Jump to content
Dogomania

Krakow-Jasyr,pies jak z"Niekończącej się opowieści"jego historia dobiegła końca['][']


black sheep

Recommended Posts

[quote name='kiwi']Rozmawiałam dzisiaj z pania jasyrka.
z jego serduszkiem bardzo zle, dostaje leki, ale widac ze nie zostalo mu wiele zycia...
dlatego pani postanowila rozpieszczac go ile sie da, a gdy nadejdzie ejgo czas, to go uspi- nie pozwoli mu umierac w meczarniach...
to wspaniała osoba
[/quote]

Moja 14-letnia sunia odeszla sama .... po 7 miesiacach odkad sie dowiedzielismy o jej chorym serduszku.
Wiem, ze bardzo trudna jest opieka psiakiem w takim stanie .... piesio slabnie z dnia na dzien, omdlewa w trakcie zmeczenia i najmniejszego wysilku, wiec rozumiem ta pania, ale niech Jasyrkowi da troche czasu.... on sam powie, kiedy ta pora nadejdzie.... to bedzie widac...... calkowita rezygnacja....:-( ... ja swojej suni nie posluchalam.... ale dlatego, ze nie chcialam..... odeszla sama, kochana i patrzac mi w oczy.... nigdy tego nie zapomne....:-( .
Zycze pani ani duzo sily.
Jasyrku kochany - trzymaj sie piesku dzielnie... kochamy Cie....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 334
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Jasyrku, kochana psinko......mozemy sie cieszyc tylko tym, ze odszedles kochany i miejmy nadzieje.... szczesliwy.....:-(
...................................[IMG]http://static.flickr.com/51/114559058_14d8db19b9_o.gif[/IMG].................................

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...