Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

[quote name=':: FiGa ::']Ale o wchodzie/zachodzie słońca i to musi wyglądac pięknie :razz:[/QUOTE]

oj tak wygląda pięknie...:lol: chociaż rano jestem taka nieżywa ze nawet nie patrze... za to wole nad wisłe leciec na zachód słonca :):):)



[URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images1.fotosik.pl/317/3afb4de4116accac.jpg[/IMG][/URL]

TERAZ TO JA ZAWAŁU DOSTAŁAAAAAAAAM :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cześć wszystkim :multi:
[quote name='_ChiQuiTa_']Ty Figusiowa gdzie sie podziewasz ??[/QUOTE]
Dziś z samego rana, jak tylko wstałam [12:30 :lol:] pojechałam z mamą kupić jej sylwestrową kreację :shake: Skończyło się na tym że ja kupiłam sobie spodnie i zdenerwowane oraz wyczerpane wróciłyśmy do domu o 17:00 :lol: Normalnie żyć mi sie nie chce :lol: Wziełam zaraz po tym kropke na półgodzinny spacerek i ona mnie tylko dobiła bo dgy zobaczyła małego kotka na ulicy zaczęło mną miotać na prawo i lewo :placz: Ale jakoś do domu wróciłyśmy :shake:
[B]
Lui[/B] może i dałabym tę fotkę na konkurs ale z góry wiem że szans nie mam :lol: Tam jest ogrom przewspaniałych [:loveu:] i supersmerfastycznych fotek, moja nie miałaby nawet jednego punkcika :lol:

[B]wiq[/B] niezłe co :cool3: To sa koraliki mojej siostry, Figa nosi je już od 3 dni :lol: i teraz gdy byłam na spacerze również je na sobie miała [teraz już wiem dlaczego pani perzechodząca obok kręciła głową :lol:]

[quote name='pinczerka i gizmo']Cóż za rozczulające łaciate spojrzenie...[/QUOTE]Ona zawsze tak rozczulająco patrzy na szyneczkę :loveu:
:evil_lol:

[B]Tina.Sara ,Samturia, Marta_Ares [/B]dzięki za odwiedziki i miłe komentarze :calus:

[B]fidelek2[/B] cześć :multi: Bardzo nam miło że sie Figusiowa podoba :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']Jaka śliczna kropeczka w koralikach! :loveu:[/quote]
Cześć Gosui :multi:
Wiesz jednak rodzicielki nie przekonałam, a do tego wstrętny trener zrobił nam w czwartek trening o 12 :placz: Więc na spacerku [B]ZNOWU[/B] sie nie pojawimy :shake: Ciekawe czy kiedykolwiek się z wami spotkam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alynkaaa'][COLOR=Red][B]dobry dzien:)
ale pikarzyk ma swietny jezorek:eviltong:cuudne foto:)
pilkarzyk jezorek a damesa koraliki:)
sliczne psiaki:)
[/B][/COLOR][/quote]Cześć ;)
Fidze się chyba te koraliki spodobały bo gdy jej je na chwile ściągnęłam to wewalała w nie ryjka, chciała żebym oddała :evil_lol: A gdy położyłam je na podłodze to popychała nochalem, no ja nie wiem co się z nią dzieje, strojnisia :lol:


[quote name='Pysia']Witaj Sylwia:multi:
Alescie nagadały :-o:-o[/QUOTE]Cześć Zmorszelmowa mamo :)
Wcale nie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...