Jump to content
Dogomania

Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Gdy napisałam kiedys, ze załozyciele watku nie rozpieszczaja nas informacjami, zostalam dosc niegrzecznie tu potraktowana.
[B]Teraz jednak stanowczo prosze o odpowiedz, czy Szila pojedzie do Zbojiniego, czy nie??? Na to miejsce czeka jeszcze jedna ONka w potrzebie.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']

Klaudus jest w kontakcie ze Zbojinim, jak bedzie wiecej szczegolow to napisze[/QUOTE]
Wczoraj wieczorem Zbojini jeszcze nie miał zadnej informacji od Was. Cos sie zmieniło? Czy to odpowiedz dla nas, niegodnych aby cos wiedziec?
Nie zajrzałałabym wiecej na ten watek, gdyby nie to, ze na miejsce u Zbojiniego czeka inna ONka, jesli Wy zrezygnujecie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Wczoraj wieczorem Zbojini jeszcze nie miał zadnej informacji od Was. Cos sie zmieniło? Czy to odpowiedz dla nas, niegodnych aby cos wiedziec?
Nie zajrzałałabym wiecej na ten watek, gdyby nie to, ze na miejsce u Zbojiniego czeka inna ONka, jesli Wy zrezygnujecie.[/QUOTE]

jest wyslana do NIego wiadomosc, jezeli masz z Nim bezposredni kontakt to przekaz zeby ja odczytal

Link to comment
Share on other sites

Po przedyskutowaniu propozycji Zbójiniego postanowiłysmy ze Szila pojedzie do hotelu ze szkoleniem
Zbójini nie moze poświęcic jej tyle czasu ile jest to konieczne zeby w końcu zaufałą człowiekowi
w tej chwili jest chodzącą galarateką strachu i przerażenia na widok człowieka
Zbójini ma w chwili obecnej mnie czasu i lepiej jak do Niego pojedzie psiak nad ktorym nie trzeba tyle pracować

Bardzo dziękujemy za propozycję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...