Jump to content
Dogomania

Elza nadal w schronisku. Czy znajdzie swój nowy dom ?


gazzy

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Sabina02']A ja caly czas czekam na wiecej informacji o Elzie i na fotki do Allegro... :cool3:[/QUOTE]

Wiem , wiem że czekacie ... nie mam zbytnio czasu na wpadnięcie do schroniska , ale to zrobię obiecuję !! Gdyby nie szkoła to juz dawno by było wszystko a tak to nic.. i pogoda nie służy cały czas pada ....:(

Link to comment
Share on other sites

Bardzo prosimy o jakieś zdjęcia ślicznej niuni. I bardziej konkretne informacje-wielkość, waga, zachowanie w stosunku do innych zwierzaków i do ludzi. Czy jest ufna, czy trochę bojaźliwa. Szkoda takiej ładnej suni za kratami. Potrzebne jest więcej zdjęć i opisu suni, może domek szybciej się znajdzie.

Link to comment
Share on other sites

Sorry za OFFA. Ząbal potrzebuje pomocy... Zdjęcia Asinek chciałam zrobić, ale raz padła mi bateria a wczoraj tak padało , że sunia siedziała cały czas w boksie i spała, nie miałam sumienia jej wyganiać do robienia zdjęć, a w środku nic by nie wyszło bo tłok straszny był.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196776-Z%C4%85balek-potrzebuje-pomocy...-Sam-nie-da-sobie-rady.?p=15772720#post15772720[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ale może ktoś napisze coś na wątku na temat suni-jakiej jest wielkości i jaki ma charakter. Czasem ludzie wynajdują dla siebie psa z jego wątku, a nie z ogłoszeń. A tu nie ma żadnych informacji konkretnie o suni-żadnych. Zdjęć też-jak pisałam-nie ma. Minął cały miesiąc od założenia wątku. Może ktoś jeszcze bywa w schronie i miałby choćby aparat w komórce? Idzie zima. Będą mrozy, małe pieski marzną. Sama mam taką 10-cio latkę w domu, to wiem, jak to jest z pieskiem w tym wieku.

Link to comment
Share on other sites

sunia jest bardzo łagodnym psem... raczej do kotów się nie nadaje .. Biszkopt sięga za kostkę... ma przekrzywiony ogonek. pasuje do starszych ludzi . jak ktos chce na ręce ją wziąć to nie wiadomo czy piszczy że nie lubi siedzieć na kolanach czy piszczy z radości ze siedzi na kolanach :). Gazzy chyba będzie w tym tygodniu w schronisku to raczej zrobi zdjęcia

Link to comment
Share on other sites

Może popiskuje ze strachu, ale wtedy pewnie próbowałaby zwiać z kolan. Chyba siedzenie na kolanach to dla niej rzadka rzecz .Ogonek był złamany, że jest przekrzywiony? Do ogłoszeń dobrze byłoby zrobić jedno zdjęcie na rączkach, żeby można było zobaczyć, że jest mała. Mniejsze pieski zawsze cieszyły się większym powodzeniem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...