Jump to content
Dogomania

Toruń 20.08.2006 - wystawa krajowa


Mała_Tybetanka

Recommended Posts

  • Replies 608
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ktos moglby porobic fotki mojemu dziecku? Ring 10, godzina ok. 10.10 :lol:
wystawia go Paolinka, tylko, ze nie wiem czy do tej pory uda sie "wyleczyc" moj aparat, bo cos w nim popsulam :(
A jedziemy ozywiscie bez wzgledu na pogode :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asta']Dziękuję Gazuś, a ja Ci życze powodzenia ze łobuzem ;)[/quote]

Właściwie nie jest xle - na 8 psów z 6 już wygraliśmy - w Sopocie... A Dwóch pozostalych nie znam... (Może nie dojadą? :diabloti: :evil_lol: )... Trzymajcie kciuki! :)

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że w tym wątku ale mam nadzieję, że zroumiecie.
Bardzo chciałbym prosić kogoś z Warszawy lub okolic jadącego na wystawę do Torunia ... o pomoc, specyficzną pomoc.

Otóż mam kłopot z kupieniem ringówki białej (lub kremowej). Jak mi dzisiaj w sklepie przywieźli "zamówioną" to jakbym Shojo na sznurówce prowadził.
Chciałbym już miec ta ringówkę bo chcielibysmy zadebiutować na wystawie 9 września a do tego czasu trzeba z psem trochę poćwiczyć na ringówce.

Podczas wystawy na pewno będzie ich sporo na stoiskach.

Chodzi mi o ringówkę białą (lub kremową), sznurkową (nie skórzaną), grubości 8-10 mm regulowaną a nie zaciskową. Taką zwykłą (ok 20 zł) nie żadną super za 500 zł.

Odebrałbym w Warszawie lub okolicach gdy wrócicie z Wystawy w Toruniu.

Gdyby ktoś był tak życzliwy i chętny do pomocy to bardzo prosze o kontakt:

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
GG 849809
tel (022) 3576537, 0-660-050-471

lub odpowiedź tutaj.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viz']No fajnie by bylo :cool3:
A o ktorej wystawiasz pierwszego psiaka?[/QUOTE]
Nie wystawiam nic :cool3: Mialam miec 2 psy, kazde z jakis tam powodow nie dojedzie. Nastepnego oddalam Paulinie :cool1: Ale ze spotkania ze znajomymi nie zrezygnuje, wiec jade :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Na generalnym zebraniu FCI w Paryżu w kwietniu 2005 uchwalono nowy regulamin wystaw FCI. Tak jak oczekiwano zezwolono na wystawianie suk w cieczce. Zakaz obowiązuje nadal tylko suki karmiące i te w towarzystwie szczeniąt.

mozna, ale jest to troche nie fair... Według mnie zk powinien oddawac kase wystawiającemu jak suka dostanie cieczke w terminie wystawy i juz. Wysłać od weta zaswiadcznie i poprosic o zwrot koszów, ale tak nigdy nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']Na generalnym zebraniu FCI w Paryżu w kwietniu 2005 uchwalono nowy regulamin wystaw FCI. Tak jak oczekiwano zezwolono na wystawianie suk w cieczce. Zakaz obowiązuje nadal tylko suki karmiące i te w towarzystwie szczeniąt.[/quote] I w Polsce ten nowy regulamin też obowiązuje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Polna']no jak FCI to FCI :roll:[/quote]
[COLOR=#005633]9. W wystawach uczestniczyć mogą tylko zdrowe psy, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby weterynaryjnej. Suki będące w widocznej ciąży lub z cieczką nie mogą uczestniczyć w wystawach.[/COLOR]
[COLOR=#005633][/COLOR]
[COLOR=black]A w regulaminie nadal jest o sukach z cieczką:cool3: [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='r_2005'][COLOR=#005633]9. W wystawach uczestniczyć mogą tylko zdrowe psy, posiadające zaświadczenia zgodne z wymogami służby weterynaryjnej. Suki będące w widocznej ciąży lub z cieczką nie mogą uczestniczyć w wystawach.[/COLOR]

[COLOR=black]A w regulaminie nadal jest o sukach z cieczką:cool3: [/COLOR][/quote]

wydaje mi się,że tego nie zmienili :P
bo jak w Sopocie sunia z wyrazną cieczka mogła dostać BOS?? ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...