiczyć handling muszę i psy też niech ćwiczą bo na ringu zawsze gorzej wyglądają niż w trawie na spacerze :P ...przy okazji odwiedzę babcię w Radomiu :) i dość jeżdżenia na te rok...zimę będę pracować intensywnie bo manchestery zapadają w sen zimowy przy kominku :) No i jeszcze dwie edycje Pucharu Polski w Dogtrekkingu i jedna Dog Adventure- 3 dni, No Baski chyba lubią spacery??? :) zapraszam na zawody będę mieć towarzystwo fajne:)

Link to comment
Share on other sites

z wczorajszego spaceru...zdążyliśmy wyjść przed burzą, dzisiaj bylam z Azirem na treningu ( biegi ) i niestety zmokliśmy konkretnie...

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/268139_223622884340977_100000798011025_547947_3533514_n.jpg[/IMG]

[IMG]http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/282492_223621091007823_100000798011025_547919_2555176_n.jpg[/IMG]

Ramiczek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']My na Kielce tez się szykujemy. Tylko nie wiem, czy w ten sam dzięń będziemy. Ale chyba tak. Przynajmniej w ub.roku tak było, że gr. III i V były tego samego dnia:)

Pzdr.[/QUOTE]

no wlaśnie...bo ja na pewno będę na jeden dzień...upss a miałam jechać z koleżanką a koleżanka z chartem -jak charty będą w inny dzień to może dwa razy pojedziemy...jeszcze nie wiem. Ale nowina jest taka że będziemy mieć koleżankę -charcika włoskiego :) i będę miała z kim na wystawy z Wisły jeździć - przynajmniej niektóre :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora'] Dwa dyplomy- ALICE I AZIR Mł Ch PL!!! :)[/QUOTE]
Zawsze miłe są takie znaleziska w skrzynce :)
[quote name='Metheora']
Były 4 manchesterki, będą pamiątkowe foty jak przyjdą na meila :)

Alice , dosk.lok I. CACIB, CWC, Zwycięzca,
Azir dosk, II lok. (a ja powód zeby jechać do Wrocka :))
zwycięzca BOB -Ch.TOKAI Nowa Atlanta (Holandia)[/QUOTE]
Gratulacje!

Widzę, że i manchestera można zmęczyć ;). Bardzo ładne jest to zdjęcie :)
[url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281256_221130801256852_100000798011025_539955_6076482_n.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jamnicze']
Widzę, że i manchestera można zmęczyć ;)[/QUOTE]
hehe zmęczyć :)
dziekujemy za gratulki :)
Pytanie do bardziej zaawansowanych czyli do Was :P
Gdzie warto pojeździć z psami żeby zdobyć -powalczyć o trochę Championatów?
Oprócz naszych MTH nie byłam jeszcze za granicą na wystawie...
a mam plan na przyszly rok...ponieważ zmieniam pracę na sezonową ( tylko zima )
chciałabym przy okazji wykorzystać następny sezon wystawowy- planuję MTH w Anglii, no a u nas Katowice, Radomskie majowe wystawy, Ustroń, Chorzów, i może Warszawa CACIB-spodobało mi się :) chcę się pojawiać z psami u nas bo MT jest malutko w Polsce, a resztę to raczej za granicą... tylko gdzie??? gdzie jest fajnie??? co polecacie??? Może razem? :) :) :) ja myślę o CH.Czech ( dla tatusia z Czech ) i CH.SK ( bo mamusia ze Słowacji ) ale to na początak taki plan... Może ktoś z was tez planuje coś w tych krajach- samem tak na pierwszy raz to strasznie :P :D

Link to comment
Share on other sites

Guest papillonek

[quote name='westie_justa']Hehe w wrześniu chyba będzie w warszawie to moze wezmę Dotke;)

Gratuluje Młodzieżowych Championów Polski!:D[/QUOTE]

Żółwik! Też będę na pewno z Sońką to może się spotkamy :D

A tak w ogóle to witamy się pierwszy raz :)
Gratuluję serdecznie i życzę dalszych sukcesów ;)

Link to comment
Share on other sites

foty z Warszawa CACIB
[IMG]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283215_125135904242892_100002394496227_171063_2337710_n.jpg[/IMG]
Para Hodowlana

[IMG]http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/283920_125135020909647_100002394496227_171044_6502936_n.jpg[/IMG]
zdjęcie pamiątkowe -wszyscy :)

