Jump to content
Dogomania

Ktoś z was ma Syberian Husky-samca?


Guest Bijou

Recommended Posts

  • Replies 96
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sie wlasnie zalamalam - ogladam sobie z nudow allegro i co widze - ze pani sprzedaje suke "rodawler" :o . Zdjecia co prawda nie ma (wiec trudno tak naprawde stwierdzic o jakiego zwierza pani sie rozchodzi :wink: ) ale niesmialo przypuszczam, ze to moze byc rottek.

Może byc jeszcze rodezjan :wink:

Carry, wołałaś mnie do tablicy? :D

Dobra, dobra, już spadam :D

Link to comment
Share on other sites

Wózek dla jednego husky odpada, rower bierz !

A czy będzie smutny ? Jak mu zapewnisz dużo swojego towarzystwa i wybiegasz, to nie będzie. :D

A tak w ogóle to poczytaj tu topiki w tym dziale, bo naprawdę dużo tu już było na ten temat. 8) Np. "Velo - co i jak", ale jest więcej...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
HEY JA MAM HUSKIEGO PSA KTÓRY OBECNIE MA 10 MIESIĘCY WIĘC JAK CHCESZ WIEDZIEĆ COŚ WIĘCEJ TO NPISZ DO MNIE NA GG MÓJ NUMER TO : 1819717

ALBO WYŚLIJ MAILA: [email protected]

JESTEM Z SOSNOWCA WOJ. ŚLĄSKIE

Czy mi sie tylko wydaje czy wiolunia miala nadzieje ze propozycja bijou jest jeszcze aktualna i chciala kryc jej suke swoim szczeniakiem????

Mam nadzieje ze zle doczytalam...

A jesli dobrze doczytalam to niech mi ktos prosze wyjasni po co ja sie w takim razierozpisywalam na ten temat na pierwszej stronie tego topicu????Zeby sobie to wszyscy olewali....super.. :evil:

Link to comment
Share on other sites

ojejj.. ale zaluje, ze dopiero teraz znalazlam ten topic..

prooszem nie mowcie mi, ze trzeba byc boggatym, zeby miec psa z rodowodem.. proosze ;/

ja na przyklad dalam szczeniaka (3 mies), suczke, z metryka za darmo. i co ? da sie ? da sie.

poza tym np wzielam 10-mies psa z metryka - za darmo - znowu sie da.

oczywiscie, ze ogloszenia w gazecie o tym nie mowia. ale jak sie pokreci, to sie da. (nie koniecznie w taki sposob, ze namowi sie kolezanke z huskim zeby pokryla suczke swoja i nam jednego malucha dala, bo przeciez sie kilka urodzi..)

tutaj znowu jest forumowa nasza dyskusja, ktora zawsze bedzie, bo wiadomo, ze my chcemy dla haszczakow najlepiej jak sie da, i to sie widzi (czasem po czasie) w hodowli psow rodowodowych. ja nie uwazaqm, ze rodowod jest jakim przenajwazniejszym dokumentem, aczkolwiek wszystkimi lapami popieram te hodowle. nie bede sie tu juz rozpisywac, to sie powtorze po Was.

jednak ta 'druga strona' tez chce jaknajlepiej - i dobrze. (w sumie to moznaby wiecej takich stron zrobic - ta, co ma huskie rodowodowe i dba, to samo tylko nie dba, i tak samo bez rodowodow) - wszystko zalezy od podejscia.

jaknajbardzoej pochwalam osoby, ktore maja psiaki bez dokumentow i potrafia sie nimi zajac. ale szkoda, ze tych dokumentow nie ma.

nasza idea jest taka, jaka wynika ze statutu Zwiazku - zeby byly same psy rodowodowe. ja, oczywiscie do pracy ZK mam duze, duze zastrzezenia w tej sferze. i od tego powinno sie zaczac - nie karac wlascicieli psow bezrodowodowych (oczywiscie, odradzanie im krycia jest porzyteczne) ale raczej postarac sie, zeby Zwiazek np pobieral skladke o pare groszy wyzssza i to zeby szlo na sterylki psow nierodowodowych; zeby byly w hodowlach kontrole, czy nie ma nierodowodowych miotow.. tego mogloby byc wiecej..

pozdrowienia dla rodowodowych i nierodowodowych ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...