Jump to content
Dogomania

Balbinka-WŁAŚCICIEL WOLAŁ GRECKIE WAKACJE-wywalona pod schronem W CIĄŻY


E-S

Recommended Posts

tyle wypowiedzi, ze nie wiem do czego się odnieść.

Rescal - przede wszystkim nie Tobie oceniać kto czym grzeszy, czy jestem mądra, czy nie, bo nie znamy się, przeczytałaś jedną moją wypowiedź. Ja Cię nie obrażam publicznie. Jesli uważasz, że to ja odpowiadałabym za to że Żabka nie ma DS - no to byłabyś śmieszna. Bo tak jak napisałam, jesli ktoś chce psa i uważa że ma warunki na psa, to go weźmie bez względu na jakąś opinię na forum.

Na pewno przeprosiny należą się mi za to co napisałaś, a nie oceniaj jeśli nie wiesz czy próbowałam kontaktować się z Natalią. Jesli będzie uczciwa - przyzna, że wysłałam jej wiadomość z prośbą o NUMER TELEFONU. chciałam jej poradzić żeby po prostu poszukała psów po DT a nie prosto ze schroniska, tak zminimalizuje ryzyko nieprzewidywalnych zachowań u psa. A wszystkie doskonale wiemy, ze psy często zachowują się diametralnie inaczej w schronisku i w domu. Często wyłażą potem małe grzeszki, które w obecności małego dziecko mogłyby stanowić powazny problem.

evl - z Aslanem jest bardzo skomplikowana sprawa i okazuje się, że ta rodzina z niepełnosprawnym dzieckiem radziła sobie jeszcze najlepiej ze wszystkich. W tej chwili Aslan jest pod opieką animalsów i niestety 3 razy wracał z adopcji... To jest pies z potężnymi problemami i póki co nikt sobie z nimi nie poradził, mimo tego że byli behawioryści, kastracja itp.

Jesli dzięki moim słowom Natalia zaczęła się wahać - świetnie! Bo to oznacza że jeszcze ostrożniej dobierze psa do swojego domu i rodziny.

Napisałam to w emocjach, oczywiście, ale nie wycofuję się z własnej wypowiedzi. na sapokojnie napisałabym to samo, może w ciut lżejszych słowach choć... bez przesady nie byłam nawet wzburzona, raczej sfrustrowana.

Ot, tyle w temacie, który uważam za zamknięty

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 428
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NataliaJ.'][B]Betbet[/B] mam nadzieję że będziesz teraz zadowolona. Że swoje osiągnełaś. I że będziesz z siebie dumna.
Znalazł się inny dom dla Żaby mimo że chcę/chciałam ją adoptować.[/QUOTE]

Ja z innej beczki..no ale w szoku jestem naprawdę. Jak to możliwe, ze te psy, którymi się intersujesz znajdują domy??? odjazd normalnie:)

a do rzeczy, Natalio chcesz jeszcze psa? może wspolnie powrzucamy tutaj propozycje psów dorosłych/starszych, które przebywają w DT i zobaczysz, który Ci podejdzie...?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']chciałam jej poradzić żeby po prostu poszukała psów po DT a nie prosto ze schroniska.[/QUOTE]

To wiem, pisałam dosyć sporo z dziewczynami prywatnie, które mi wszystko potrafiły na SPOKOJNIE wytłumaczyć i DORADZIĆ.

Tak czy inaczej, już po fakcie. Będziesz spokojna że Żaba nie trafiła do mojego złego domu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NataliaJ.'][B]Betbet[/B] mam nadzieję że będziesz teraz zadowolona. Że swoje osiągnełaś. I że będziesz z siebie dumna.
Znalazł się inny dom dla Żaby mimo że chcę/chciałam ją adoptować.[/QUOTE]

Natalio, glowa do gory! jestem pewna ze znajdziemy razem pieska, ktory bedzie z Wami szczesliwy. Adopcja Żaby nie jest przesądzona- wszystko rozegralo sie niezwykle szybko, a niestety Twoj mail odczytalam juz PO blyskawicznie zorganizowanym spotkaniu z przyszlym domkiem:(
jutro jeszcze mamy spotkac sie ze wszystkimi domownikami..

Betbet, nie mam wiecej nic do dodania, do przeprosin nie poczuwam sie absolutnie. dyskusja z toba przypomina nieco dyskusje ze scianą, wiec lepiej jej nie kontynuowac.

Charly - pieski z Dt i sprawdzone w relacjach z malymi dziecmi, bo to ważne:)

Link to comment
Share on other sites

[B]Charly[/B] naprawdę. Taką informację przekazała mi Rescal. I bardzo się cieszę, będzie blisko niej, bardzo się z nią zżyła i będzie mogła ją odwiedzać. Wiem że Rescal powinna przekazać tą wiadomość osobiście, ale już chciałam zakończyć ten wątek...

