Jump to content
Dogomania

Fantastyczna Fanta o smaku Lychee, czyli terrier i border


Kazuro

Recommended Posts

Co do sterylek, ostatnio się zdziwiłam, bo mój wujek za sterylke swojej labki zapłacił chyba 700-800zł. Byłam w szoku, myślałam nawet że coś mu się pomyliło i może jeszcze robili coś dodatkowego. 
Ja 8 lat temu płaciłam 250zł za ok 25kg suke. Jestem ciekawa ile teraz u tego weta kosztuje. 

Link to comment
Share on other sites

Co do sterylek, ostatnio się zdziwiłam, bo mój wujek za sterylke swojej labki zapłacił chyba 700-800zł. Byłam w szoku, myślałam nawet że coś mu się pomyliło i może jeszcze robili coś dodatkowego. 
Ja 8 lat temu płaciłam 250zł za ok 25kg suke. Jestem ciekawa ile teraz u tego weta kosztuje. 

 

o dżizes :o aż się boję teraz iść umawiać :P w Toruniu tyle wybulił?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A ja się nie chwaliłam jeszcze zajebistością mojego psa w niedzielę <3 wracałyśmy do dużego miasta pociągiem i razem z nami jechał koteł w transporterku :P Li tylko z początku była niespokojna i chciała do niego iść, a potem zluzowała i spała z przerwami na podeptanie przez ludzi. Poznań przywitał nas niemiło, bo jak tylko nasz ciapąg się zatrzymał to rozległy się wrzaski i okropny hałas, wszyscy w pociągu się przestraszyli, a Lis nic. Okazało się, że na sąsiednim torze jest pociąg pełen kiboli - nice :P Darli ryje, krzyczeli przez megafon, mieli te debilne trąbki, a nawet puszczali petardy, a Li co? A no nic luz totalny <3 Poszłyśmy też do budynku głównego, bo kumpela nie miała biletu to się przy okazji przejechałyśmy schodami ruchomymi i windą. W windzie jej się bardzo podobało, schodów się trochę bała ale ją barowałam i następnym razem będzie lepiej ;)

moje dzielne puczi ^^

 

IMAG1361_zpsdag7r7z6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przykład psa, któremu weszły pazury w schody ruchome to tzw pies pająk od Wardegi :P ja bym pewnie psy na ręce wzięła :D

Właśnie tam to słyszałam ;p

 

Dzielna sucz :D Maflo pewnie i w takiej sytuacji wypiąłby się i strzelił kupsko :P

hahhah <3  Słyszałam sikaniu ze strachu/stresu,ale... 

Link to comment
Share on other sites

 Okazało się, że na sąsiednim torze jest pociąg pełen kiboli - nice :P Darli ryje, krzyczeli przez megafon, mieli te debilne trąbki, a nawet puszczali petardy

A no bo mecz był ! :D Lech grał z Cracovią, a że kibole Cracovi to patola to mieliście takie powitanie :D Może przez te petardy uszkodzili bębenki Twojemu psu i się głucha zrobiła? :D

A tak już na poważnie to naprawdę ona jest niesamowita, dzielna dziewucha! :)

 

urocze to to  :wub:  http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/IMAG1361_zpsdag7r7z6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Wow, ale miałyście wrażenia! Dzielna dziewczynka!

 

Ano dzielna :D szczerze nie pomyślałabym, że aż tak to oleje, a jednak <3

 

 

Słodki pysio <3

Zazdroszczę braku reakcji na trąbki  i petardy  Ja z moim nie jeżdżę ruchomymi, bo się boje że mu pazurki albo włoski się wkręcą( gdzieś słyszałam o piesiu któremu się tak stało)

 

tam w tym miejscu gdzie się schodzi ze schodów, a one wjeżdżają w podłogę to miałam ją na rękach ;)

 

 

Przykład psa, któremu weszły pazury w schody ruchome to tzw pies pająk od Wardegi ja bym pewnie psy na ręce wzięła

 

Kurde biedna Chica, nie słyszałam o tym :o

 

 

Jakby nas spotkali tacy kibole to Tina na wybuch petardy dałaby dyla. Dzielną masz psicę! 
A co do sterylki to tak w Toruniu. 

 

Fanta też by wiała i oczywiście szczekała ;) ona biedna 2 tygodnie po sylwestrze boi się wychodzić

 

 

Dzielna sucz  Maflo pewnie i w takiej sytuacji wypiąłby się i strzelił kupsko

 

on i tak lubi robić kupy na dworcu :D

 

 

no ruchome schody są niebezpieczne dla psich łap

 

dzielna sucza, Nana by się chyba zsikała ze strachu

 

następnym razem całe przejedzie na rękach, nastraszyłyście mnie :P na szczęście nic się sierocie nie stało

Fata by uciekła :P

 

 

A no bo mecz był ! Lech grał z Cracovią, a że kibole Cracovi to patola to mieliście takie powitanie Może przez te petardy uszkodzili bębenki Twojemu psu i się głucha zrobiła?

A tak już na poważnie to naprawdę ona jest niesamowita, dzielna dziewucha!

