Jump to content
Dogomania

Misiu ma KOCHAJĄCY DOMEK ELU, DZIĘKUJEMY!


Marycha35

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

15 listopada 2012
Dizisejszy dzionek był spokojny. psiaki zaczęły jakoś się dogadywać - Misiek jak się wkurza ignoruje Gioię i wzajemnie. Chociaż fochy jeszcze chodzą - Gioia krąży jak duch i bada czy wszystkie zabawki aby napewno są jej - i tak je zabieram na czas mojej nieobecności, ale jak wracam od razu się o nie dopomina. Natomiast Misiek stworzył sobie małe królestwo na kanapie - wszystko sobie tam znosi, zabawki, smakołyki i wara ruszać. O 7:45 miałam rano pobudkę kiedy Misiek zaryzykował wepchnięciem się pod kołdrę( Gioia chrapała więc mogłoby się może udać)...Niestety, od razu Gioia obszczekała Miśka, że łamie umowę. Misiek stojąc na łóżku obszczekał Gioię też - chyba już nie potrzebuję budzika:):) Po wywaleniu Gioi, wywalam Miśka, a on? On się rozwala na pleckach z minką niewinną:) Gioia zaczęłą tolerować fakt, że Misiek jest pieszczochem i się do mnie tuli, pod warunkiem, że albo drapie na dwie ręcę - równo, żeby nie było, plecki, brzusiu, łepek, łapki, pyszczek, dupcia(to u Miśka), wewnątrz łapek(to u Gioi). Jeśli akurat nie jest tym zainteresowana to i tak obmruczy ten fakt, ale po przekupstwie łakociem pozwoli łaskawie, na te pieszczochy:) Dzisiaj chyba jej wogóle wrócił humor bo nawet buzi od niej dostałam!! Misiek sam też do mnie przydreptał by mi dać buzi więc też jestem dopieszczana:) Oprócz tego to odważyliśmy się dzisiaj na wsadzenie łebka na próg łazienki - skoro Gioia tam ciągle chodzi to musi być ciekawie!!Niestety, te baby wiecznie tylko siedzą przed lustrem, po co? Nudno...Jak wydębniać więcej i więcej smakołyków to Misiek stał się prawdziwym mistrzem w tej dziedzinie - jeśli nawet uda mi się okazać jakiś opór to Gioia mu pomaga... Widać, że nastąpił podział mieszkania na strefy - salon z kanapami jest Miśka, a sypialnia z łóżkiem Gioi, ale tylko w ciągu dnia!!Ostatecznie Misiek się przekonał, że dentisticki są nawet smaczne - zwykłą pałeczkę wypluł na rzecz dentisticka - w ten sposób po spacerze wspaniała dwójka wydębniła nie po jednym smakołyku, ale po jednym dentisticku i jednej pałeczce - wg mnie to jakieś konszachtu tu zachodzą za moimi plecami i potem zachodzą jakieś zamiany, ale oficjalnie tego nie widzę:) Dzisiaj po moim wyjściu do pracy już zostałam olana - jak wychodze to sobie idz, nikt już za mną nie skacze na drzwi...Jednak po ciężkim dniu w pracy, wracając do domu ledwo ostatnimi siłami wiem, że za chwile zobaczę dwa moje kochane dzióbki i ogonki merdające i skaczące i wiem, że siły mi od razu wrócą!! Podczas skakania zawsze na siebie warczą o to kto ma pierwszy się witać:) No i oczywiście ten widok będzie moim balsamem, melisą z zieloną herbatą, która ukoi moją duszę zestresowaną pracą:)Dzisiaj na kolację mieliśmy pierogi - chcieliśmy zaprosić wszystkie cioice, ale Misiek wszystkie zjadł - pół talerza mojego i Gioi też...
p.s. Widzę, że Misiek czuje się już w 200% w domku - teraz sprawdza tolerancję Gioi i śwista jej zabawki i kosteczkę(ma taką samą) jak tylko się odwróci by przenieść kawałek dalej. Jakby chciał powiedzieć-" Tak ich pilnujesz a ja i tak daje radę jak chce, ale masz spowrotem bo będziesz płakać, a u kobiet zawsze jest morze łez, jak nie dostają tego czego chcą":):):)

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry:)
macie jakieś typu jak i gdzie kto spał?:)
To Wam powiem:):)
Ja zasnęłam w swoim łóżku sama, Gioia w koszu a Misiek na podusi. Budzę się rano a tu:
Gioia śpi na łóżku w nogach a Misiek na łóżku śpi na podusi obok mojej twarzy!!! Nawet nie podniosły łebków jak wstawałam:)
p.s. pomalutku zaczynam faktycznie wprowadzać jakąś dyscypline bo jak nic w końcu psiaki każą mi się wynieść na balkon by im nie przeszkadzać taka komitywa tu się zawiązała:)

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj był bardzo fajny dzionek. Zleciało się duuuużo cioć i wujków z prezentami:D Ależ było wesoło, ile zabaw i pieszczot!!! Dodatkowo była ciocia, która jest fotografem i robiła Gioi i Miśkowi profesjonalne zdjęcia - oboje pozowali jak rasowi modele!! Wkrótce będzie można podziwiać rezultaty!! Teraz psiaki padły po ilości wrażeń:)
p.s. W ciagu dnia foch Gioi w końcu minął i jak leżałam na kanapie to położyła się koło mnie a Misiek leżał w nogach - wszyscy otuleni kocem i tylko słychać było zgodne chrapanie:D

Link to comment
Share on other sites

18 listopad 2012
Witam wszystkie Ciocie:)
Misiek się już zaaklimatyzował w pełni:) Bierze przykład z Gioi i uwielbia długie wylegiwania na kanapach i drzemki:) W zwiazku z tym, że u mnie w domu jedzenia psiaki otrzymują duużo - należy im się po tym co przeszły - jemy, śpimy, bawimy się i wychodzimy na spacery i tak w kółko:) Misiek z Gioią znalezli wspólny język i już sypiamy w trójkę w łózku, w sennsie, oni śpią i chrapią a ja się skulam na ranciku z ewentualnym kawałkiem kołdry;p Warunek jest jeden, jak którekolwiek jest na łóżku ja żadnego nie drapie, nie lulam bo drugie jest zaraz zazdrosne.... Misiek w końcu został przekonany przez Gioię do wspólnych zabaw - ona nadstawia się do niego tyłeczkiem a on ja pyszczkiem podszczypuje(?)Grunt, że obojgu się to podoba. Misiaczek przekonał się do wchodzenia do łazienki więc na razie kąpiele zostały im wstrzymane by tego kruchego postępu nie zniszczyć. Codziennie rano Misiek ma dla mnie niespodziankę - podlewa mi kwiatki by "pomóc" w ich pielęgnacji:) W związku z tym, że moje założenie jest takie, że pieski mają mieć u mnie raj na ziemi po tym co przeszły, no coż, kwiatki zostaną powieszone na półkach wyżej, przecież nie będę go karać za takie drobnostki? Dzisiaj też Misiek zaczął bawić się zabawkami:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...