Jump to content
Dogomania

Wigor- wyrok 9 lat (od szczeniaka w schronisku) KONIEC WYROKU,POJECHAL DO DOMU- Za TM


brazowa1

Recommended Posts

A ja uwazam , ze psy szybko sie przystosowuja do nowych ludzi,,my zostajemy milym wspomnieniem i bardzo sie z tego ciesze,,Kiedys tez wszyscy mysleli ze nikt mnie nie zastapi dla czarnej,,tym bardziej ze to tez nie byl kiedys latwy pies,,,Ale teraz wiem ze ona ma najwspanialej w swiecie,i kiedy ja i Swan zawolalybysmy ja do siebie ona pobiegla by do niej i itak byc powinno,,,,i to by mnie bardzo ucieszylo,bo bylabym w oelni przekonana ze znalazla ta jedyna pancie,
Tak samo jak Sendi czy Trol , czy Mona one juz maj swoich wl ...Zarowno Akcja czy Szuwar za jakis czas beda mialy tylko jedna pancie,,ta domowa,,,
My musimy zadbac o iine psy i ciesz y nas bardzo gdy one ida juz w swoja strone,,,str do swojej panci!!!!!
Takie jest moje zdanie...
Kiedy pojade odwiedzic Czarna wiem ze ona niebedzie chodzic juz za mna tylko za swoja pancia,,moj czas sie skonczyl i mam inne psy ktore zmuszone sa chodzic za mna ,,bo jak narazie nikogo nie maja...tzn to jest moze juz daleko posunieta przenosnia,,,bo mnie juz nie ma przy nich,,ale wiecie o co chodzi,,,,

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 927
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']
Zmurka mieszka w tym najwiekszym boksie,tam,gdzie poprzednio Szarmen.Taka nieduza,czarno-podpalana kunlica.Paskudniątko.
[/quote]

Ludziska, trzymajta mnie, bo nie wytrzymam. To ma być PASKUDNIĄTKO!!!!!!!!!!!
[IMG]http://img216.imageshack.us/img216/3507/031206019wj9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Ulaa,serce pani,ktora miala wziac Wigora,zabiło do innego psa :)

kaerjot,Zmurka to paskudniatko i tyle,fakt ma bardzo interesujaca historie,ale urodziwa to ona nie jest.

Wigor na spacerek chodzi teraz z leciwa Osowa,znaja sie od bardzo dawna.Osowa drepcze sobie przy mnie,Wigor biega naokolo nas.Co chwila podbiega do mnie i siada,bo wie,ze wtedy dostanie groszka.Bardzo madry pies.

Link to comment
Share on other sites

Jak Wigilia, to choinka z zyczeniami wytropienia kochajacego czlowieka, pelnej miski groszkow, i radosnego merdania ogonem


[IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5821/choinkamdj6.jpg[/IMG]



[LEFT][SIZE=2]Choinko zielona
Pięknieś ustrojona!
W bombkach i łańcuchach,
W aniołkach... i duchach...
Kuba dziś patronem
Sierotek bezdomnych
Kuba dziś z legionem
Psów biednych i głodnych! /halbina[/SIZE]

/na stronach kubusiowych inne e-kartki, slijcie gdzie sie da, sciagajcie potencjalnych darczyncow, otwieramy skrzynke darow, wiec i szkoly, i instytucje, pod kartka apel...zamierzamy zalozyc ksiege Darow od bud, karmy do.....co kto ma, to da.../[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Spacerek byl dzis z maluchem,nadprogramowy,bo po swinke jechalam to i zahaczylam o pare pieskow.
Jak zawsze radosny i usmiechniety.Nasza Pani prezes broni sie przed Wigorem,ale ja wiem,ze jezeli nie znajdziemy dla niego domu,to ja uprosze chociaz o kojec dla niego.Da mu sie fajna kolezanke i beda szczesliwi.
Ech,marzenia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...