Jump to content
Dogomania

Katowice 2011


sznaucerka84

Recommended Posts

  • Replies 517
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Yanni']No bo jak można nie być na najlepszej Polskiej wystawie:)[/QUOTE]

My jedziemy pierwszy raz i mam nadzieję że faktycznie okaże się taką najlepszą wystawą w Polsce :D

[quote name='Błyskotka']Najpierw muszą skończyć przyjmować zgłoszenia a potem zrobić katalog.
Stawek jako tako nie podają tylko listę właścicieli ze zgłoszonymi psami ( nazwy ). Lista jest na tyle sprytnie zrobiona że nie mozna sobie pomóc wyszukiwarką tylko trzeba sprawdzać sobie pokolei po właścicielach i po psach. Powinna lista być juz na koniec miesiąca. Plan sędziowania też dają o ile dobrze pamiętam.[/QUOTE]

Jeżeli lista jest podawana w PDF (a większośc jest podawana własnie w tym programie) to równie sprytnie można użyc lornetki do wyszukania swojej rasy wtedy ładnie się wyświetlają wszystkie interesujące nas psy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yourii']Jeżeli lista jest podawana w PDF (a większośc jest podawana własnie w tym programie) to równie sprytnie można użyc lornetki do wyszukania swojej rasy wtedy ładnie się wyświetlają wszystkie interesujące nas psy :)[/QUOTE]

Wystarczy na górze zmienić na 100% i widać dokładnie ;) albo można i więcej jeśli zajdzie taka potrzeba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FRODKA']a macie z tym jakiś problem że termin jest przesuwany ? Każdy zgłasza gdzie chce i kiedy chce jak jest taka możliwość ,przesuwanie terminu nikomu nie szkodzi.[/QUOTE]
Gdybym miała z tym jakiś problem to napisałabym to całkiem inaczej ;) Spokojnie, nie można się już pośmiać? Bo mnie osobiście to śmieszy, jak widzę weterany za 100 zł, a terminy po kilka razy wydłużane, tak jakby nie można było od razu dać do któregoś lutego,a tym samym zrobić dłuższy I termin, bo ceny w II to paranoja :)

Link to comment
Share on other sites

Miałam zgłosić swoją sukę, ale gdy zobaczyłam cenę, ciężko było mi pozbierać szczękę z podłogi. Pojadę więc tylko towarzysko, bo po prostu taka ilość pieniędzy za przebiegnięcie kilku kółeczek w rozszczekanym spodku to przesada. Może jak trochę mniej psów ludzie pozgłaszają to na przyszły rok obniżą trochę cenę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='FRODKA']a macie z tym jakiś problem że termin jest przesuwany ? Każdy zgłasza gdzie chce i kiedy chce jak jest taka możliwość ,przesuwanie terminu nikomu nie szkodzi.[/QUOTE]

Tak jak napisała[B] Kisses[/B] żartujemy sobie po prostu ;). Należę do osób niecierpliwych i marzy mi się plan sędziowania, a wiadomo że im dłuższy okres przyjmowania zgłoszeń tym dłuższe oczekiwanie na niego :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...