Jump to content
Dogomania

Maltretowana bokserka i jej 5 szczeniakow uratowanych z piwnicy... tylko co dalej?


ageralion

Recommended Posts

  • Replies 423
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']nie za długo czekać do wtorku ???[/QUOTE]
Tak umówiona została wizyta, widocznie wcześniej nie można było. Chyba było to na SGGW, ale to juz Germaine musiałaby napisać, ale dopiero od rana wróciła do domu. Była z trzema psiakami dzisiaj. Z dwoma na SGGW, z jednym Egonem u dr Niziołka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anastazja2009']Hej dziewczyny dzis bylam z jednym z maluchow ( Rocky tak go nazwalam po malym z parwo) u weta bo maly w nocy zaczal miec rozwolonie i od rana nie chcial jesc:( caly czas spi dostal kroplowke i antybiotyk jutro znow :( aj martwie sie ...[/QUOTE]
O matko, podejrzewasz że to ..... nie napiszę...że się zaraził???? :shake::shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie no podejrzewaja zapalenie gornych drog oddechowych (chyba).bo ma czerwone gardziolko Tylko mnie zdenerwowala tekstem mamy nadzieje ze to nie parwo. Mam nadzieje ze nie bo wszystko bylo ok do wczoraj w nocy... ;/ maly bidulek nie mogli mu sie nawet w lapke wbic bo ma takie malutkie... Bardzo mnie nie pokoi ze caly czas spi...

Link to comment
Share on other sites

Ile te maluchy w końcu mają, wiem że ciężko z DT dla całej rodziny, ale szczeniaki są w miarę bezpieczne ("w miarę" bo nie wiadomo, czy matka kiedykolwiek była szczepiona) póki są na mleku matki. U nas, zawsze po przejściu maluchów na normalne jedzenie podajemy surowicę.. Czy ona nie miała ich już czym karmić?
Ale, ale u takich maluchów biegunki to norma, więc może to nic groźnego. Trzymam kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...