Jump to content
Dogomania

Fantastyczna Fanta o smaku Lychee, czyli terrier i border


Kazuro

Recommended Posts

Młoda jest przesympatyczna :) Uwielbiam ją. Oczywiście na zdjęciach. A burczy jak mój, hłe hłe, ale akurat na widok kota by obślinił nam okno w samochodzie.

Link to comment
Share on other sites

Ten sam kierunek rzuciłam ale nic nie sugeruję, żeby nie było

 

W 2015 spotkam Kazuro i Lychee

na LADC będziecie się wybierać jeśli w końcu pojawi się o tym jakaś informacja?

 

Mnie tam się podoba :p myślałam właśnie na początku, że ee tam, pochodzę, nic nie będę robić, poprawie maturę i idę gdzie indziej.  A mi się kurde tak spodobało że zostaję :p no chyba że sesja mnie pokona

Co? Gdzie? Jak? :D będziecie na dcdc Poznań?

Jak coś ogłoszą i się załapię to jedziem, chociaż to trochę daleko i jeszcze się waham. Miałam jechać do Annówki na frizbo-majówkę, ale się zgłosiłam chyba z 2 minuty za późno <3

 

 

Młoda jest przesympatyczna :) Uwielbiam ją. Oczywiście na zdjęciach. A burczy jak mój, hłe hłe, ale akurat na widok kota by obślinił nam okno w samochodzie.

 

Ma najsłodszy ryjek na świecie <3 Na żywo też jest kochana i daje buziaczki :D

 

 

http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/IMAG0754_zpsp1svztxb.jpg jaki wymiar macie klatki ? Szukam czegoś takiego dla mojego szczeniaka i się zastanawiam

 

Nasza ma 78 x 55 x 61 cm, z zooplusa. Tylko dno hałasuje i trzeba podkładać coś pod spód jak chce się pospać w nocy :p

Link to comment
Share on other sites

Na semi było super! Oczywiście pierwszego dnia idąc z przystanku zgubiłyśmy się w lesie (a w drodze powrotnej pomyliłam godziny autobusów ale cii) <3 Ale jakiś facet mi wytłumaczył gdzie mam iść i dotarłyśmy ubłocone i zmęczone. Oczywiście wypaplałam również, że Liczek coś odwali no i popisała się. Miałyśmy klatkę materiałową i piesek sobie ją otwierał, wyszła chyba ze 3 razy, nawet jak spięłam suwaki karabińczykiem od smyczy (to mnie w sumie nie dziwi bo to to mi się włamuje do łazienki jak biorę prysznic i stalkuje:p). W końcu przystawiłam ją wejściem do ściany i już nie wylazła. Borze szumiący jaki wstyd... No i pierwszego dnia przez moje spóźnienie, dziecko moje musiało siedzieć na dworze w altance i sobie zaziębiła pęcherz. Yay... Na szczęście drugiego dnia Estera i Kendo nam ustąpili miejsca i klateczka stała w budynku.

Strasznie dużo przydatnej wiedzy pochłonęłam, mam więcej notatek niż miałam z wykładów na uczelni :D Teraz wiem co i jak świadomie robić z pieskiem, co na co wpływa i jak działa. U Liska musimy rozluźnić mięśnie na udkach, bo się Pauli nie podobają, więc jak będę ją sterylizować to oprócz stawów prześwietlimy też kręgosłup, żeby zobaczyć czy nic tam nie ma popsutego. I popracujemy też nad mięśniami przednich łap, bo z tyłu są super a z przodu meh :P I trochę schudniemy, bo po wymacaniu Weny stwierdzam, że moje zwierzę ma ciut za dużo tego tłuszczyku.

A Pan Puszek dał mi nadzieję na zbliżającą się cieczkę na którą czekam i czekam :P Cały czas zaczepiał Liska, nawet w samochodzie jak wracaliśmy zmęczeni do domu chciał do niej iść :D

 

fotki mam tylko jakieś paskudne z przerwy na bieganko:

 

Lychee, Nismo, Tayla i Bishi <3

IMAG1316_zpsvk0em7hs.jpg

 

IMAG1315_zpsy4yfdeav.jpg

 

IMAG1318_zps31s4nkss.jpg

 

I flimiczek bez Puszka, ale z Falą   KLIK Li nie ogarniała :D
 

Link to comment
Share on other sites

Li jest nieszczęśliwa bo przez śnieg nie pozwalam jej uskuteczniać Lisowego, ukochanego, spacerowego zajęcia, czyli udawania wiewiórki

 

IMAG1324_zpsm9hp71pg.jpg

 

Przez śnieg nie zauważyłam też głupiej rozbitej butelki na polance i piesa znów ma rozciętą łapę :/ "na szczęście" rozcięła sobie palec od góry, a nie poduszkę, więc w sumie jej to nie przeszkadza ;) ranka jest mała a posoka się lała tak, że cała nasza trasa była zbroczona krwią :p wliczając w to klatkę schodową i moje spodnie.

