Jump to content
Dogomania

Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii


:: FiGa ::

Recommended Posts

  • Replies 17k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest wolfheart

[quote name='kalyna']Nie wiem jak tak ludzie mogą myśleć.. wyjeżdżają i psa do schronu..już nie jest członkiem rodziny :shake:[/QUOTE]

to jest oburzające...:angryy:


hello Kropcie kochane:p

Link to comment
Share on other sites

Najlepsze jest to ze ja chcialam go zabrac ze soba do Katowic. Nie pozwolil mi jego "wlasciciel"... i nie obchodzi go co bedzie pozniej :(

Z Niemiec wyjechalam... 15°, rowerek z kropkami przez kilka ostatnich dni :diabloti: A PL przywitala mnie deszczem, zimnem i... spadl w koncu snieg, miasta sparalizowane... zeby bylo ciekawiej podkarpacie dostalo po tylku najbardziej, najwieksze sniegi spadly z czw na pt, kiedy tez mialam wracac autobusem do Katowic... Zamiast jechac 4h30min jechalam prawie 7h :loveu: Rzeszow prawie nieprzejezdny, tiry stojace pod prawie kazda wieksza goreczka, nie podolaly... ulice zablokowane... uuuuch. Wrocilam i znow mam 15° i rowerkujemy sie z kropkami ;)
A przed chwila wykapalam oba pocfory, brudaski jeszcze na jesien kapane byly, w domu maly sajgon :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']Figuś cały czas myślę o tej bidzie.Mam nadzieję że choć jakiś tymczas się znajdzie,Ja ze względu na Basterka nie mogę go przygarnąć bo by go zjadł (on nie toleruje innych psów).[/QUOTE]
Wiem Kochana o Twoich psiakach, nie chce Cie obarczac DT dla niego... boje sie co bedzie po 5 kwietnia... zdobede nr telefonow do sasiadow i poprosze by go dokarmiali, moze cos sie znajdzie w koncu, bo psiaczek jest naprawde sliczny.

[video=youtube;jO_gyj3qPSI]http://www.youtube.com/watch?v=jO_gyj3qPSI&feature=youtu.be[/video]

Link to comment
Share on other sites

Czesc Justynko :loveu: Marcelus upierdliwiec wlasnie siedzi obok na podlodze i wydaje z siebie przeciagle dzwieki "jestem taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaki biedny, glaskaj" :evil_lol: Z czasem nauczylam sie je ignorowac, inaczej nic innego bym nie robila :evil_lol:

[quote name='Ptysiak']Cześć Kropeczki :loveu:

Sylwiu napisałam do Ciebie na FB wiadomość i niecierpliwie czekam na Twoją odpowiedź :)[/QUOTE]
Padlam wczoraj, wybacz :oops: Zasnelam zanim lebek dotknal poduszki :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ptysiak']Po tym co dziś mi napisałaś... WYBACZAM!!! :loveu::evil_lol:[/QUOTE]
Pomnik Ci postawie Kobieto, tyle stresu o tego wypierdka.... ufff, juz za mna to :lol:


Sunia... w ciazy, porzucona w rowie...
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/241537-Przera%C5%BCona-ci%C4%99%C5%BCarna-sunia-porzucona-w-rowie%21%21%21-Pom%C3%B3%C5%BCmy-jej-dojecha%C4%87-do-DT%21%21[/url]

Nie mam sil :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...