Jump to content
Dogomania

*Pabianice* łagodny pitbull red nose po długiej drodze JUŻ W DS!! happy and*


piechcia15

Recommended Posts

hehe Willasowa w męskim wydaniu:)

z jakim od stoickim spokojem patrzy na te rybcie:) myśli sobie "cierpliwi zostaną wynagrodzeni":)

Kaaaasia nie dawaj mu tych drzazg do gryzienia:( ty wiesz co może mieć potem w paszczy?:( rany i drzazgi do wyjmowania:( juz nie wspomne o tym że większy kawałek może mu się wbić i nie będziesz widziała nawet o tym:(

Ika tak kiedyś miała z kością od kurczaka tą cienką długą. Dorwała gdzieś na dworze i zwiała, wyjęłam wszystko ale nie zauważyłam tej jednej, a ona jej się wbiła między zęby, wygięła w kształt podniebienia i ona tak chodziła, nie wiedziałam dlaczego się tak dziwnie zachowuje, dopiero jak leżała na plecach to zobaczyłam:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='piechcia15']hehe Willasowa w męskim wydaniu:)

z jakim od stoickim spokojem patrzy na te rybcie:) myśli sobie "cierpliwi zostaną wynagrodzeni":)

Kaaaasia nie dawaj mu tych drzazg do gryzienia:( ty wiesz co może mieć potem w paszczy?:( rany i drzazgi do wyjmowania:( juz nie wspomne o tym że większy kawałek może mu się wbić i nie będziesz widziała nawet o tym:(

Ika tak kiedyś miała z kością od kurczaka tą cienką długą. Dorwała gdzieś na dworze i zwiała, wyjęłam wszystko ale nie zauważyłam tej jednej, a ona jej się wbiła między zęby, wygięła w kształt podniebienia i ona tak chodziła, nie wiedziałam dlaczego się tak dziwnie zachowuje, dopiero jak leżała na plecach to zobaczyłam:([/QUOTE]


taaaa mądra jesteś :roll: on kradnie skąd popadnie te kije, nasza działka jest naprawdę duuuża i ja nie jestem w stanie za nim krok w krok chodzić. A ten skubaniec podbiera skąd tylko się da, byle coś w paszczy mieć...
Zazwyczaj mu zabieram ale nie mogę go wszystkich psich uciech pozbawić :shake:. Jedyną rzeczą jaką woli od kijków jest mordowanie wszystkich piłek jakie znajdzie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='modliszka84']Jeeee Putek wszystkiego naj naj!!!

Ależ ten rok szybko zleciał... pamiętam jak dziś jak latałyśmy za tym goopkiem po polach jak wariatki, w deszczu i mrozie. Niestety miał zdecydowanie lepszą kondycję od nas ... ;)[/QUOTE]

ja też pamiętam jak obgryzałam paznokcie czy da sie złapać.no to wszystkiego najlepszego dla Putinka,

Link to comment
Share on other sites

A propos kaftanu , dzisiaj na pr. 2 hannibal ...polecam godz. 23.20 , późno ale kto czytał harrisa wie o czym mówię :diabloti:

co do sweterka , to masakra .Nie chciał na siebie tego cuda włożyć do tego coś mu się stało i się ślinił jak diabli. Chyba od bólu gardła po działeczce i leżeniu na zimnej ziemi.
do tego mam teraz tylko telefon więc jakość zdjęcia fenomenalna nie jest. No i bałagan ale udawajcie , że nie widzicie :eviltong:

[IMG]http://i44.tinypic.com/vfjluw.jpg[/IMG]

wiem wiem niewiele widać ale Put miał mnie głeboko w poważaniu i nie chciał się pokazać. No i kolorów nie widać. W ogóle lipa ale to wy się uparłyście , nie ja , ŻEBY PSA MĘCZYĆ POZOWANIEM!!! :diabloti:
p.s a groźna oboża jest specjalnie dla Piechci, ona lubi takie agresywne osobniki z kością itd ...:diabloti:

atrybutem narodowym jest czerwony polar pod spodem , flaga z tyłka niestety wypadała więc uruchomcie wyobraźnie że niby tam dynda :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj na spacerku w Putku zakochała się taka chihuahua ( czy jak to się zwie ) takie to to z pół kilo ważyło i nie chciało się za chiny ludowe od niego odczepić. Pit był zachwycony, "dżentelmen" ...się z pieskiem pobawił pocałował :loveu:. Ech muszę przemyśleć czy mu takiej małej koleżankli nie sprawić , ale musiałaby być mała uległa chodząca najlepiej bez smyczy ( w sensie nie ciekająca ).Byłoby mu raźniej , on jest taki towarzyski. hmmmmm się zastanowię :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']ooo losie jaka ty maruda jesteś!!!

faktycznie ślini się na potęgę, a ta obroża to musi być taka brutalna??chyba niewygodna jest taka sztywna obręcz na szyi?? nie lepiej coś miękkiego, lżejszego typu parciane?:)[/QUOTE]

ona tylko tak wygląda, jest bardzo wygodna miękka i luźna . Nie ubrałabym go w nic niewygodnego. Na żywo to fajnie wygląda, bo i obroża i ubranie ( wbrew pozorom ) jest brązowe i tworzy jakąś całość. No i ma odblaski więc wieczorem nie będzie problemu, bo to łazi zawsze bez smyczy i go nie widzę czasem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...