Jump to content
Dogomania

Roki-labrador skazany na eutanazję ma kolejną szansę ,by żyć.Zbieramy na operację !!!


madzia13

Recommended Posts

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj pies nie ma wpisanych badań w rodowód. Mam tylko stos dokumentów nieopisanych. On się urodzil przed wprowadzeniem obowiązku wpisywania badań. I badania zrobilam mu tylko dla swojej wiedzy, bez wpisow (nie mialam na to już funduszy wtedy). Teraz też zbytnio nie mam na opisy.... Może jak będę robić Młodemu badania to razem do opisu je wyślę.
A hodowca Rokiego - on raczej nie jest z hodowli w rozumieniu ZKwP, tak myślę.... A poza tym co to za hodowca skoro jesli wlaściciel go nie chciał z powodów choroby... a na temat tego, ze hodowca go chce mowy nie bylo tu nigdzie....

Link to comment
Share on other sites

Roki jest raczej w typie... szukaliśmy jakichkolwiek informacji o jego pochodzeniu, ale poprzedni wet niezbyt chce współpracować...

oto filmik o tym jak Roki chodzi...tzn chodził tydzień temu, ponieważ teraz już staje na tą lewą tylną nóżkę :)

[video=youtube;Zmgv_K1K1Zg]http://www.youtube.com/watch?v=Zmgv_K1K1Zg[/video]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...