Jump to content
Dogomania

Radosny worek kości z OLKUSZA_przejechał 1000km do swego miejsca na ziemi!Ma Dom!


zuzlikowa

Recommended Posts

[quote name='zuzlikowa'][B][SIZE=5][COLOR=Red]Ten psiak miał pecha...[COLOR=Black]jest bernardynem![/COLOR]

Benio Pudzian nie ma niczego i nic kompletnie
o nim nie wiemy...[COLOR=Black]ponad to,ze jest żywiołowy, radosny,cierpliwy i ufny...lgnie do ludzi!!!
...ponad to,że jest straszliwie zagłodzony i jest już jedynie workiem kości obciągniętych jedynie skórą...nawet na czaszce ma tylko skórę!!!:-([/COLOR]

KOMPLETNIE NICZEGO NIE MA !!!
KOMPLETNIE NICZEGO NIE WIEMY!!![/COLOR][/SIZE][/B]


Ok.15 zadzwoniła Aga-ta...wyjechała akurat z mordowni OLKUSKIEJ...
jest tu zagłodzony i bardzo zaniedbany duży bernardyn...
CO ROBIĆ?...TO NASTĘPNY BENIO...CO ROBIĆ?

:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(

...co robić??????

Agata wraca do Olkusza...zabierze psiaka do hoteliku Iwony(dziękuję Iwonko)...

NIE MAM JUŻ NAWET ODWAGI PISAĆ,ŻE BEZ WAS...ale Wy to bardzo dobrze wiecie...BEZ WAS NAPRAWDĘ NIE DAMY RADY...ZUPEŁNIE NIE DAMY RADY!!!

[B][SIZE=5][COLOR=Red]Benio Pudzian nie ma niczego i nic kompletnie
o nim nie wiemy...[/COLOR][/SIZE][/B][COLOR=Black][B][SIZE=5]ponad to,ze jest żywiołowy, radosny,cierpliwy i ufny...lgnie do ludzi!!!
...ponad to,że jest straszliwie zagłodzony i jest już jedynie workiem kości obciągniętych jedynie skórą...nawet na czaszce ma tylko skórę!!!:-([/SIZE][/B][/COLOR]
[B][SIZE=5][COLOR=Red] KOMPLETNIE NICZEGO NIE MA !!!
KOMPLETNIE NICZEGO NIE WIEMY!!!

Błagam...[COLOR=Black]pomóżcie temu smarkaczowi...nie mogłyśmy go w takim stanie zostawić w Olkuszu...przecież nie mogłyśmy...[/COLOR]on nie doczekał by jeszcze kilku tygodni na zbieranie deklaracji!

[/COLOR][/SIZE][/B][IMG]http://i51.tinypic.com/j7zw9d.jpg[/IMG]
[IMG]http://i51.tinypic.com/xpbjpg.jpg[/IMG]
[B][SIZE=5][COLOR=Red]
[/COLOR]
[SIZE=3]...JEDYNE CO MA, TO MIEJSCE W HOTELU I ...ten watek z pustymi miejscami...:-(
CZYM JE ZAPEŁNI,ZALEŻY NIE TYLKO OD NIEGO,ALE I OD NAS.
...czym je zapełni?

[/SIZE]
[/SIZE][/B][/QUOTE]

...by nie umknął w powodzi psich nieszczęść...JUŻ Z SZANSĄ ALE JESZCZE NIE BEZPIECZNY!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]DEKLARACJE :

_ewa gonzales... (?)... jednorazowo
_Anettta...10zł...deklaracja stała
_zuzlikowa...10zł...deklaracja stała
_Yana...50zł...jednorazowo- listopad
--------------------------------------------------
J...: 50zł +(?)
S...: 20zł

Dziękujemy bardzo!!!:loveu:
..najdrobniejsza forma pomocy jest dla szczyla beniastego BYĆ,ALBO NIE BYĆ!
Pomóżmy temu "maluchowi"...przecież nie ma potrzeby mówienia niczego więcej:shake:...zdjęcia mówią same za siebie...
Yana
[/B]

Link to comment
Share on other sites

no jestem tu wreszcie i ja:evil_lol:

zgodziłam się kasiorkę dla Pudzianka na swoje konto zbierać, bo mnie zuzlik "zmolestowała":evil_lol::D:D

zuliku, jak ktoś wpłacać już będzie chciał, to podawaj proszę moje konto, to samo co na Lincolna ING, bo ja z przyczyn obiektywnych rzadko na dogo jestem:oops::-(:-(:-(

