Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='majqa']Borówko, czy masz jakieś wieści, co się z psiakiem dzieje obecnie? Kiedy ciocia znajomej odjeżdża z działki?[/QUOTE]
W zasadzie mam ,ale nic nowego...
Pies do 30.11 siedzi z ciocią znajomej na działce ,więc najlepiej było by ,żeby DS się znalazł ,ale z telefon nawet nie drży :(
Trzeba go 29-30 "gdzieś" zabrać.
I Majquś - jeszcze raz wielkie dzięki za ogłoszonka :) :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Boróweczko a może mu plakaty zrobimy i porozwieszamy??? Z tych moich wieszanych na Psychologii nic nie wynika, ale nigdy nie wiadomo! W bibliotece też bym powiesiła! Cholera no trzeba mu pomóc i już!!!![/QUOTE]
Super pomysł !
Ja zrobię , tylko niestety nie umiem wstawić plakatu w Wordzie robionego na forum , jak ktoś umie to wyślę na maila ;)

[quote name='irenaka']Oświadczam wszem i wobec:evil_lol:, że jeżeli ktoś mnie wykończy psychicznie;) na dogo, to tym kimś będzie Majqa:loveu:.
Nie czytałam wątku, ale jak rozumiem z tytułu pies ma czas do 30 listopada?
Jest jakiś hotel, miejsce awaryjne i za ile? I dlaczego tak drogo?;)[/QUOTE]
Witam Irenko na wątku :loveu:
Tak , Misiek ma czas tylko do 30 :-(
Niestety żadnych miejsc nie mamy :-(:-(:-(

[quote name='majqa']Pomysłu na miejsce brak, o kasie nie wspomnę. Sylwia odpada - nie ma miejsca.[/QUOTE]
No właśnie , Sylwia odpada :-(

[quote name='Alicja']zobaczcie ...tu podobny tylko szczeniaczek :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196538-3-miesi%C4%99czny-szor%C5%9Bciak-potrzebuje-DT-DS-na-cito-inaczej-zostanie-u%C5%9Bpiony%21%21%21%21%21%21%21%21%21?p=15744559#post15744559"]http://www.dogomania.pl/threads/196538-3-miesi%C4%99czny-szor%C5%9Bciak-potrzebuje-DT-DS-na-cito-inaczej-zostanie-u%C5%9Bpiony!!!!!!!!!?p=15744559#post15744559[/URL][/QUOTE]
Kolejne nieszczęście :shake:

[quote name='irenaka']Nie wiem, czy to dobry pomysł, ale Elizka ogłasza fajny hotel:
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-ps%C3%B3w-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierz%C4%85t-woj.-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskie"]http://www.dogomania.pl/threads/195725-HOTEL-dla-psów-bezdomnych-Stowarzyszenia-Obrona-Zwierząt-woj.-świętokrzyskie[/URL].[/QUOTE]
Dziękuję Irenuś :)
Zaraz zapytam o miejsce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka']A może macie Boróweczko:loveu: coś bliżej Łodzi?
Wyjścia awaryjnego trzeba szukać, koniecznie:shake:.[/QUOTE]
Niestety raczej nic nie ma :(
Najbliżej Łodzi jest Sylwia ,ale ona zapchana po uszy :(

[quote name='majqa']Pytaj o to miejsce piorunem Borówko![/QUOTE]
Już zapytałam ;)

Link to comment
Share on other sites

Borówko otwórz sobie plakat w wordzie tak, żeby było widac go od góry do dołu i wcisnij klawisz PRINT SCREEN znajduje się nad strzałkami nastepnie wejdz w paint'a i wciśnij kombinację ctrl + v takl wkleisz tam zrzut ekranu zapisz plik jako jpg i otwórz w w programie który umożliwi ci pomniejszenie pliku
albo łatwiej prześlij mi plakat jak to wszystko zrobie i wkleje tu na forum dodam też swoją wersję plakatu
mój mejl [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']Borówko otwórz sobie plakat w wordzie tak, żeby było widac go od góry do dołu i wcisnij klawisz PRINT SCREEN znajduje się nad strzałkami nastepnie wejdz w paint'a i wciśnij kombinację ctrl + v takl wkleisz tam zrzut ekranu zapisz plik jako jpg i otwórz w w programie który umożliwi ci pomniejszenie pliku
albo łatwiej prześlij mi plakat jak to wszystko zrobie i wkleje tu na forum dodam też swoją wersję plakatu
mój mejl [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/QUOTE]
Dzięki ,Ewatonieja za podpowiedź , ale licząc się z moim beztalenciem komputerowych to zapewne nie uda mi się samej zrobić i Tobie wyślę ;)
[CENTER]***
[/CENTER]
I mam jeszcze fajną wiadomość - dzięki kochanej Irenceka ,która wynalazła ten hotelik mamy w nim miejsce dla Miśka ! :multi:
[B]Koszt to 13 zł za dobę ,czyli przeciętnie licząc (w 31 dniowym mies.) kosz utrzymania Misia to 403 zł[/B].
Wydaje mi się ,że to przystępna cena ;)
Miało być 14 za dobę ,ale cudowna Irenka się potargowała i obniżyło się :loveu::eviltong:
Oraz musimy doliczyć koszty transportu bo jeśli zbierzemy deklaracje ( na co mam wielką nadzieję) to psiak 29-30.11 będzie musiał być dowieziony do Celin (5km od Bodzynewa) , 150 km od Krakowa.
Szukamy też osoby ,która mogłaby go za zwrotem kosztów paliwa dowieźć tam.
A więc błagam , na cito o deklaracje , są na prawdę na wagę złota.
Wielką pomocą będzie także rozsyłanie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...