Jump to content
Dogomania

Sznupcio z piekła - po latach uwoniony! Pamięta jak fajnie jest z ludźmi i MA DOM!!!!


malawaszka

Recommended Posts

  • Replies 578
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jambi_']
a Wasia sie martwiła, że mamy za mało "ludzi" chętnych do pomocy ;)


[B][COLOR=DarkRed]czemu ludzi w "" dałaś???? [/COLOR][/B]

... już się co to będzie jak kiedyś wyrażę chęć adopcji...[/QUOTE]

nooo bój się bój :diabloti: :errrr:

[quote name='WATACHA']Ja wiem.Już uprzedziłam teściową żeby od razu mówiła że piesek tylko po kastracji będzie umowa adopcyjna i wizyta.[/QUOTE]

czadowo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']
[COLOR=#8b0000][B][COLOR=black]czemu ludzi w "" dałaś????[/COLOR] [/B][/COLOR][/QUOTE][COLOR=#8b0000]
[/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]
[COLOR=black]eee... no nie wiem, sama się zastanawiam, miało być "chętnych" :oops:[/COLOR]

[quote name='malawaszka']nooo bój się bój :diabloti: :errrr:
[/QUOTE][COLOR=#8b0000]
[/COLOR]
no teraz to dopiero się boję... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Mam mało informacji na razie o tej Pani.To mama jakiejś jej koleżanki.Ona jej mówiła gdzie by miał mieszkać, ale oczywiście zapomniała.Ale w jakimś miasteczku.W domku z ogrodem.Na razie ta pani mieszka w bloku ale domek na wykończeniu.Miałby koleżankę dlatego pani by nawet odpowiadało jakby piesek był kastrowany.Mam później wysłać zdjęcia te najpiękniejsze.Wiem, że Gacek jest ogólnie piękny, ale może mi pomożecie wybrać.Teściówka mówiła jeszcze o drugiej koleżance, która niedawno straciła boksia i teściowie kiedyś jak wyjeżdżali to zostawiali u niej swoja suczkę.Ale ta z kolei chyba by wolała dużego psa i musiałaby mamę namówić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Mam mało informacji na razie o tej Pani.To mama jakiejś jej koleżanki.Ona jej mówiła gdzie by miał mieszkać, ale oczywiście zapomniała.Ale w jakimś miasteczku.W domku z ogrodem.Na razie ta pani mieszka w bloku ale domek na wykończeniu..[/QUOTE]

pięknie to brzmi :) aleee... przepraszam za to co powiem... ten początek skojarzył mi się z Amim... przepraszam, nie chcę kogoś krzywdzić, nawet w ten sposób, ale

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj jak szłam z Gackiem to spotkałam taka daleką sąsiadkę.On mnie pyta gdzie duży piesek, a ja do niej wie pani ja idę z nim samym bo to trzeci :).I informuję że piesek do adopcji.Na to pani chwileczkę, chwileczkę ktoś mi ostatnio mówił że chciałby małego pieska.Tylko pani zapomniała kto, ale jak sobie przypomni to da mi znać.W razie co to mogę przecież chyba jakiego innego sznupa jej zaproponować prawda ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WATACHA']Chodzi o to żeby się zapytać czy w ogóle pies by ją interesował?Czy dać sobie spokój.[/QUOTE]

jakby ją interesował to by się odezwała - tak myślę

[quote name='WATACHA']Malawaszka bo Ty tak podła troszkę jesteś:evil_lol:[/QUOTE]

o masz! i Ty brutusie przeciwko mnie :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...