Jump to content
Dogomania

Zap ....w domu


lilk_a

Recommended Posts

[quote name='ata'][SIZE=3][COLOR=darkgreen]To są wszystkie wpłaty dokonane na konto Samiego do końca grudnia (mam jeszcze 5zł od Awit na styczeń oraz 10zł od Bjuty z 30.12.2011, ta wpłata prawdopodobnie jest również na styczeń)[/COLOR][/SIZE]

[FONT=Book Antiqua][COLOR=darkslategray][SIZE=5][B][I][SIZE=4][SIZE=2][SIZE=4](...)[/SIZE][/SIZE][/SIZE][/I][/B][/SIZE][/COLOR][/FONT][FONT=Book Antiqua][COLOR=DarkSlateBlue]
[/COLOR][/FONT][/QUOTE]
[B]ata[/B], to jaki jest stan finansowy Samiego po zapłaceniu hotelu za grudzień ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Wpłacam od dawna 10zł a nie 5zł. Wiem że to niewiele. Po 15tym wpłace z zaległością.[/QUOTE]
A ja cały czas te 10zł rozliczam ;)

Niestety okazuje się, że Sami ma spore zadłużenie...... liczę jeszcze raz

[SIZE=3]Proszę o wystawienie bazarków dla Samiego[/SIZE] ponieważ chłopak jest zadłużony na sumę [SIZE=4][B][FONT=Book Antiqua][I][COLOR=darkorange]-1513 zł :oops:
[/COLOR][/I][/FONT][/B][/SIZE]

Edited by ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']A ja cały czas te 10zł rozliczam ;)

Niestety okazuje się, że Sami ma spore zadłużenie...... liczę jeszcze raz

[SIZE=3]Proszę o wystawienie bazarków dla Samiego[/SIZE] ponieważ chłopak jest zadłużony na sumę [SIZE=4][B][FONT=Book Antiqua][I][COLOR=darkorange]-1513 zł :oops:
[/COLOR][/I][/FONT][/B][/SIZE][/QUOTE]
niestety tak przewidywałam , mnie z liczenia wyszło to samo.... ponad 1500 zł zadłużenia:(
porozsyłam zaproszenia na wątek , może jeszcze kogoś znajdziemy , i w ciągu tygodnia wystawie jakiś bazarek , może sie troche uzbiera

[B]ata[/B] , ja pisałam do [B]florentynki[/B] ,[B] kakaicezar[/B] i do [B]zakonnej[/B] , na razie nie mam odpowiedzi :( napisz i Ty ...

pewnych deklaracji jest chyba 330 plus nowa [B]dochy[/B] 10zł czyli 340 zł ...

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Lilu, to musi byc kwota bez chyba. Dla jamora ile placicie?[/QUOTE]
Jamor dostaje 15zł za dobę + inne np. szczepienia, ogłoszenia ...
Jamorowi zawsze płaciłam po 10tym (tak z nim ustaliłam) więc kolejna grudniowa wpłata przede mną.

Lilk_a, dodaj proszę w tytule wątku, że Sami ma takie zadłużenie, dziękuję.

Edited by ata
Link to comment
Share on other sites

[quote name='ata']Jamor dostaje 15zł za dobę + inne np. szczepienia, ogłoszenia ...
Jamorowi zawsze płaciłam po 10tym (tak z nim ustaliłam) więc kolejna grudniowa wpłata przede mną.

Lilk_a, dodaj proszę w tytule wątku, że Sami ma takie zadłużenie, dziękuję.[/QUOTE]
dodałam...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Secia']Lilko jestem na twoje zaproszenie. Sami to piękny pies ale nie mogę nic zadeklarować. Mieszkam za granicą od 5 miesięcy i teraz startuję w nowym miejscu.[/QUOTE]Seciu :) dziękuję że się odezwałaś :) wszystkiego dobrego na krańcu świata :)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=4][B][FONT=Georgia][COLOR=Navy][I][COLOR=red]dług 1513 zł !!!

[/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][B][FONT=Georgia][COLOR=Navy][I][COLOR=red] ubyło około 120zł deklaracji!!!

[COLOR=black]nie możemy dopuścić do tego by się to powtórzyło...

[/COLOR][/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/4728/pr4g.jpg[/IMG]
[SIZE=4][B][FONT=Georgia][COLOR=Navy][I][COLOR=red]


[COLOR=black]prosimy o pomoc[/COLOR]
[/COLOR][/I][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

przepraszam, że tak post pod postem ;)

rozliczenia Samiego będę prowadzić w arkuszu kalkulacyjnym na bieżąco aktualizowanym
na razie wygląda tak , pewnie go jeszcze rozbuduję

[URL="http://www.lilka.grabalski.gre.pl/sami2012.xls"][FONT=Georgia][B]Arkusz kalkulacyjny rozliczeń Samiego -klik![/B][/FONT][/URL]


rozesłałam z mojego kundelkowego allegrowego konta mnóstwo maili do moich wspaniałych darczyńców z " aukcji dyplomikowych " :loveu: odpowiedzi zaczynają napływać :) zobaczymy

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

lilka poproszę o konto na pw

myślę, abyś nie odliczała wpłat bieżących od kwoty długu, tylko zbieraj teraz na bieżący miesiąc dla Jamora, bo zostaniesz bez pieniędzy na bieżące wydatki. Rozumiem, że należną kwotę zadłużenia należy oddać dla Aty, a to będą pieniądze uzyskane z bazarków i wszelakich nadpłat.

Edited by docha
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']lilka poproszę o konto na pw[/QUOTE]
już wysyłam :)
za grudzień hotel będzie zapłacony , tak ustaliłyśmy z atą , trzeba jak najszybciej uzbierać pieniądze na spłatę dlugu , choć suma przeraża :(
na pewno bieżące opłaty są najważniejsze , ale i dług bardzo ważny
nie ma co , trzeba działać

Edited by lilk_a
Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']opowieść Jamora jak zwykle przywołuje uśmiech na twarzy ;) z tego wynika, że Sami potrzebuje swego ludzia przewodnika i kolegę do zabawy, ogród do wybiegania. Nie chce bawić się w aporty i mamłać zabawki, to taki ma charakter, na pewno nie będzie psem sportowym. Wiecie co zdarzają się takie cuda na tym forum ( i to coraz częściej), że dwa psiaki trafiają do domu z ogrodem i możliwością mieszkania tam gdzie same zachcą, tj. albo w domu albo w budzie na zewnątrz. Myślę, że Sami nawet źle by się czuł w pomieszczeniach domowych. Niepokojące jest jednak jego wyładowywanie gniewu na budzie.[/QUOTE]
Pies rozbiera bude bo sie nudzi.On potrzebuje zajecia .Tylko zmeczony pies jest grzecznym psem.Samsung nadawal by sie do policji ,do psich sportow,do biegania przy rowerze Dla baci co dzierga skarpety ,lub ludzi co caly dzien siedza przy telewizorze i malych dzieci to nie,ale sa ludzie sportowi ,co biegaja ,jezdza rowerami.Tylko ogrod ,czy kojec i buda to by pies zglupial dokumentnie.Wazne jest zeby przyszli opiekunowie (chociaz jeden z nich nie pracowal i dawal zajecie)Czy tacy sa ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...