Jump to content
Dogomania

Noemi - po tylu cierpieniach wreszcie w DS! :)


Klaudus__

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 326
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja suczka w tym roku miała zerwane więzadło, jak źle skoczyła z łóżka. to bardzo boli. Pojechaliśmy do Tychów do dr. Olender, obadała łapkę, zrobiła przeswietlenie, stwierdziła zerwanie i skierowała do chirurga na zabieg. Operacja kosztowała chyba 400 zł. Łapka musi być usztywniona, trzeba pilnowac opatrunku. Te 10 dni jest kłopotliwe, bo pies powinien być w kołnierzu, musi dostawać antybiotyki i środki przeciwbólowe. Teraz normalnie chodzi, nic jej nie boli, a ma prawie 14 lat i zabieg był przez to bardziej ryzykowny.

Warto zdiagnozować, czy to zerwanie czy naderwanie więzadla i operować, żeby Noemi nie cierpiała. Tylko moja sunia podkurczała łapke, aż do zaniku miesni, a Noemi ją ma na zdjęciu wyciągniętą. Może też dałoby się ją skonsultować u dr Olender (neurologa)w Tychach, czy nie ma jakiegoś nerwu uszkodzonego. Nasza Albinka ze zerwanym nerwem tez tak luźno trzyma nogę.

Link to comment
Share on other sites

Witam, bardzo poruszyl mnie temat suczki:( Jestem w trakcie poszukiwan psiaka i dostalam zdjecie suczki na zalozonym watku przeze mnie. Bardzo chcialabym sie dowiedziec czy wogole wyleczenie taj lapki jest mozliwy? Jak dlugo sunia moze jeszcze czekac i gdzie obecnie przebywa???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sophi']Witam, bardzo poruszyl mnie temat suczki:( Jestem w trakcie poszukiwan psiaka i dostalam zdjecie suczki na zalozonym watku przeze mnie. Bardzo chcialabym sie dowiedziec czy wogole wyleczenie taj lapki jest mozliwy? Jak dlugo sunia moze jeszcze czekac i gdzie obecnie przebywa???[/QUOTE]

[I]Mała świetnie sobie rdzi, to bardzo dzielna dziewczynka.
Trudno jest powiedzieć, trzeba Ją zdiagnozować...
Narazie była bezpieczna, jednak teraz Pani u której jest chce Ją oddać tam gdzie wcześniej mieszkała...
Idą święta i nie ma czasu się Nią opiekować...
Tam jednak jest już nowy pies i mała trafi do schronu.
Otatnio miałyśmy urwanie głowy i dlatego nie miałyśmy czasu poświęcić się Noemi.
Teraz jednak nie ma na co czekać...[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudus__'][I]Mała świetnie sobie rdzi, to bardzo dzielna dziewczynka.
Trudno jest powiedzieć, trzeba Ją zdiagnozować...
Narazie była bezpieczna, jednak teraz Pani u której jest chce Ją oddać tam gdzie wcześniej mieszkała...
Idą święta i nie ma czasu się Nią opiekować...
Tam jednak jest już nowy pies i mała trafi do schronu.
Otatnio miałyśmy urwanie głowy i dlatego nie miałyśmy czasu poświęcić się Noemi.
Teraz jednak nie ma na co czekać...[/I][/QUOTE]

Kurcze to co robimy ,szukamy jakiegoś hotelika ? Z tym alegro to jest super sprawa tylko kto mógły je zrobić ja nietety nie umiem:(

Link to comment
Share on other sites

Ja bym mogla jej zrobic allegro tylko przewaznie tym zajmuja sie fundacje, tak edzie troche malo wiarygodne jak powiedzmy przelewy beda szly na konto osobiste prawda? Nie wiecie czy sunia jest pod opireka jakiejs fundacji czy stowarzyszenia? Jesli nie moze trezba poprosic ich o pomoc?

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ktora z was kolezanki zajmuje sie i ma jakis kontakt z Pania od Noemi, proponowalabym jesli psiak nie ma zadnej innej opieki nad soba zadzwonic do stowarzyszenia NADIR w Katowicach oni znajmuja sie takimi sprawami.Ja mam malo inf na ten temat wiec musialaby ktoras z Was podzwonic, oni wlasnie maja swoje aukcje charytatywne na allegro DZIAŁAJĄ a to wazne!!!

Link to comment
Share on other sites

"Witam,
jeżeli tylko opiekunki suczki skontaktują się z nami to postaramy się
pomóc.[...] "

Tak odpisala mi Pani z fundacji w Katowicach...
No to juz dziewczyny do roboty!!! Dzwonic i pisac:)
Skoro zalozony zostal watek to w takim razie pies jest pod opieka ktorejs z Was prawda?
A skoro zalezy na czasie wiec dzialac:)
Tu mail tej Pani [email][email protected][/email]
Tak jak mowie jestem do dyspozycji, musicie tylko zaczac temat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...