A wszystkich darczyńców bardzo proszę o dokładne tytuowanie wpłat, bo zbieram kasę już na 3 psy - dla jakiego psa, od kogo, deklaracje stała czy jednorazowa i jeśli stała, to za jaki miesiąc...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']no jestem tu wreszcie i ja:evil_lol:

zgodziłam się kasiorkę dla Pudzianka na swoje konto zbierać, bo mnie zuzlik "zmolestowała":evil_lol::D:D

zuliku, jak ktoś wpłacać już będzie chciał, to podawaj proszę moje konto, to samo co na Lincolna ING, bo ja z przyczyn obiektywnych rzadko na dogo jestem:oops::-(:-(:-(

A wszystkich darczyńców bardzo proszę o dokładne tytuowanie wpłat, bo zbieram kasę już na 3 psy - dla jakiego psa, od kogo, deklaracje stała czy jednorazowa i jeśli stała, to za jaki miesiąc...[/QUOTE]

Oczywiście!...postaram się jak najszybciej podesłać!
Dzięki bardzo!

Rozmawiałam z Iwoną...Marek Piegus vel Pudzian,to niezwykle radosne,rozbrykane i żywiołowe psisko...i DUUUUUUUŻE!
Ogromnie kocha ludzi i zabawę z nimi,choć zdaje się trzeba draba nieco przytemereować, bo energię to ma jeszcze niespożytą!Życzliwość dla ludzi przenosi i na inne psiaki i do tej pory nie zareagował na kota,ale to trzeba jeszcze sprawdzić!
Odpchlony, jutro bedzie odrobaczony i jeśli środki na to pozwolą, w przyszłym tygodniu wybrałby się do weta- dobrze byłoby ustalić jakąś kolejność działań i sprawdzić "całokształt" Pudzianowego stanu zdrowia.
...mam nadzieję,że znajdziemy na to środki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']no jestem tu wreszcie i ja:evil_lol:

zgodziłam się kasiorkę dla Pudzianka na swoje konto zbierać, bo mnie zuzlik "zmolestowała":evil_lol::D:D

zuliku, jak ktoś wpłacać już będzie chciał, to podawaj proszę moje konto, to samo co na Lincolna ING, bo ja z przyczyn obiektywnych rzadko na dogo jestem:oops::-(:-(:-(

A wszystkich darczyńców bardzo proszę o dokładne tytuowanie wpłat, bo zbieram kasę już na 3 psy - dla jakiego psa, od kogo, deklaracje stała czy jednorazowa i jeśli stała, to za jaki miesiąc...[/QUOTE]


Fajny chłopak:-) Trzeba mu pomóc.
Jutro z Maćkiem podeślemy co nie co na konto:-)
U Iwony, będzie miał suuuuper lokum. Byle nie na długo. Z pewnością, szybko znajdzie domek:-)

Link to comment
Share on other sites

Dziś jenom krótkie info...Marek Piegus,czyli Pudzian niezwykły, jest bardzo przyjaźnie do wszystkich psiaków nastawiony...do ludziów także!!!
wona próbuje okiełzać jego ogromną radość wskakiwania na człowieka,którego dorwie...jest nieco lepiej...czyli mniej skacze na ludzi,ale szczęśliwie cieszy sie zdecydowanie tak samo!!!Podejrzewamy,że chłopak był jedynie na łańcuchu,czego ślady bardzo wyraźne ma na szyi, dlatego też każde zbliżenie człowieka usiłuje wykorzystać i człowieka wykochać i wycałować!
TO BĘDZIE BARDZO PRZYJACIELSKI I PRZEKOCHANY PSIUR,ALE JESZCZE POTRZEBUJE NIECO OGŁADY...I WIARY, ŻE JUŻ BĘDZIE WOLNY I NIGDY ŁAŃCUCH GO NIE SPOTKA!!!
Jest już odrobaczony i odpchlony...ucha sprawdzone i wygląda,że zdrowiutkie...za uszami nieco ranek,ale te wyglądają na efekt drapania przy pchłach(będzie trzeba jeszcze raz go odpchlić...została masa larw tego draństwa)

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękuję Wam bardzo,że jesteście ze smykiem.[/B]..to cudnie radosny psiak umiejacy okazać jak bardzo się cieszy z bliskości człowieka...jeszcze może nazbyt emocjonalny i nieokrzesany,ale wesoły, przyjazny i ufny!

