Jump to content
Dogomania

Rybnik 2oo6


flashka-g

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicjarydzewska'][I]kurka a jaki to program :oops:

pokibicujemy wam ;)Będe bez piesa
[/I][/quote]

Alu my mamy maca więc to neico inny system, ale do oglądania .psd używamy "Preview" a do otwierania i zapisywania w tym formacie Photoshop.
Kibicowanie bardzo wskazane i miłe :razz: :)

Link to comment
Share on other sites

hejka wszystkim ja w troche innej sprawie jest potrzebny transport dla malej jamnikowatej suni ktora chce adoptowac ale nie mam jak sie tam dostac :placz: :placz: :placz: z knurowa do prudnika lub nysy w sobote 30 wrzesnia lub 1 pazdziernika z wystawy w rybniku do tych samych miast moze byc jeszcze kedzierzyn kozle:Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2: :Help_2:

Link to comment
Share on other sites

ogólnie to Rybnik Paruszowiec, szukałam ale Rybnik-Kamień chyba już nie działa.
Do Kamienia jadą autobusy 17, 18, 19
tutaj jest rozkład jazdy autobusów [url]http://www.ztz.rybnik.pl/rj3.php?id=1&prz_id=152[/url]
musisz posprawdzać, bo nie wiem o której będziesz w Rybniku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']ogólnie to Rybnik Paruszowiec, szukałam ale Rybnik-Kamień chyba już nie działa.
Do Kamienia jadą autobusy 17, 18, 19
tutaj jest rozkład jazdy autobusów [URL]http://www.ztz.rybnik.pl/rj3.php?id=1&prz_id=152[/URL]
musisz posprawdzać, bo nie wiem o której będziesz w Rybniku[/quote]
Dzięki dobra duszo :))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bluerat']i co jeszcze - w dniu wystawy na drodze do kamienia robia się straaaaszne korki :(
normalnie dojechanie autem to niecałe 10min ode mnie, a ostatnio jechaliśmy godzinę :(
jak mnie przeziębienie nie wykończy to do zobaczenia wszystkim jutro :multi:[/quote][I]też będziemy ale bez Ozzulka[/I]

[quote name='JustynaJK']o to wyjadę dużo wcześniej,tym bardziej,ze wchodzę na ring zaraz po 10:lol:[/quote]ok 9 już zaczynają sie korki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...