Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

i co mogę napisać ?

 

ten nasz nieprzystosowany do życia w wśród ludzi pies , który nadawał się tylko na stróża codziennie zaskakuje  Bartka

ok , ma jedno przewinienie na swoim sumieniu ;) pogryzł budę Hektora w dwóch miejscach... niedużo :)

ale...

pięknie dogaduje się z Hektorem ( to jego guru)

Rudzia zaprasza go do wspólnej zabawy kiedy Zap leży na kanapie

Zap wspiera ją swoją cichą obecnością  kiedy Rudzia szczeka na przechodzących ludzi .... stoi za nią murem można by powiedzieć :)

Zaakceptował budę ( sposób na polubienie budy ... smaczki i kość )

Wie że kiedy Bartek bierze smycz do ręki to jest spacer

a na koniec wisienka na torcie

dzisiaj rano Bartek napisał :

Dziś rano Zapciu zrobił mi miłą niespodziankę. Obudził mnie wskakując na łóżko, położył się obok, także mogłem go całego wygłaskać :)

 

 

i co ? można wierzyć w małe cuda ?

Madziu jeśli czytasz ten wątek .... dziękuję Ci jeszcze raz za pracę nad Zapem ;)

Link to comment
Share on other sites

no ok ;) , będę nieskromna :D jestem dumna z siebie , z Magdy, z Zapa,  z Bartka :D

cieszę się bardzo, że to tak pięknie idzie do przodu , to że Zap się przekonał do Bartka , że się nie cofnął w swój świat , 

dzisiaj Bartek napisał że przychodzi do niego na głaskanie i macha ogonem  :)

przecież to takie normalne, że pies macha ogonem , ale jednak w przypadku Zapa to nie jest już takie oczywiste :)

Link to comment
Share on other sites

najświeższe wiadomości z domu Zapa ... śpi w nocy na łóżku , razem z państwem

pięknie bawi się z Rudzią, która lubi go chyba bardziej niż Hektora ,

z Hektorem roznoszą podwórko

to na co Bartek musi zapracować Daniela dostaje za darmo :) ale to pan jest od rzeczy ważnych czyli od  jedzenia i spacerów :)

Zap przychodzi sam z siebie na głaskanie ....

to chyba to o co nam chodziło

 

i bawi się piłką ...  ;)

Magda odjeżdżając zostawiła mu wieszadełko , kawałek smyczy, żeby nie łapać go za obrożę tylko za to .... już zdjęte , niepotrzebne , złapanie za obrożę jest ok

Link to comment
Share on other sites

Nutusiu , też tak myślę :)

i rozpycha się na kanapie jak nie ma miejsca dla niego :)

i ostatecznie, jak już trzeba to można go wytrzeć jak jest mokry , lekko zdziwiony podaje łapy do wycierania , ale przecież najlepiej jest wskoczyć na kanapę prosto z deszczu :)

i tańczy jak widzi że pan niesie miskę :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam czasem na fb (pisać nie mogę, bo nie mam konta), więc wiem, że jest - jak w naszych marzeniach :).

Niesamowite jest to, że w zasadzie w ogóle się nie cofnął, co nawet w przypadku nieobciążonego psychiczne psa byłoby zrozumiałe.

Kochane żółte psisko!!!

Link to comment
Share on other sites

tak , chętnie przyjmę każdą pomoc finansową , bo niestety musimy jeszcze uregulować dług , który wynosi 650 zł a  mam na koncie  Zapa 310,-

 

 

ale tam jeszcze Rudzia jest , jak to jamnikowata ;) wciska się jako najważniejsza pod rękę Bartka ;)

 

Link to comment
Share on other sites

właśnie rozmawiam z Bartkiem tzn  "rozmawiam " na czacie i się zastanawiamy ... bo bo Zap zrobił takie postępy , nie cofnął się , i czy to aby ten sam pies...  ten wiecie , nie do ludzi , co miał być na stróża ;)

ale przecież to ten sam

bo ma lekko nadgryzione ucho i drugie klapnięte , no i jest taki fajnie zbudowany ,  jakby sprężysty i chodzi tanecznym krokiem ... to ten sam , ale w dobrych rękach :)

Link to comment
Share on other sites

tak , chętnie przyjmę każdą pomoc finansową , bo niestety musimy jeszcze uregulować dług , który wynosi 650 zł a  mam na koncie  Zapa 310,-

 

 

ale tam jeszcze Rudzia jest , jak to jamnikowata ;) wciska się jako najważniejsza pod rękę Bartka ;)

W listopadzie podeślę jeszcze parę złotych.

 

Wiem, wiem, ze jest Rudzia, ale to w końcu dziewczyna ;) To o przyjęcie Zapcia przez Hektora miałam największe obawy.

właśnie rozmawiam z Bartkiem tzn  "rozmawiam " na czacie i się zastanawiamy ... bo bo Zap zrobił takie postępy , nie cofnął się , i czy to aby ten sam pies...  ten wiecie , nie do ludzi , co miał być na stróża ;)

ale przecież to ten sam

bo ma lekko nadgryzione ucho i drugie klapnięte , no i jest taki fajnie zbudowany ,  jakby sprężysty i chodzi tanecznym krokiem ... to ten sam , ale w dobrych rękach :)

 

Każdy Twój post czytam wiele razy i się nim  delektuję - czysta ambrozja :)!

Tak, nowy dom pozwala Zapciowi być - cudownym, kanapowym - sobą :).

Link to comment
Share on other sites

W ODDZIELNYM POŚCIE, BO TO BARDZO WAŻNE:

 

"5 listopada 2014 roku przed Sejmem spotkają się przeciwnicy ustawy zezwalającej na doświadczenia na zwierzętach w szkołach ponadgimnazjalnych oraz eksperymenty na zwierzętach bezdomnych. Swój udział w manifestacji potwierdziło ponad tysiąc osób."
http://www.wiadomosc...ach_316089.html

 

Proszę podpiszcie petycję i przekażcie  dalej:

http://www.petycjeon..._dowiadczalnych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...