Jump to content
Dogomania

Jamnikowata sunia i 4 szczeniąt - już w NOWYM DOMU :)


Delph

Recommended Posts

  • Replies 147
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bardzo proszę o pomoc! Karilka ma w bezpłatnym domu tymczasowym sunię, która choruje na nużycę, ma krzywicę - potrzeba wsparcia na antybiotyki, leki bądź pomocy w zakupie karmy! Proszę, pomagajmy ostatnim bezpłatnym domom tymczasowym! [url]http://www.dogomania.pl/threads/195552[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Marta67[/B]: Ostatnie dni to jakieś szaleństwo, mam nadzieję, że niedługo wreszcie będę mogła się wyspać ;) Tylko chyba muszę zasłonić okna, zatkać uszy, wyłączyć tel i net i dopiero się uda.

Psiaczek zaprowadził nas pod same drzwi właścicieli :multi: Najpierw pod klatkę spod której już nie chciał odejść, a później po schodach pod drzwi. Genialni właściciele wyszli z nim, jedno poszło do sklepu, drugie w drugą stronę, a pies został na skrzyżowaniu zagubiony :angryy:

[quote name='ladySwallow'] Bardzo proszę o pomoc! Karilka ma w bezpłatnym domu tymczasowym sunię, która choruje na nużycę, ma krzywicę - potrzeba wsparcia na antybiotyki, leki bądź pomocy w zakupie karmy! Proszę, pomagajmy ostatnim bezpłatnym domom tymczasowym! [/QUOTE]

Nooo, pomagajmy mi samej jak najwięcej :evil_lol: Żartuję oczywiście. Niestety nie wspomogę suni, jak widzisz mam obecnie za dużo na głowie...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph'][B]Marta67[/B]
Nooo, pomagajmy mi samej jak najwięcej :evil_lol: Żartuję oczywiście. Niestety nie wspomogę suni, jak widzisz mam obecnie za dużo na głowie...[/QUOTE]

Wiem, co to znaczy - przynajmniej jednak są ludzie na wątku, ja jak mam na DT bezpłatnym szczeniaki, to na wątkach praktycznie nikogo nie ma, bo i po co, skoro psów nie trzeba ratować. Trzymam kciuki za Was i utrzymuję swoją propozycję "jakby co".

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję, bardzo się cieszę, że w razie czego możesz pomóc. Będę o wiele spokojniejsza mając jakiś "plan awaryjny". Pisząc o BDT miałam na myśli moją tymczasowiczkę, u której też cisza na wątku, siedzi u mnie już 3 miesiące. Ale to był taki żart z tą pomocą, na razie sobie radzę (odpukać) ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']ja widzę, że Ty Delph masz jak ja....boję sie juz z domu wychodzić...
czasami to już się śmieję, ze niedługo otworzę lodówkę a tam będzie siedział pies ( i to wcale nie mój:P)[/QUOTE]

:cool1:
ja tez tak mam..

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, dostałam odpowiedź od Pani w sprawie mamusi dzieciaczków. Spodobała się, pyta kiedy pies będzie zabrany itd. Państwo mieszkają koło Żuromina, znamy kogoś z tamtych okolic? Jak już pisałam, najlepiej by było sunię ciachnąć i zawieźć lub przekazać córce w Warszawie już po zabiegu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']Patrzę na mapę i widzę, że Ciechanów to wcale tak blisko Żuromina nie jest (70km). W promieniu 50 km wokół Żuromina jest Mława, Działdowo, Rypin, Brodnica, Sierpc.[/QUOTE]

przejzalam juz chyba z 50 str bazarkow, bo kojarze ze niadawno widzialam bazarek ciotek z Brodnicy.
Wiem ze jedna z nich ma trojczlonowy ;) nick, tyle pamietam.
szukam...ale czy znajde?

Link to comment
Share on other sites

Na mapie pomocy dogo znalazłam osobę o nicku [B]1qaz[/B] - oferuje transport w okolice Brodnicy. Kojarzycie osobę?
[B]
Golf[/B], chodzi Ci o [B]Ania+Milva i Ulver[/B]? Znalazłam właśnie wątek jej hoteliku w Brodnicy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url]

Może pomogłaby w kwestii transportowej, albo by się zrobiło łączony z jakimś psiakiem jadącym do niej? No i wizyta przedadopcyjna...

Link to comment
Share on other sites

1qaz Ania już kilka razy pomagała nam w transporcie, bardzo fajna dziewczyna, jakby nie było Jej na dogo to poszukam numeru, bo gdzieś miałam zapisany.

Jak Ania+Milva i Ulver to Brodnica, to chyba niedaleko jest też lilka1771, kojarzę dziewczyny, bo sprawdzały dt u Igiełki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Delph']Na mapie pomocy dogo znalazłam osobę o nicku [B]1qaz[/B] - oferuje transport w okolice Brodnicy. Kojarzycie osobę?
[B]
Golf[/B], chodzi Ci o [B]Ania+Milva i Ulver[/B]? Znalazłam właśnie wątek jej hoteliku w Brodnicy: [url]http://www.dogomania.pl/threads/126059-HOTEL-DLA-PSA-W-Brodnica-woj-kuj-pom-Niesiemy-pomoc-dogomaniackim-psiakom[/url]
tak,dokladnie o Anie+Milve i Ulever mi chodziło :)

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła przed chwilą Pani, Państwo są zdecydowani na adopcję mamusi. Okazało się, że wygląda jak ich poprzednia sunia, więc czekają ze zniecierpliwieniem. Na wariata próbuję zorganizować sterylkę, żeby jak najszybciej ją stamtąd zabrać. Oby nie było za późno (prosiłam ich, żeby się wstrzymali z jakimikolwiek "decyzjami", bo znajdę jej dom) i oby ją wydali bez problemów :shake: Denerwuję się strasznie...

Dziękuję za kontakt do hoteliku [B]azylowy krecik[/B].

Z innych nowych wieści: po największą sunię przyjeżdżają dzisiaj do DT nowi Państwo :) Mała będzie miała na imię Kropka :lol: A czarnuszek podbił serca domowników i zostaje :lol: Natomiast jamnisia, która miała się dogadać ze stadem, dogadała się ze wszystkimi oprócz suki on. Ale samiec on ukochał ją wybitnie, chodzi za nią i jej pilnuje na każdym kroku. Śpią razem. Mam nadzieję, że przyjaźń z sunią on to kwestia czasu. Mała miała oooogrooomne robale :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...