Jump to content
Dogomania

boksiowaty dziadzio Bodzio za TM :(


kora78

Recommended Posts

[quote name='Agnezia']Dziewczyny czy to jest hotel z boksami zewnętrznymi? Jeśli tak to jest to rozwiązanie tylko tymczasowe bo zaraz będzie bardzo zimno. Może lepiej poszukać dt nawet płatnego?[/QUOTE]
To jest bardzo dobry pomysł, tylko gdzie taki jest? :roll:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mnie sie podoba imie Bodzio lub Felix
nazywanie psa imieniem ludzkim pelnym to mi jakos nie pasuje tak...
mam na mysli Jarka i jurka, bo bodzio i Felix to tez ludzkie :D


to sa kojce zewnetrzne, ale mozna go przeniesc na wewnetrzne, jeszcze drozsze. to sa budy w domkach jakis. tak mowila Germaine.

platny dt ciezko znalezc, bo one sie nie oglaszaja, jak hotele na dogo. ja teraz szukalam dla suni dziekiej, ale cudem sie sie pdt zglosil :) w kazdy zamiast sie na watku cieszyc z cudu, to narzekaja, ze plot za niski, ze furtka nie zamykana na klucz.......... porazka


a Sylwuś?
KasiapPrzysta ma domowe dt platne z banda psow i kotow, na slasku.

jak dziadzius na koty i psy reaguje? jaki on jest w ogole?

Link to comment
Share on other sites

Witam. Odpowiem tutaj na pytanie Kory 78. Aktualnie mam miejsce jedynie w jednym z boksów wewnętrznych, nie jest to pomieszczenie ogrzewane, ale bardzo dobrze ocieplone. Dla niego najlepsze byłoby miejsce w "psim pokoju" niestety mieszka tam teraz Vanilek, który nie toleruje psiaków większych od siebie, a boksio jest większy od niego. Taniej też pewnie nie będzie przynajmniej przez pierwszy miesiąc dlatego nie wiem czy jest sens go przenosić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnezia']Pytałam Germaine i potwierdziła, że tak się nazywa. A czemu pytasz?[/QUOTE]

Ło matko.. Dziewczyny bierzcie go stamtąd jak najszybciej :( To jest najgorszy hotel jaki może być - wiem właściciele robia bardzo dobre wrażenie, znaja się na szkoleniu, podobno dobrze je prowadza ale reszta to porażka! Była kiedyś sytuacja - akurat tez była bokserka, właścicielka zostawiła ja tam na czas wyjazdu na wakacje, była to młoda suczka, po powrocie psa nie było! Zapadła się pod ziemie, powiedzieli że nagle zdechła, ale to niemozliwe, była zdrowa. Nie potrafili jej nawet pokazać ciała, nic, nawet nie zadzwonili kiedy to się stało. Prawdopodobnie została sprzedana. Oni handluja psami bez rodowodu, i to na wielką skalę.
Moja znajoma bliska kiedys tez zostawiła tam swojego kundelka jak pojechała do siostry do Anglii - po powrocie pies był jak na narkotykach, dochodził do siebie przez miesiąc, faktem jest t że mają psa po przejściach i nie lubi większości osób, ale oni podawali mu jakies psychotropy.. na prawe odradzam z całego serca, lepiej płacić więcej ale żeby on był gdzie indziej!!
Za to polecam Uli hotelik - jesli pisze ze w tej samej cenie to nie ma się nad czym zastanawiac, ten kamiron to jest tragedia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ULKA12']Witam. Odpowiem tutaj na pytanie Kory 78. Aktualnie mam miejsce jedynie w jednym z boksów wewnętrznych, nie jest to pomieszczenie ogrzewane, ale bardzo dobrze ocieplone. Dla niego najlepsze byłoby miejsce w "psim pokoju" niestety mieszka tam teraz Vanilek, który nie toleruje psiaków większych od siebie, a boksio jest większy od niego. Taniej też pewnie nie będzie przynajmniej przez pierwszy miesiąc dlatego nie wiem czy jest sens go przenosić?[/QUOTE]

Oj szkoda, dziadziuś u Ciebie miałby raj. Ula nie da się temu zaradzić?.....bokserki nie mają podszerstka...trzeba je przykrywać...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Ło matko.. Dziewczyny bierzcie go stamtąd jak najszybciej :( To jest najgorszy hotel jaki może być - wiem właściciele robia bardzo dobre wrażenie, znaja się na szkoleniu, podobno dobrze je prowadza ale reszta to porażka! Była kiedyś sytuacja - akurat tez była bokserka, właścicielka zostawiła ja tam na czas wyjazdu na wakacje, była to młoda suczka, po powrocie psa nie było! Zapadła się pod ziemie, powiedzieli że nagle zdechła, ale to niemozliwe, była zdrowa. Nie potrafili jej nawet pokazać ciała, nic, nawet nie zadzwonili kiedy to się stało. Prawdopodobnie została sprzedana. Oni handluja psami bez rodowodu, i to na wielką skalę.
Moja znajoma bliska kiedys tez zostawiła tam swojego kundelka jak pojechała do siostry do Anglii - po powrocie pies był jak na narkotykach, dochodził do siebie przez miesiąc, faktem jest t że mają psa po przejściach i nie lubi większości osób, ale oni podawali mu jakies psychotropy.. na prawe odradzam z całego serca, lepiej płacić więcej ale żeby on był gdzie indziej!!
Za to polecam Uli hotelik - jesli pisze ze w tej samej cenie to nie ma się nad czym zastanawiac, ten kamiron to jest tragedia.[/QUOTE]

Ja gdzieś o tym czytałam...... Pani z hotelu twierdziła, że mogła z tęsknoty umrzeć na zawał, ale i tak jakieś podejrzenie było inne, gdzie ja o tym czytałam... artykuł w prasie był chyba ..

Link to comment
Share on other sites

Ja bym sie na prawde ani chwili nie zastanawiała .. zobaczcie na tej stronie na slowo '..i bez..' [url]http://www.psy.kamiron.com/sprzedaz.html[/url]
Jeśli nie macie jak bo widze że tutaj nikogo z Częstochowy nie ma to moge pomóc w transporcie ale raczej za zwrot kosztów bo teraz krucho z kasą.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Oj szkoda, dziadziuś u Ciebie miałby raj. Ula nie da się temu zaradzić?.....bokserki nie mają podszerstka...trzeba je przykrywać...[/QUOTE]
Niestety gdyby to była sunia nie było by problemu, Vanilka nie przeskoczę. W boksie miałby budę, pomieszczenie jest z oknami, dobrze ocieplone i zabudowane, można je zobaczyć na moim wątku, wiem, że to nie są idealne warunki dla takiego psiego staruszka.:shake:

Link to comment
Share on other sites

czytałam też o tym hotelu .....;/

znalazłam takie
[url]http://www.dogomania.pl/threads/189840-Hotel-u-Lilki...-Okolice-Kluczborka[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-ps%C3%B3w-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierz%C4%85t-woj.-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie[/url]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/146779-Hotel-u-Agnieszki-3-wolne-miejsca[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...