Jump to content
Dogomania

Szczęśliwa Szila- wspaniały dom, warto było walczyć


wtatara

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='dominikabankert']a czy ogłoszenia o Szili na facebooku są nadal aktualne? bo chyba Avilia sie tym zajmowała do tej pory, z reszta nie wiem tak tylko pytam ja facebooka nie mam[/QUOTE]

Szile lobbowalismy na fb u Szydlowieckich Bezdomniakow i tam pojawilo sie dosc sporo deklaracji (stalych i jednorazowych), nie wiem ile z nich naplynelo, ale zainteresowanie Szilka bylo

Link to comment
Share on other sites

[INDENT][B][COLOR=#ff0000]zapraszam na jeszcze roboczy ale juz otwarty watek moich tymczaskow i nie tylko...

[/COLOR][/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200831-jeszcze-tworze-ale-juz-zapraszam...Gadzioki-w-moim-dt-szukają-ds?p=16170057#post16170057"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2008...7#post16170057[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[I]Szila pojedzie do Gabi, jednak Gabi do nas po Nią przyjechać nie da rady - dziewczyna zabiegana strasznie, więc nie ma się co dziwić. Misia do Gabi wiózł Sley i za transport wziął coś ok. 300 zł.
Inną opcją jest,że Szila może dojechać do Wrocławia,a Gabi tam postara się po Nią podjechać.
Narazie kombinujemy z transportem.
Jest szansa,że mogłaby jechać w tym tygodniu do Wrocławia,ale jeszcze nie mam potwierdzonego czy ta osoba,która ma jechać - pojedzie. Więc narazie się nie cieszę.
Trzymajmy kciuki.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Szila pojedzie do Gabi, jednak Gabi do nas po Nią przyjechać nie da rady - dziewczyna zabiegana strasznie, więc nie ma się co dziwić. Misia do Gabi wiózł Sley i za transport wziął coś ok. 300 zł.
Inną opcją jest,że Szila może dojechać do Wrocławia,a Gabi tam postara się po Nią podjechać.
Narazie kombinujemy z transportem.
Jest szansa,że mogłaby jechać w tym tygodniu do Wrocławia,ale jeszcze nie mam potwierdzonego czy ta osoba,która ma jechać - pojedzie. Więc narazie się nie cieszę.
Trzymajmy kciuki.[/I][/QUOTE]

w pt Psi Ratownicy wiozą psa do Zgorzelca, moze po drodze by ją podrzucili?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...