[IMG]http://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/281480_125135504242932_100002394496227_171055_5523223_n.jpg[/IMG]
BOB- TOKAI Nowa Atlanta

cdn

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']hehe zmęczyć :)
dziekujemy za gratulki :)
Pytanie do bardziej zaawansowanych czyli do Was :P
Gdzie warto pojeździć z psami żeby zdobyć -powalczyć o trochę Championatów?
Oprócz naszych MTH nie byłam jeszcze za granicą na wystawie...
a mam plan na przyszly rok...ponieważ zmieniam pracę na sezonową ( tylko zima )
chciałabym przy okazji wykorzystać następny sezon wystawowy- planuję MTH w Anglii, no a u nas Katowice, Radomskie majowe wystawy, Ustroń, Chorzów, i może Warszawa CACIB-spodobało mi się :) chcę się pojawiać z psami u nas bo MT jest malutko w Polsce, a resztę to raczej za granicą... tylko gdzie??? gdzie jest fajnie??? co polecacie??? Może razem? :) :) :) ja myślę o CH.Czech ( dla tatusia z Czech ) i CH.SK ( bo mamusia ze Słowacji ) ale to na początak taki plan... Może ktoś z was tez planuje coś w tych krajach- samem tak na pierwszy raz to strasznie :P :D[/QUOTE]
A może Sopot? ;) tak wiem, to od Was okropnie daleko, bliżej macie chyba nawet do Austrii :-D
Nie wiem w jakiej kondycji będzie po szczeniakach Saidi ale chciałabym pojechać gdzieś na Węgry i do Austrii. W Austrii są tylko międzynarodówki i wszystkie w halach, to pewien problem, bo latem jest tam duszno i głośno. Ale organizacja i warunki w Oberwarcie były ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papillonek']Żółwik! Też będę na pewno z Sońką to może się spotkamy :D

A tak w ogóle to witamy się pierwszy raz :)
Gratuluję serdecznie i życzę dalszych sukcesów ;)[/QUOTE]
Super! to musimy sie spotkac!

Tak to Ciebie widzialam, w tej turkusowej bluzce xD
Azir i Alice to sliczna para :loveu:

[url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283215_125135904242892_100002394496227_171063_2337710_n.jpg[/url]
Na tym zdjęciu widac ze MT są dość mał co do westików..... chociaz te westikowe głowy robią swoje :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Buszki']A ja sprawdziłam Wrocław i niestety MT są w sobotę,a my w niedzielę :placz:.[/QUOTE]
No chyba zwykle tak jest...szkoda...


[quote name='westie_justa']Super! to musimy sie spotkac!

Tak to Ciebie widzialam, w tej turkusowej bluzce xD
Azir i Alice to sliczna para :loveu:

[url]http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/283215_125135904242892_100002394496227_171063_2337710_n.jpg[/url]
Na tym zdjęciu widac ze MT są dość mał co do westików..... chociaz te westikowe głowy robią swoje :P[/QUOTE]

waga podobna :) ale różnica w wyglądzie duża... czarny może optycznie pomniejsza :P :D

Link to comment
Share on other sites

krótkonożne może lepsze...nie gonią po ścianach i nie przeskakują nad stołem...
pamiętam jak rok temu mała Alice ( chyba z 5 miesięcy miała lub mniej ) robiąc sus z połowy pokoju wylądowała w herbacie niczego się niespodziewającej koleżanki :P
Manchestery lubią skakać, latać...jak się rozbrykają to robią dziwne rzeczy...

Prośba do wszystkich czytających- gromadzę wszelkie informacje na temat Manchester terrierów (Standart i Toy) jeśli macie coś- artykuły, książki, zdjęcia- polskie, niemieckie, czeskie (jakikolwiek język)... itd proszę o wiadomość, odkupię :) szukam też czegoś o charcikach włoskich dla przyjaciółki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Będę pamiętała, ale Ty jesteś jedyną znaną mi osobą, która ma MT.
Na pewno dużo info znajdziesz w Internecie.

Pzdr.[/QUOTE]

Dzięki :) będę wdzięczna , mam książkę po angielsku i opracowanie wzorca po angielsku ( to z MTH tego roku ) i czzekam na niemieckie tłumaczenie książki napisanej przez moją znajomą z Holandii (widziałam już holenderską wersję ale wolę niemiecki więc poczekam) Mam jeszcze namierzone dwie książki ale empik mnie poinformował że nie sprowadzi obecnie...to może kupie za rok w Anglii.
Wiem że w jakimś starym numerze "mój pies" chyba był artykuł.

Internet przeczesuje regularnie od 3 lat :D ale w j.polskim informacji jest malutko... czasem nie do końca zgodne z prawdą...
Dużo sie dowiedziałam z niemieckich stron -tam jest więcej hodowców i mają fajne manchesterowe forum -może kiedyś i na naszym się zjawi więcej manchesterowiczów :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...