Jump to content
Dogomania

Rambo w BDT u Piromanki- PILNIE SZUKAMY TRANSPORTU Z W-WY DO GRÓJCA !!!


mikoada

Recommended Posts

  • Replies 859
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzisiaj po południu Rambunio pojedzie do mojej rodziny.

Jak ktoś go nie zna, to ciężko mu uwierzyć jaki to przekochany miziak i przytulak.
Jego charakterystyczną cechą jest gadatliwość... On wszystkie emocje i myśli okazuje, nie fizjonomią pyszczka, tylko modulowanymi dźwiękami :-D
Można się nieźle ubawić obserwując go i słuchając.
Jego ulubioną rozrywką, rzecz jasna oprócz biegania, to wtulanie się we mnie w pościeli z wyskoku.
A wygląda to następująco: gad staje w przeciwległym rogu mieszkania, rozpędza się ile sił w łapulach i ok. 2 metry przed łóżkiem robi wyskok i ląduje przytulony do mnie "na łyżeczkę". Żeby czynność nosiła znamiona wykonanej, musi zostać powtórzona kilka razy.
Pomijając już fakt, że każdy człowiek przychodzący do mieszkania z jest pod drzwiami witamy gryzakiem, smakołykiem tudzież piłeczką w zębach.
Należy przy tym zapomnieć o spokojnym zdjęciu butów, skacze, liże i cieszy się na widok każdego człowieka. To pies, który uwielbia gości.
Taki delikwent jak już usiądzie na kanapie, to wypicie kawki musi zdecydowanie poczekać - Rambo bez pardonu pakuje mu się na kolana i misi być głaskany i miziany. Inaczej wisi nad gościem klątwa wiecznego lizania.

Przepadamy za sobą. Nasza wzajemna miłość jest bezwarunkowa.
Boże........ Jak ja bez niego wytrzymam.....
Ups... Chyba w związku z wyjazdem włączył mi się sentymentalizm....
Ale jeśli komukolwiek mogłabym powierzyć zwierzaka bez cienia wątpliwości, to właśnie mojej mamie.
W końcu to ona w dzieciństwie wpoiła mi bezgraniczną miłość do zwierząt i nauczyła szacunku do nich i opieki nad nimi.

Link to comment
Share on other sites

Ale super!!! Rambuś będzie miał DS?:)

Zapytajcie tutaj:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/176436-Oferuj%C4%99-transport-za-zwrot-koszt%C3%B3w-%28Warszawa-dowolne-miejsce-w-Polsce-Warszawa%29/page10[/url]

Z tego co się orientuję, to na tej trasie koszt transportu wyniósł by ok. 60 zł... Ale może lepiej poszukać coś tańszego.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Piromanka']Monia, wysyłam Ci na PW numer konta Rachaela do zapłaty za przewóz Ramba do Grójca. 30 zł.

[COLOR=red][B]Ps. Rambo szuka teraz transportu w odwrtotną stronę - czyli z Grójca do Sulejówka pod Warszawą, tym razem do DS!!!!!
Kto pomoże???[/B][/COLOR][/QUOTE]

Co to za domek?Był sprawdzony?

Link to comment
Share on other sites

Ale cudowne wiesci !! Nie wierze! Piromanko ,napisz cos wiecej !
Coteczki ,czy jesli Rambo trafi do Ds ,to czy jego kasa moglaby zasilic konto Staszka -Straszka? Tez z Pszczyny:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/201990-Staszek-Straszek...-Człowiek-skrzywdził-Go-tak-bardzo-że-teraz-boi-się-nawet-patrze[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...