[B]DEKLARACJE :

_ewa gonzales... (?)... jednorazowo
_Anettta...10zł...deklaracja stała
_zuzlikowa...10zł...deklaracja stała
_Yana...50zł...jednorazowo- listopad
_BonaJ i Maciek...(?)
_Aimez_moi...(?)
--------------------------------------------------
J...: 50zł +(?)
S...: 20zł

[/B]Dziękujemy bardzo!!!:loveu:
..najdrobniejsza forma pomocy jest dla tego szczyla beniastego BYĆ,ALBO NIE BYĆ![B]

Powoli zaczynamy ogłaszanie chłopaka...[SIZE=4]może uda mi sie namówić kogoś na piękny tekścik do ogłoszeń???[/SIZE]
Bardzo przydałby się Mareczkowi Pudzianiastemu cudowny domek!!!
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zuzlikowa'][B]Dziękuję Wam bardzo,że jesteście ze smykiem.[/B]..to cudnie radosny psiak umiejacy okazać jak bardzo się cieszy z bliskości człowieka...jeszcze może nazbyt emocjonalny i nieokrzesany,ale wesoły, przyjazny i ufny!

[B]DEKLARACJE :

_ewa gonzales... (?)... jednorazowo
_Anettta...10zł...deklaracja stała
_zuzlikowa...10zł...deklaracja stała
_Yana...50zł...jednorazowo- listopad
_BonaJ i Maciek...(?)
_Aimez_moi...(?)
--------------------------------------------------
J...: 50zł +(?)
S...: 20zł

[/B]Dziękujemy bardzo!!!:loveu:
..najdrobniejsza forma pomocy jest dla tego szczyla beniastego BYĆ,ALBO NIE BYĆ![B]

Powoli zaczynamy ogłaszanie chłopaka...[SIZE=4]może uda mi sie namówić kogoś na piękny tekścik do ogłoszeń???[/SIZE]
Bardzo przydałby się Mareczkowi Pudzianiastemu cudowny domek!!!
[/B][/QUOTE]


[B]...czy ktoś potrzebuje konto dla PUDZIANKA?[/B]
Zbieramy na konto bico...(to samo co dla Lincolna)...bardzo prosimy o dopisek- [B]nick dla Pudziana[/B] ( z ew. informacją, gdy deklaracja jest stała,[B]za jaki miesiąc[/B])

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']chlopaku pokazujemy sie[/QUOTE]

Aga-ta, wysłałam Ci maila z ankietką...zerknij proszę!
Jutro do hotelu pojedzie chętny domek...ale jeszcze nie jestem pewna nawet tego,czy optymistycznie patrzę na dom...niestety nie ma środków nawet na kastrację chłopaka...Ale w razie czego będzie się kombinować, jak już będziemy wiedzieli jak będzie wyglądała sytuacja jutro...i jak w razie czego na wizycie przed adopcyjnej...
Ja jeszcze nie jestem pewna, co myśleć.

Informacje z rozmowy z Iwoną, przekażę jutro...może już będziemy wiedzieć coś i o wizycie domku...zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

[B][SIZE=3][COLOR=red]FINANSE PUDZIANA[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]WPŁATY JEDNORAZOWE[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=black]26.10.2010 - BonaJ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]RAZEM - 200 zł[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=red]DEKLARACJE MIESIĘCZNE[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]26.10.2010 -[/COLOR] [COLOR=black]Aimez_moi - 15 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]RAZEM - 15 zł[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='scorpio133']zuzliczku ja potrzebuje konto dla Pudzianka Przepraszamm czy 10 zł stałych deklaracji moze byc:oops:[/QUOTE]

Wybacz,że dopiero teraz,ale nieco się mi gmatwa i nie zawsze udaje się wejść na dogo...raniutko wysyłam i oczywiście,że 10zł to ogromnie dużo dla psiaka,który prócz ogromnej nadziei i radości nie ma nic...TO OGROMNIE DUŻO!!!

DZIĘKUJĘ BARDZO!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico'][B][SIZE=3][COLOR=red]FINANSE PUDZIANA[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000]WPŁATY JEDNORAZOWE[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=black]26.10.2010 - BonaJ - 200 zł[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]RAZEM - 200 zł[/SIZE][/B]

[B][SIZE=2][COLOR=red]DEKLARACJE MIESIĘCZNE[/COLOR][/SIZE][/B]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][COLOR=black]26.10.2010 -[/COLOR] [COLOR=black]Aimez_moi - 15 zł[/COLOR][/COLOR][/SIZE][/B]

[B][SIZE=2]RAZEM - 15 zł[/SIZE][/B][/QUOTE]

dZIĘKUJĘ BARDZO!!!

Ja też poprawię gdzie trzeba...łatwiej tak odszukać!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...