Jump to content
Dogomania

Wystawa Klubowa Chartów


matrix.....

Recommended Posts

Gratulacje dla wszystkich, większość z Dogomaniaków miałem przyjemność poznać osobiście.

Gedser na pierwszej wystawie ładnie zaszalał z tymi tytułami, borzojki Elzy świetne psychicznie, towarzyskie i zabawowe.

Gratulacje dla Orisy!!

Myśmy niestety nie mogli doczekać do finałów, musielismy szybciej wracać do domu ale i tak bardzo się cieszymy bo dostaliśmy Mł. Zw. Klubu 2004!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hejka,

to ja tez sie pochwale. Moja Lusia dostala Zw.Ml czym skonczyla Mlodziezowy Championat, ma super opis :D

Pogoda byla wspaniala, miejsce naprawde urzekajace - szkoda, ze za rok sie tam nie spotkamy :cry:

Sedziowanie - baaardzo dokladne, sedzia detalista, co zaskutkowalo zakonczeniem sedziowania dopiero przed 18. Na finalach juz zachodzilo slonce. Kilka jego decyzji troche mnie zaskoczylo, ale coz...

Wyniki whippetow:

psy mlodziez - Zw. Ml

PAN ROLLS-ROYCE Lazarus

psy posrednia - 1, CWC

ARES Krasnaya Strela (tu bylam mocno zaskoczona :o )

psy otwarta - 1, CWC, NPwR

Bokamaro GEDSER

psy championy

Bokamaro EDMONTON

suki szczeniaki - wo1

Bokamaro NIKITA

suki mlodziez - Zw.Ml

Bokamaro LONDON

suki posrednia - 1, CWC

MALTA Lazarus

suki otwarta - 1, CWC, NSwR, BOB

DEEDILLY DIDILLY DEE Ypsylon

suki championy - 1, CWC

Bokamaro DEAUVILLE

Hodowla Bokamaro zajela 3 miejsce jako grupa hodowlana.

Gratuluje wszystkim zwyciezcom!!!

Bardzo milo bylo spotkac osoby znane tylko z Dogomanii :D

Pozdrawiam

Monika

Link to comment
Share on other sites

Gratuluje wszystkim! :lol: :lol: :lol:

Mnie Whippeci sedzia troche nie odpowiadał, jak dla mnie miał dziwne preferencje. Opisu jescze całego nie rozszyforowałam (torszke nie wyraźnie napisany :wink: ), ale z tego, co wyczytałam to podobalo mu sie jakies szczegoly w Naomi, które mi sie nie podobają i na odwrót ;)

Jak dla mnie troszke za gorąco bylo, dopiero wieczorem przestałą mnie boleć głowa, ale wkoncu nie musialam stac na sloncu :wink:

Zawsze myślałam, ze Azawakhi są wyższe. :oops:

Link to comment
Share on other sites

A Nikita ponoć dostała BIS 3 Szczeniąt!! :D

Owszem, dostała! :D

Usiłowałam uwiecznić na zdjęciach psiaki Dogomaniaków, ale nie przypuszczałam, że dopiszą aż tak tłumnie! Po przewertowaniu katalogu wiem, że sporo mi umknęło, więc mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na innych wystawach, nie tylko żeby porobić fotki ale i pogadać :)

Gratuluję Dogomaniakom sukcesów, bo było ich sporo! :):)

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Super fotki !

Dla tych co nie byli to wspaniała okazja "coś" zobaczyć i chociaż troszkę poczuć charcią atmosferę. Swoją drogą jestrm bardzo ciekawa co to za cudo maści błękitnej na ostatniej fotce ( pewnie jakiś kuzyn mojego Pokerka) ?

Pozdrawiam i wielkie dzięki Whippetko

Kasia z Pokciem Kikusią.

Link to comment
Share on other sites

Do wszystkich zainteresowanych!!!

Jest to informacja jak najbardziej ... nieoficjalna :D , ale prawdziwa.

Klubowa wystawa 2005 odbędzie sie w Poznaniu na dzień przed wystawą międzynarodową. W tej chwili razem z Karolem Skowronkiem staczamy bój o obsade sędziowską i kazdy kto zna przewodniczacego naszego oddziału wie, ze ten bój nie jest łatwy :wink: . Najprawdopodobniej będzie trzech sędziów . Walczymy o to by 2 z nich było zagranicznych. Sędzią z Polski bedzie najprawdopodobniej p. Krystyna Opara.

Jeśli będę wiedziała coś konkretnego napiszę.

Link to comment
Share on other sites

wlasnie, mozna bedzie polaczyc obie wystawy, choc ja osobiscie obawiam sie tego terminu - duze prawdopodobienstwo cieczki mojej Luski :(

Wiadomo juz, czy ta klubowka tez bedzie laczona z coursingiem?

Czy bedzie w samym Poznaniu czy tez jak slyszlam od niektorych w Mosinie?

Mila, mam nadzieje, ze jak bedziesz juz cos wiedziala (szczegolnie o sedziach), uchylisz rabka tajemnicy.

Pozdrawiam organizatorow Klubowki 2005

Monika i Lusia

Link to comment
Share on other sites

Lazarus cytat :

Az sie tym zainteresowalam..

Tydzień mnie nie było i teraz nadrabiam zaległości......

Muszę przyznać że uwielbiam Was czytać zawsze poprawicie mi humor w pochmurny dzień :D

BRAWO Kaśka

A propos klubowej whippa ,Kasia czy nie masz wrażenia, że taka wystawa by w naszym małym jak by nie było gronie wzbudziła straszne emocje .... :wink:

A od wystawy ciekawsze by były potem posty pisane na Dogomanie... :D

Link to comment
Share on other sites

W tej chwili razem z Karolem Skowronkiem staczamy bój o obsade sędziowską i kazdy kto zna przewodniczacego naszego oddziału wie, ze ten bój nie jest łatwy :wink: . Najprawdopodobniej będzie trzech sędziów . Walczymy o to by 2 z nich było zagranicznych. Sędzią z Polski bedzie najprawdopodobniej p. Krystyna Opara.

Ja myślę że obsada sędziowska tej wystawy jest przewidywalna :P tak jak cały poznański oddział którego mam zaszczyt (ponoć) być członkiem .

Miłka wiem że o tym rozmawailiśmy powodzenia :D

Link to comment
Share on other sites

Tomaszku! Znów się czepiasz starej ciotki?! :evil:

Do Twojej wiadomości; jestes członkiem tego oddziału i mam nadzieję, ze nie poprzestaniesz tylko na gadaniu, ale właczysz sie do pracy nad tą wystawą.

Wystawa odbędzie się na terenie Targów Poznańskich - tam gdzie zwykle sa organizowane nasze międzynarodówki i bedzie to najprawdopodobniej pierwszy weekend listopada.

jesli chodzi o obsadę sędziowską to cóż moge powiedzieć?

mam nadzieję, że choć w jakimś stopniu uda nam się wpłynąć na decyzję p. Manii i p. Kaźmierskiego :roll:

Jak tylko coś będę wiedziała napiszę.

Niewatpliwie na najblizszym spotkaniu poruszę sprawę chartów polskich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...