Jump to content
Dogomania

2 psy koczujące w lesie, jeden w tragicznym stanie! POTRZEBA DEKLARACJI, PILNIE!


Sylwia K

Recommended Posts

  • Replies 189
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta777']prosze o kontakt pilnie oferujemy karme leczenie budy i szukamy domku Tel. 602 159 915 do Agnieszki P. i do mnie 502 126 046[/QUOTE]

w kontakcie z panią, która się zajęła psami jest Sylwia K, która założyła ten wątek, zaraz wyślę jej smsa, z tego co wiem miała dziś pójść sprawdzić jak wygląda sytuacja

Link to comment
Share on other sites

Sytuacja jest zła
sasiedzi starszej pani zadaja kategorycznie zabrania psów
fundacja nie ma kasy na hotele, domow tymczasowych brak ,na utrzymaniu ponad 20 rottweilerów
udalo nam sie zorganizowac jedna bude i troche jedzenia
potrzebna pomoc w kosztach leczenia jutro mlody jedzie na badania do kliniki w wawie ,sam koszt paliwa to 70 zł :(
ciotki bez was fundacja nie da rady, pomozcie ,razem na pewno nam sie uda
robimy co jestesmy w stanie ale bez waszej pomocy nie damy rady

Link to comment
Share on other sites

jeśli te psy zostaną w Celestynowie, to pewnie lada moment znajdą się w schronie; u nas krótka piłka - wystarczy jeden telefon do Straży Miejskiej i natychmiast przyjeżdżają jeśli to nie weekend
ja, tak jak pisałam wczesniej, mogę zawieźć do Sylwii suchą karmę (nawet jutro mogę wpaść na chwilkę), nie będzie to na pewno jedzenie z górnej półki, ale znośne, kiedy miałam większego psa jadł ją w chwilach kryzysu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majka2222'][B]CatAngel[/B] daj linka na FB[/QUOTE]

Kurde Majka zapędziłam się :oops: tutaj jest link do Ząbka
[url]http://www.facebook.com/note.php?note_id=135227106526599&id=100001075688305&ref=nf[/url]

a tam niżej był link do dogo i myślałam że to jego wątek :oops:

Link to comment
Share on other sites

Więc tak wczoraj byłam u tych rodziów i sytuacja wygląda nieciekawie tak naprawde trzeba zabierać psy jak najszybciej ,oba wygladaja na ok 6 lat .sa bardzo ze soba zwiazane ,wzielam tego chorego na tatarka do weta okazalo sie ze to jakis świerzb lub nurzyca ale raczej świerzb ,zostaly oba odrobaczone, jeden zaszczepiony na wścieklizne a z drugim taka dziewczyna pójdzie dzisiaj , dostana tez bude,pani jest mila i nie ma problemu aby je dokarmiala ,ale niestety jest dosc duzy problem z sasiadka ,wiec pani sie troche obawia o rottki zeby im sie nic nie stalo ,a sama nie moze ich zabrac do siebie na podworko nawet tymczasowo ,a my nie mamy za co
PILNIE POTRZEBNE DEKLARACJE STAŁE ,TO BEDZIEMY JE MOGLI ZABRAC CHOCIAZ DO NAS DO KLEMBOWA ,ALE POTRZEBNA KASA NA JEDNEGO PSA TO MINIMUM 200 ZŁ + KARMA
PROSZE POMOZMY ZANIM IM SIE COS STANIE ZLEGO SA BARDZO SYMPATYCZNE I TAK BARDZO PRAGNA BLISKOSCI CZLOWIEKA
Wątek na forum Fundacji Rottka [URL]http://forumrottweiler.vot.pl/viewtopic.php?p=71925#71925[/URL]

Link to comment
Share on other sites

tak mi to właśnie na świerzba wyglądało... :( to zdaje się mocno zaraźliwe jest?
wg mnie to tego drugiego psa należałoby advocatem potraktować
ja niestety nie mogę pomóc inaczej niż odwiedzając wątek :(
prosiłam męża, żeby się zgodził na wzięcie tego siwego pieska na dt, chociaż na miesiąc, ale nie da rady :(

Link to comment
Share on other sites

na szczęście świerzb jest nie zaraźliwy bo już wszystkie psy naokoło by go miały , drugi jest potraktowany Fiprexem ,na świerzba może nie pomoże ale on sie raczej nie zaraził a ten chory jest już pop advokacie i wszystkim co możliwe jak na owe warunki za miesiąc i za dwa następne dawki advokata, ale teraz potrzebne jest miejsce dla nich ,i pieniązki ,my niestety ich mamy niewiele i bez stałych comiesięcznych deklaracji nie damy rady ,tak jak opisałam potrzebuje dla nich minimum 400zł + karma miesiecznie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...