Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jejj Kochane Maleństwo już w domku ;):):) i sunia przyniosła mu łapkę - jaka mądra dziewczynka !!!:) ciesze się bardzo ;) Misiowi się udało i wszyscy wiedzą, że na to zasługiwał ;) co do tej kasy- ja przelewałam malutko, ale zgadzam się ze wszystkimi, że powinna zostać tam gdzie jest ;):):):) <radość!!!!!!> ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Olu za głos. :-)

Oczywiście osobno podyskutujemy o tej zebranej na koncie Eli ale to jeszcze troszkę.

Ahahahaha... No i miałam rację.
Zapomniałam. Kadet uświetnił nowej pani wieczór popisami skoków... przez wysokie oparcie kanapy!!! :cool1: :crazyeye: Jakby nie mógł jej obejść. :cool1: Chojrak! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:placz:Ciotunie ja też się cieszę,ze Miś ma taaaki domek:loveu::lol: ale płacze mi się-trochę czasu spędziliśmy razem:bigcry:.Dobrze,ze dziś była u mnie Ewelinka robic sesje zdjęciowe psiaków bo inaczej zaryczałabym się na amen :-(.Nie pamietam o czym rozmawialam z panem ,który przyjechał po Misia-i zapamiętałam smutne oczy Kadeta kiedy siedział już w aucie:nerwy: i zaczął drżeć.Zawsze powtarzam,że jak wytłumaczyć psu ,że u mnie to tylko przystanek i jedzie do najwspanialszego domku gdzie czeka na niego miłość i ciepło :loveu:? Dziękuję P. Eli ze zaraz zadzwoniła do mnie,wiedziała , że czekam na wieści.Pani Elu,jesteś wspaniałą osobą:iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou::iloveyou: i jestem o Misia spokojna.Bedzie mu tam dobrze.

A CO DO NIE ZWROTU PIENIĘDZY ...NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ :oops::oops::oops:...NO BO JAK TO? MAM JEDEN MĘTLIK W GŁOWIE....i co ja mam powiedzieć?
Dostałam od Was tyle ciepłych słów...poryczalam się znów jak czytałam.Dziękuje za zaufanie!:Rose::Rose:CIESZĘ SIĘ ,ŻE WAS POZNAŁAM:multi:!no i dzieki Misiowi :lol:!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mira145'] (...) A CO DO NIE ZWROTU PIENIĘDZY ...NIE WIEM CO POWIEDZIEĆ :oops::oops::oops:...NO BO JAK TO? MAM JEDEN MĘTLIK W GŁOWIE....i co ja mam powiedzieć? (...)[/QUOTE]

Już swoje powiedziałaś i co więcej, ZROBIŁAŚ! :loveu:
Nie wiem, czy innym Miro ale mnie zapewniłaś komfort spokoju o Misia i nie zawiodłam się. A... taki spokój to coś bezcennego.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Holly. :-)

Czekamy wobec tego jeszcze na ewatonieja. :-)

I znów przypomnę, że mówimy o już uiszczonej opłacie hotelikowej, nie zaś o pozostałym stanie posiadania Misia.
Tamtą kwotę omówimy za... powiedzmy parę dni, gdy okaże się, że wszystko w domu gra, a Misio nie odstawia jakichś polek. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...