Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Oceniał mnie tylko raz, w Wilnie, parę lat temu. Sprawny na ringu. Zgłoszone baski ocenił dokładnie tak, jak ja bym je oceniła. U moich - wskazał i niedostatki i zalety. Byłam tym zaskoczona. Bo gdzie w Grecji szukać basków, prawda?
Dodatkowo, sędzia miał asystentkę, która usiłowała wpłynąc na jego ocenianie, ale nie dała rady. Owszem, wysłuchał głupot, ale i tak posędziował po swojemu. Rozmawiali po angielsku więc wszystko rozumiałam... Paniusia na koniec dostała uwage, że jeszcze się musi sporo nauczyć. Przede wszystkim obiektywności.

Na finałach - zrobił prawdziwy show!!!
Lubi efektowny ruch, dobrą prezentację:)
Nie wiem, jak w pozostałych rasach...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mam nadzieję że na wystawę uda mi się zabrać nowego członka rodziny, który przybędzie do mojego domu na początku lutego :). Mógłby wówczas zacząć przyzwyczajać się do wystaw i poobserwować Tamlina w ringu :D
Acha, prawie bym zapomniała...nowym członkiem rodziny i towarzyszem zabaw Tamiego zostanie szczeniak Czechosłowackiego Wilczaka :)

Już się nie umiem doczekać ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja bym wybrała: Stelios Makaritis ( lubie nację Greków:), showman w kazdym calu, super!
J.J. Dupas - Francję tez lubię, no i byłaby mozliwośc podszkolenia się z językiem.

A których Ty sędzió wybierasz...?

pzdr.[/QUOTE]
Haha, nie wiem - u J.J. Dupas'a będą moje ukochane springery :)
A może pojadę wystawić ?? Któż to wie :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Mam nadzieję że na wystawę uda mi się zabrać nowego członka rodziny, który przybędzie do mojego domu na początku lutego :). Mógłby wówczas zacząć przyzwyczajać się do wystaw i poobserwować Tamlina w ringu :D
Acha, prawie bym zapomniała...nowym członkiem rodziny i towarzyszem zabaw Tamiego zostanie szczeniak Czechosłowackiego Wilczaka :)

Już się nie umiem doczekać ;)[/QUOTE]
O ja chętnie wymiziam malucha ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Merrick']Mam nadzieję że na wystawę uda mi się zabrać nowego członka rodziny, który przybędzie do mojego domu na początku lutego :). Mógłby wówczas zacząć przyzwyczajać się do wystaw i poobserwować Tamlina w ringu :D
Acha, prawie bym zapomniała...nowym członkiem rodziny i towarzyszem zabaw Tamiego zostanie szczeniak Czechosłowackiego Wilczaka :)
Już się nie umiem doczekać ;)[/QUOTE]
Dawaj go pod ring baskowy, wymiziamy słodziaka:)

[quote name='Jagoodka']Haha, nie wiem - u J.J. Dupas'a będą moje ukochane springery :)
A może pojadę wystawić ?? Któż to wie :P[/QUOTE]
Gdybym miała taką możliwość,to też bym pojechal,a do J.J. Dupas'a...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[B]Mamy kilka dni wolnego. Jest czas by usiąść i powypełniać rubryczki formularza.[/B]

[B]Zapraszam - jeszcze I termin trwa i koszt mniejszy niż później.[/B]

========================================================

Aż, żałuję ... że sama nie mogę zgłosić do mojej sędziny. Dawno już nas nie oceniała (chyba ze 3 lata , hmmm...).

Ale zaczynamy nowy etap ...a i na własnym terenie nie wypada.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...