 

urocze to to  :wub:  http://i1226.photobucket.com/albums/ee405/Kazuro19/IMAG1361_zpsdag7r7z6.jpg

 

Bydło mi do miasta przyjechało :p ciekawe gdzie byli sokiści :/

Bardzo dzielna :D <3

Link to comment
Share on other sites

Niech Lisowi już się ta cieczka skończy bo ją w lesie przywiążę i zostawię :P Ona by chciała żeby ją miziać 24/24 i jest przez to strasznie męcząca. I na dodatek zaczęła znaczyć teren, mam nadzieję, że jej to nie zostanie, bo jak tak będą razem z Fantą sikać na zmianę to nigdzie nie dojdziemy na spacerze :D

Mam wspaniały plan i wspaniałe zajęcia... Jak przetrwam ten semestr to chyba przetrwam wszystko :P już chcę lipiec

 

W sobotę byliśmy w lesie, niestety zdjęcia mam ujowe bo cały dzień było ciemno jak w rzyci :c

 

DSC_0013_zps8jsud51v.jpg

 

DSC_0074_zpsa8i1wlp6.jpg

 

DSC_0192_zpsngtyc9si.jpg

 

DSC_0211_zpscsm7r3b6.jpg

 

DSC_0039_zpsb98icudx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dzielną sunie masz :)

Ostatnie zdjęcie <3

 

i jestem z niej dumna :D

 

Uwielbiam Fantę!! Mimo swojego wieku ona zawsze tryska energią i jest szczęśliwa z życia :)

A Lis... jak to Lis :D

 

Fantul nie bez powodu ma ksywkę mały czołg :D tak łatwo się starości nie da :P

a dla piłeczki zrobi wszystko, nawet ruszy leniwą dupę i pobiegnie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisełe ma intensywny weekend. W piątek pojechałyśmy z przyjaciółką na kampus jej uczelni, bo ma tam fajne lasy, stawy i stadninę koni. No to sobie połaziłyśmy chyba ze 3 godziny, oczywiście jak wyszłyśmy z lasu to nie wiedziałyśmy gdzie jesteśmy, ale szczęśliwie znalazłyśmy jakiś przystanek autobusowy i dotarłyśmy do cywilizacji :p Wczoraj pojechałyśmy na Maltę, brzegiem jeziora i okolicznym lasem zrobiłyśmy jakieś 11km. Ja przy okazji zgubiłam smycz, ale jakaś przekochana Pani ze sznaucerkiem nas dogoniła i nam ją oddała :D A dziś jedziemy na stary rynek, jest jakiś jarmark więc spodziewam się kupy ludzi, będzie fun :D

 

 

DSC_0699_zpsecfvxqwz.jpg

 

DSC_0738_zpsb6zykgic.jpg

 

DSC_0710_zpsusreeqkj.jpg

 

DSC_0777_zpsikayhkmd.jpg

 

DSC_0781_zpsoyrmtzg0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lis dzisiaj został wyposażony w foresto, Fantul swoje dostanie w środę. Tak sobie piszę, żeby później nie mieć problemów natury "ta obroża jeszcze działa, czy już trzeba ją wywalić" :P  Mam nadzieję, że będą się spisywały tak samo dobrze jak w zeszłym roku

 

DSC_0907_zpsl3ytro9s.jpg

 

DSC_0921_zpsnnxipg7p.jpg

 

DSC_0892_zpszegrniyw.jpg

 

DSC_0916_zpstumf5btr.jpg

 

DSC_0937_zpscui7jgf1.jpg

Link to comment
Share on other sites

[*] Cynamon, przykro mi.

 

Jestem wierną fanką Fanty :)

 

bo Fanta jest fajna :p ale strasznie specyficzna

 

 

[*] na drogę maluszku [*]

Szkoda, że tak krótko żyją - zdecydowanie za krótko

 

Niestety, chociaż jeden z moich chomisiów dożył 3 lat i 8 miesięcy. Taki mój rekordzista.

Teraz mnie ciągnie z powrotem do myszek, ale muszę sobie odpuścić :c

 

Współczuję utraty Cynamonka... :(

A fotki rewelacja - u Was w lesie bardziej jesień niż wiosna/zima :P

 

nie chciało mi się jesienią wyciągać aparatu to przynajmniej teraz się piesy załapały na jesienne foty :P

 

 

 

 

 

 

 

 

Liczu wczoraj coś niemrawa była i kaszlała w pociągu, ale po podwójnej dawce rutinoscorbinu przestała. Mam nadzieję, że nic jej się nie rozwinie, bo już dość długo nie musiałam odwiedzać weta :P

U Tusi wszystko ok :) na wiosnę ma jeszcze więcej wariactwa we łbie, dawno tak żwawo nie biegała :D ale chyba powoli robi się też głucha. Potrafi nie słyszeć jak się do niej coś mówi z drugiego końca pokoju :c i to nie głuchota wybiórcza, bo na "Fanta masz" też potrafi nie zareagować

 

 

DSC_0946_zpsxeieiinz.jpg

 

DSC_0949_zpsvd5s9kxg.jpg

 

DSC_1189_zpspypkkkal.jpg

 

DSC_1174_zpsrivkpufj.jpg

 

DSC_1213_zpskg9myoaj.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

borze szumiący w końcu to mamy! nie jest idealnie ale jest dla mojego sucza nadzieja <3 nawet już nie wiem ile czasu się z tym męczyłyśmy

 

IMAG1450_zpsqoquw5m8.jpg

 

IMAG1451_zpslencbwnz.jpg

 

 

 

i teraz obie moje suki mają śnieżno-wielkanocne zdjęcia :D

 

1.04.2013

IMAG0250_zpsceoppjex.jpg

 

2.04.2015 :D

IMAG1449_zpswhqtcmfd.jpg

 

pogodo staph

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...