Jump to content
Dogomania

29-30.07.2006 Plock


Ludek

Recommended Posts

  • Replies 411
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Devis&Marta']a ja mam pytanko odnosnie noclegow: czy sa jeszcze wolne pokoje w tym hoteliku w Lacku i jaka jest ich cena? i mam nadzieje ze miejsce zawodow sie nie zmieni bo w Lacku bylo naprawde swietnie![/quote]

W Hoteliku koło stadionu cena kształtowała się tak:
30 PLN za osobę + 15 PLN za psa za dobę.

Dorota

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=red]WAŻNE!!!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red]Jednak bardzo proszę o wypisywanie w formularzu wszystkich podanych danych, łącznie z adresem oraz Nr rejestracyjnym.[/COLOR][/SIZE]
Zgłoszenia niekompletnie wypełnione proszę uzupełnić i wysłać powtórnie.

Lista zgłoszonych zawodników pod adresem:
[URL="http://zkwpplock.pl/viewpage.php?page_id=19"]http://zkwpplock.pl/viewpage.php?page_id=19[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Łomatko, mój biedny Lełonek będzie się scigał z belgami i borderem :roll: . Mam nadzieję, że chociaż Emil nie będzie rozwijał ponaddźwiękowych prędkości, bo się przyjdzie załamać :evil_lol: .[/quote]

Emil to by mógł, ale on jest tak uprzejmy, że czeka na mnie przy każdej przeszkodzie. :evil_lol: A że ja szybka nie jestem, to nie masz się czego obawiać - najgorszy czas murowany. :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LALUNA']Ale dowalili za psa:roll: . Co jeszcze jest gdzieś w poblizu z noclegów?[/quote]

Tak, jest dość blisko - ok 10 km od stadionu w bardzo ładnym miejscu nad jeziorem Zdworskim
[FONT=Arial][COLOR=black][B]Koszelówka, Ośrodek Exploris, domek 4 os. + sniadanie 149 PLN [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial]tel 024 262 76 04, miejsa sa tez w pawilonie, są obiady i kolacje.[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Pozdrawiam:)[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial]Dorota[/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][/FONT][/B]
[FONT=Arial Narrow][SIZE=4][COLOR=black][COLOR=#ffffff][/COLOR][/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BeataG']Emil to by mógł, ale on jest tak uprzejmy, że czeka na mnie przy każdej przeszkodzie. :evil_lol: A że ja szybka nie jestem, to nie masz się czego obawiać - najgorszy czas murowany. :cool3:[/quote]
Lejesz mjut na moje serce. Będziemy mieć godnego przeciwnika :lol: . Dawaj Emil, zobaczymy, kto będzie wolniejszy :evil_lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']W Hoteliku koło stadionu cena kształtowała się tak:
30 PLN za osobę + 15 PLN za psa za dobę.[/quote]
Dzwoniłam wczoraj i jakaś sympatyczna Pani mi powiedziała, że jest 32 zł za osobę + 7 zł za psa za dobę.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][SIZE=2]PODAJĘ PRZEWIDYWANY PROGRAM ZAWODÓW 29-30 LIPCA W ŁĄCKU[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Sobota 29-07-2006[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]8.00-9.00 Przyjmowanie zawodników[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]9.00 Rozpoczęcie zawodów[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- A1, A2, A3 - egzaminy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- A0 - agility[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- Agility Open (do Pucharu Polski)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Okolo południa jeśli będzie bardzo gorąco przerwa do ok. 16.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]16.00 - Jumping A0[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jumping Open[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Niedziela, 30-07-2006[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2][FONT=Arial][SIZE=2]8.00[/SIZE][/FONT][FONT=Arial][SIZE=2] Rozpoczęcie zawodów[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- A1, A2, A3 - egzaminy[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- A0 - agility[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]- Agility Open (do Pucharu Polski)[/SIZE][/FONT]

[FONT=Arial][SIZE=2]Okolo południa jeśli będzie bardzo gorąco przerwa do ok. 16.00[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]16.00 - Jumping A0[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Jumping Open[/SIZE][/FONT]

Klasyfikcja do Pucharu Polski agility oddzielnie za każdy dzień: sobota i niedziela.
Ponadto z dwóch dni klasyfikujemy z Open: Mistrza Agility i Mistrza Jumpingu.

[URL="http://zkwpplock.pl/viewpage.php?page_id=14"][COLOR=red]Zgłoszenia:[/COLOR][/URL]
[URL="http://zkwpplock.pl/viewpage.php?page_id=19"][COLOR=blue]Lista startowa[/COLOR][/URL]

Pozdrawiam
Dorota


[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='belgunia']Całkiem możliwe, że 32, sorry:) [/quote]
[B]Dorotka, [/B]ale pewnie były takie ceny jak napisałaś wcześniej, bo Pani coś bąknęła pod nosem, że wynegocjowali (ale kto, z kim :niewiem: ) cenę za psa 7 zł. :roll:

[quote name='belgunia'] Pozdrawiam Poznań:)![/quote]
Dziękujemy, dziękujemy :buzi: i my też pozdrawiamy :hand: i do zobaczenia w Łącku! :smile:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='CHI']Dortka
zgłosiłabym się ale nie pamiętam nr. leg ZwKwP....:razz:
Pozdrawiam
CHI[/quote]

Chyba trzeba ją odnaleźc i odczytac:)


W sprawie noclegów:
[B][COLOR=blue]Prosze pisac na [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=blue][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]
[B][COLOR=blue]Do Pani Justyny Michałkiewicz[/COLOR][/B]
Przez kilka dni nie bedzie dostępna pod telefonem.
Miejsca są!
Przypominam: nocleg 32 PLN od osoby, piesek 7 PLN.
Pokoje są 2 osobowe z łazienkami.
Dorota

Link to comment
Share on other sites

No niestety, jadnak wyszło tak, że nie damy rady pojechać...
a już nawet znalazłam legitymację..

Życzę Wam wszystkim sprzyjającej pogody i dobrej zabawy
braku DIS:diabloti:
Pozdrawiamy
CHi & Bull-Box-Band

Link to comment
Share on other sites

Mój potwór także zgłoszony :razz: Czy będzie nagroda specjalna na najgorszego debiutanta? Najbardziej przerażonego przewodnika? Albo chociaż za najszybszą dyskwalifikację? :cool1: ;)

[quote name='Rauni']Moje psiaki już zgłoszone, Vigo w A1, co jest nieco przesadnym optymizmem z mojej strony :p[/quote]

Cóż, z mojej strony przesadnym optymizmem było zgłaszanie nas, skoro całe nasze agility to raptem pięciodniowy trening :eek2:

[quote name='belgunia']W sprawie noclegów:
[B][COLOR=blue]Prosze pisac na [/COLOR][/B][EMAIL="[email protected]"][B][COLOR=blue][email protected][/COLOR][/B][/EMAIL]
[B][COLOR=blue]Do Pani Justyny Michałkiewicz[/COLOR][/B][/quote]

Napisałam i nie dostałam odpowiedzi :roll:

Pozdrawiam
Marysia (przerażona) i Una (która jeszcze o niczym nie wie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaP']A Majutka, to się nie boisz? ;) Widziałaś jak ta pchełka biega? :klacz:[/quote]
Ja się boję wszystkich :evil_lol: Ale dziwisz się, to by były nasze pierwsze prawdziwe zawody więc się jest kłębkiem nerwów, ale jednak nie jadę.
A my Aniu spotkamy się we Wrześniu na seminarium, miło będzie cię poznać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...