Jump to content
Dogomania

4 letni pudel potrzebuje pomocy w szukaniu domu.Pomoc w ogłoszeniach bardzo potrzebna


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 215
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Piromanka']Tak jest! Przenocuję sierściucha. Będę zaglądać na wątek i czekać na brdziej szczegolowe informacje.[/QUOTE]

Dzieki wielkie za DT :lol: No kurcze ja powiem szczerze, że nie znam nikogo kto by jeździł na trasie z okolic Pszczyny do Krakowa więc licze tu na pomoc może Klaudus będzie się orientować :)

Link to comment
Share on other sites

O rany - strasznie skomplikowana ta trasa... Zastanawiam się czy nie lepiej byłoby poszukać kogoś kto oferuje płatny transport i zdecydować się na takie rozwiązanie?
Pati_c wozi psy za zwrot kosztów (przynajmniej kiedyś woziła, korzystałam z tego) z i do Warszawy, a to z Pszczyny 330km więc trzeba by jej zapytać ile by to kosztowało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mikoada']Właśnie przed sekundą rozmawiałam z Figu i niestety nie mam dobrych wieści do Warszawy będzie dopiero jechała w okolicach 19-20 listopada :( Co do transportu płatnego to z Pszczyny do Olsztyna będzie on kosztował bardzo dużo pieniędzy :([/QUOTE]

Jeśli pies mialby przyjechać 19 lub 20 to niestety nie mogę go przetymczasować. 20.11 o 6.30 odlatuje mój samolot.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']No widzisz GP co Ty tu w ogóle ludziom głowę zawracasz! Niech sobie dziewczyny do siebie podzwonią i sprawa załatwiona, Ty to naprawdę nie masz co robić - za mało masz psów na głowie :P[/QUOTE]

Nikt nie napisał, że GP ma "za mało psów na głowie" tylko, że z Klaudus_ można się skontaktować także telefonicznie .... Trochę zrozumienia naprawdę

[B]GP [/B]dziękujemy, że starasz się jak najlepiej potrafisz znaleźć maluchowi transport :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']W razie czego , zamieszczam info , które dostałam ...

14.11 jest darmowy transport ale z Wrocławia do Warszawy.
Ale skoro nie ma nikogo , kto zawiózłby psiaka z Pszczyny do Krakowa , to Wrocław to już a-wykonalne.[/QUOTE]

ja w następny pt mogę zabrać go do wrocka
zostaję tam do niedz. więc może coś sie znajdzie?

w sumie do k-kowa tez mogłabym go podrzucić ale w tygodniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']No widzisz GP co Ty tu w ogóle ludziom głowę zawracasz! Niech sobie dziewczyny do siebie podzwonią i sprawa załatwiona, Ty to naprawdę nie masz co robić - za mało masz psów na głowie :P[/QUOTE]

No, GP ma tylko jednego psa :razz:

[quote name='kopciuszek']Nikt nie napisał, że GP ma "za mało psów na głowie" tylko, że z Klaudus_ można się skontaktować także telefonicznie .... Trochę zrozumienia naprawdę

[B]GP [/B]dziękujemy, że starasz się jak najlepiej potrafisz znaleźć maluchowi transport :razz:[/QUOTE]

Co z tego , że się staram , jak i tak nic z tego nie wychodzi:shake:
Z Pszczyny, to ja już naprawdę nikogo nie znam.
14.11 to już ta niedziela.
No niby niedziela - miałam nadzieję, że ktoś będzie miał wolną niedzielę i podwiezie pudliszona do Krakowa.
To jakieś 100km.

Są niedaleko np. Tychy - można zapytać.
No , ale czy ktoś podwiezie psiaka tam..

To już naprawdę ten pudel przejedzie się chyba z 5 furami w ciągu 2 dni..
Mam nadzieję , że lubi jazdę samochodem...

[quote name='Equus']Sorry za złośliwość ale GP staje na głowie w wielu pudlowych wątkach, a często nawet nie dostaje odpowiedzi... :([/QUOTE]

Hehe, a ostatnio to mi się tylko za wszystko dostaje.
A bo tu napisałam , że chcę finansowo pomóż pudlowi ze skarbonki (a akurat ten pudel nie godzien).
A gdzie indziej , że nie podaję danych przy ogłoszeniu, jakbym nie chodziła po wątkach i się po stokroć razy nie prosiła o te dane do ogłoszeń , tylko z wielką ochotą odp ludziom o psach , o których nic nie wiem :p
A potem muszę przepraszać, bo albo opis całkowicie inny, albo psa nie ma - sama rozkosz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BUDRYSEK']ja w następny pt mogę zabrać go do wrocka
zostaję tam do niedz. więc może coś sie znajdzie?

w sumie do k-kowa tez mogłabym go podrzucić ale w tygodniu[/QUOTE]

Ale... Warszawa-Olsztyn jest akurat 15.11 , więc to nas nie ratuje :(
Mimo wszystko dzięki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']a czy nowy domek rozważał płatny transportu do Warszawy?[/QUOTE]


Nowy domek załatwił sobie transport płatny na własną rękę z Wa-wy do Olsztyna na 15.11., żeby właśnie odciążyć [B]GP[/B] :) Fakt autorka wątku mówiła mi, że szuka transportu tyle, że od nie wiem kiedy nie dała znaku życia. Też do niej pisałam, ale skrzynkę ma zapchaną :( Mam chociaż nadzieję, że jak się transport znajdzie to chociaż psa odbierze od właścicieli, żeby Go przekazać dalej.

Link to comment
Share on other sites

[I]Klaudia nie ma czasu tylko na dogo siedzieć, co nie oznacza,że też nie szuka...Czy starają się tylko Ci co coś piszą?
Figu jedzie z Katowic do W-wy 17 bądź 18, więc to też nic nie daje.
Bo w tych dnia nie ma transportu dalej.
Ostatnio rozmawiała 'Klaudia' z właścicielką Pako i nadal czekał.
Wierzę na słowo,że nie zniknie z dnia na dzień, bo niestety nic poza wiarą mi nie zostaje.
Jak coś wykombinuję to napiszę...[/I]

Link to comment
Share on other sites

Ja też się jeszcze wtrącę. Powiem szczerze, że zdążyłam się już pogubic w sprawie transportu, czy możecie jeszcze raz zbiorczo napisac jakie są opcje transportu Pako i kto miałby go wieźc?? Bardzo nas to interesuje ponieważ jakiś czas temu powierzyłyśmy psa pewnej osobie, której hmm uciekł podczas transportu i dlatego chciałybyśmy wiedziec czy osoby, które ewentualnie mogłyby wieźc Pako są Wam znane??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...