 

IMAG1334_zps5vk8kz5o.jpg

 

IMAG1329_zps32v6dthp.jpg

 

IMAG1330_zpsnraskpcd.jpg

 

Jak więc widać śnieg to samo zuo :p niech sobie już idzie

Link to comment
Share on other sites

Pięknego masz brudasa ! Z łapą współczujemy, Abby po pierwszym zerwaniu pazurka (tego wyżej w przedniej łapie, nie wiem jak się nazywa dokładnie) odrasta inaczej i po każdym intensywniejszym spacerze podrażnia sobie :/

 

a jaki prysznic mam ciągle pięknie brudny :P

 

 

Moja suka go sobie wyrwała sama do końca <3

 

która taka genialna? :D

 

 

 

 

 

 

 

Dzisiejsza zoologia na 90% zdana, i dobrze bo już mi się jaskółki i łacina po nocy śniły <3

 

 

wrzucam trochę Babków, bo się stęskniłam za tym debilem <3

 

P1030080_zpsv5v9buge.jpg

 

DSC_1019-2_zpsj6mkaqzf.jpg

 

DSC_0113-2_zpsqeyug3qr.jpg

 

DSC_0111-2_zpsn3fk3oxc.jpg

Link to comment
Share on other sites

FANTAstyczna Fanta :)

Coś jeszcze masz do zdania? ;)

 

chemię i matmę  :/ umrę a matmy nie zaliczę

 

 

Coma taka genialna, wyleciała na dwór i się potkneła. Pazur naderwany jak wyszło, krew się polała.

Musieliśmy wyjść, wróciliśmy i pies bez pazura :D

 

tak coś miałam przeczucie, że to Coma :D ała

 

 

 

 

 

 

 

 

ktoś tu nie lubi kotów ;)

 

https://www.youtube.com/watch?v=b93Q-pInDV0&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W końcu Lisowy głupek ma cieczkę, uff

Szkoda tylko, że ominą nas tańsze sterylki w marcu :/ już się boje ile zapłace, sterylka, 2xRTG, prawdopodobnie usuwanie zęba. Mój portfel :c

 

fotka z Annówkowego lasu by Martyna Rybak

Molkowe morduje mi Lisa

 

2229_zpsx1gn0taj.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja za sterylkę Nuki (wtedy jeszcze 20.5 kg) zapłaciłam razem z ubrankiem i antybiotykami chyba 200 zł :)

 

 

My za  Tosię 6 lat temu też jakoś 200 płaciliśmy, ale ona miała sterylkę na sygnale zaraz po cieczce, bo dostała ropomacicza, więc weci mieli trudniej

 

 

Ja za sterylkę, ubranko, zdjęcia łokci i bioder płaciłam bodajże 350 albo 400zł, a suka ważyła 6,5kg także... xD

 

Właśnie tego się obawiam :P celuje bardziej w 500-600zł 

no ale chciało się sukę to się ma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Swoją drogą udało mi się tym dwóm debilom zrobić zdjęcie jak siedzą blisko siebie. To wielki sukces  :P Lis boi się usiąść blisko Fanty bo babka na nią burka i paczy wzrokiem mordercy gdyż się jej brzydzi, a nawet jak już Młoda usiadła to Fanta wstawała, przecież ona koło plebsu siedzieć nie będzie <3

 

i nawet nie mają takich złych min xd

IMAG1360_zpsgwa0rviw.jpg

Link to comment
Share on other sites

Swoją drogą udało mi się tym dwóm debilom zrobić zdjęcie jak siedzą blisko siebie. To wielki sukces   :P Lis boi się usiąść blisko Fanty bo babka na nią burka i paczy wzrokiem mordercy gdyż się jej brzydzi, a nawet jak już Młoda usiadła to Fanta wstawała, przecież ona koło plebsu siedzieć nie będzie <3

 

 

 

Hahahaha umarłam czytając to :D

Link to comment
Share on other sites

Jakie grzeczne uśmiechnięte mordki <3

 

Wewnętrznie pewnie nie były takie szczęśliwe :D

 

 

Witamy się, witamy

Galeryjkę zapisujemy, bo psiaki i zdjęcia cuuuudowne! <3 

 

No i wpadnijcie do nas

 

Dzięki ;) do was wpadnę po poprawkach :P

 

 

Kurczę, uciekłyście mi z subskrypcji. ;/ A jakie tu śliczne zdjęcia są!!

Dobrze, że raz tylko sterylka jest to i wydatek jeden

Dziewczyny cudne!

 

dogo szaleje :/

jedno pocieszenie :P a i tak matki facet jest na mnie obrażony, bo on by bardzo chciał szczeniaczka po Lychee :rolleyes: już widzę jego z borderem

 

 

Hahahaha umarłam czytając to :D

 

ale Toś się serio brzydzi Lisa :D jak Młoda się położy koło Babki to ta robi minę jakby odkryła że właśnie leży koło kupy, a jak np. końcówka Lisowego ogona dotknie Fancinej łapy to ta ją podkula pod siebie z obrzydzeniem na ryju, ewentualnie wstaje obrażona i idzie gdzie indziej <3 ale nie ma problemu z podeptaniem Li, dy ta leży na jej drodze. Tak się moje pieski kochają :cool1:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wiosna idzie czas odkurzyć furminator i degażówki :P Fantę w weekend ogarnęłam, teraz czas na Li ;)

 

a tak dla porównania znalazłam fotkę jak Dziecko miało 5 miechów

P1090202_zpshremcmse.jpg

 

i o coś takiego, szatan je opętał

P1090011_zpszc9pvqp9.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...