Jump to content
Dogomania

Swiss-14 lat,rasa sznaucer średni.


brazowa1

Recommended Posts

  • Replies 2.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh Kamilko , żebyś Ty wiedziała ile ja o Was myślę :( czasu tak mało mam ostatnio. Wpadam tu na sekundę w wolnej chwili i przelatuję tylko pobieżnie po wątkach coby nie stracic całkowicie orientacji co się dzieje. Ale ciężko nadążyc za wydarzeniami... działacie sprawnie jak mróweczki w mrowisku. A jak tam u Ciebie ?? coś ciekawego się dzieje ??

Link to comment
Share on other sites

a właściwie cały czas to samo , ale odkąd pracuję na etacie jest dużo trudniej. Ciężko to wszystko pogodzic , ale niedługo będę miec więcej czasu troszkę bo zima nadchodzi i prace zakańczamy na ten rok. Mam nadzieje. I na wiosnę ruszamy znów prężnie żeby skończyc jak najszybciej i skrzedac. Bo trochę finansową zadyszkę mamy :( i się stresuję tym. Ale damy radę , rodzinka pomoże.
Mam nadzieję że u Ciebie same dobre rzeczy tak prywatnie , a jeśli nie dobre to przynajmniej rozwojowe ;)

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoniłam, czekam na foty :) Wszystko bez zmian, znaczy Swiss jest grzeczny, ale łapek nie daje czesać :lol: Oczka muszą być kropione, jest kluseczek i jest szczęśliwy. Za Pancią czasem popłakuje, szczególnie jak Pani wyjdzie gdzieś po pracy, nawet jak zostanie z Panem. Znaczy jak u nas :D Uwielbiam dzwonić do tych ludzi, nigdy nie czuję się jak kontroler, tylko cieszą się, ze mogą poopowiadać o nim :p

Dzięki jeszcze raz, za ten cud!

Link to comment
Share on other sites

hahah ja tak ostatnio stwierdziłam że chyba bym nawet wizyty przedadopcyjnej nie przeszła pozytywnie :) jakby przyszła jakaś poważna osoba i zobaczyła jak mój pies biega po oparciach kanapy i skacze po 4 schody zamiast isc jak normalne zwierzę to stwierdziłaby że nie jesteśmy normalni :) czasem wydaje mi się że mam połączenie wiewiórki z kotem a nie psa ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lilo']hahah ja tak ostatnio stwierdziłam że chyba bym nawet wizyty przedadopcyjnej nie przeszła pozytywnie :) jakby przyszła jakaś poważna osoba i zobaczyła jak mój pies biega po oparciach kanapy i skacze po 4 schody zamiast isc jak normalne zwierzę to stwierdziłaby że nie jesteśmy normalni :) czasem wydaje mi się że mam połączenie wiewiórki z kotem a nie psa ...[/QUOTE]
Taaa, na pewno ;) Skąd wy kobitki wiecie na co się zwraca uwagę na takiej wizycie :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...