O jesteś Marto. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NataliaJ.'][B]Charly[/B] naprawdę. Taką informację przekazała mi Rescal. I bardzo się cieszę, będzie blisko niej, bardzo się z nią zżyła i będzie mogła ją odwiedzać. Wiem że Rescal powinna przekazać tą wiadomość osobiście, ale już chciałam zakończyć ten wątek...

O jesteś Marto. :)[/QUOTE]

jestem:)
nie chcialam na forum pisac o ds dla żaby w warszawie, bo nie mam jeszcze 100% pewnosci - wszystko jest w trakcie ustalania; Tobie napisalam bo chcialam abys byla na bieżąco - no i zaskoczylas mnie mailem, ze adopcja jest jak najbardziej aktualna..
narobilo sie zamieszanie, ale wszystko wyprostujemy i bedzie dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Natalia mała ma zapalenie płuc,troche potrwa Jej leczenie moze sie spodoba,a jaknie to znajdziemy Ci sunie jest tyle bid do kochania.
Watek [url]http://www.dogomania.pl/threads/197539-3-miesięczna-wychudzona-jamniczka-z-zapaleniem-płuc[/url]

[IMG]http://img815.imageshack.us/img815/3554/dsc0159g0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NataliaJ.'][B]Lika[/B] Biedna malutka ... :(

[B]Rescal[/B] przepraszam że się wygadałam. Myślałam że będziesz dziś pisać na wątku...[/QUOTE]
no co Ty:)
nie ma za co:)
na watku napisze jak juz poznam wszystkich - caly przyszly żabkowy dom

a co do tej małej to ta nieszczesliwa minka jest...:(
no ale juz dobrze wszystko bedzie

w suni trudno sie nie zakochac, ale jesli chodzi o relacje male dziecko-szczeniak to ja nie mam pojecia czy to dobry pomysl. teraz sunieczka jest spokojna i grzeczniutka, ale jak nabierze sil to moze z niej diablątko wyjść (czego z calego serca jej zycze, bo to szczeniece prawo byc zwariowanym i nieobliczalnym;)

ja bardziej bylabym za malymi psiakami, z Dt - gdzie maja stycznosc z dziecmi. sama tez rozgladam sie za takim:)

Link to comment
Share on other sites

ja mam teraz małe dziecko (w styczniu skonczy 2 latka) i szczeniaka (teraz ma prawie 5 miesiecy) i tak jak pisałam oczy trzeba mieć dookoła głowy szczegolnie w te pierwsze tygodnie, ja od dwoch miesiecy jak Hamster u nas jest nie wyspałam się jeszcze:-) no ale wiedziałam na co się porywam i miałam świadomosc ze lekko nie będzie, da się to pogodzic tylko trzeba byc przygotowanym na pare tygodni totalnie zakręconego domu zanim sie ogarnie kwestie zachowywania czystosci psa i nauczy sie człowiek ciagle miec psa na oku...:-)

Link to comment
Share on other sites

Natalia mogę zalozyc wątek w Twoim imieniu, że szukamy psa małego z DT, w którym przebywają małe dzieci. chcesz?
możesz też sama założyć taki wątek. Zaraz podam link do odpowiedniego działu.

w tym dziale możesz kliknąc w "napisz nowy temat" i założyć odpowiedni wątek. Jeśli jesteś przekonana, że chcesz psa:)

[URL]http://www.dogomania.pl/forums/97-Przygarne-psa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

zapytałam na wątku Murki. Pierwsza propozycja już się pojawiła. Natalio zajrzyj na wątek Murki, może Paja albo inne pieski, które przedstawi Murka się
spodobają.
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/100985-Hotelik-dla-psów-w-potrzebie-u-Murki-)-i-jego-lokatorzy/page135[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Natalio, pozwoliłam sobie wysłać Ci PW :)

Edit: czy ktoś ma namiar na osobę do wizyty w Sierakowicach? Przeczytałam jeszcze raz cały ten wątek i uważam, że byłoby świństwem odebranie Natalii szansy na zaadoptowanie jakiegoś bidusia. Nawet mam jedną kandydatkę w trakcie testów różnorakich ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='evl']Natalio, pozwoliłam sobie wysłać Ci PW :)

Edit: czy ktoś ma namiar na osobę do wizyty w Sierakowicach? Przeczytałam jeszcze raz cały ten wątek i uważam, że byłoby świństwem odebranie Natalii szansy na zaadoptowanie jakiegoś bidusia. Nawet mam jedną kandydatkę w trakcie testów różnorakich ;)[/QUOTE]

Evl w sprawie wizyty pisz do uzytkownika o nicku: mareksy ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...