Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Estowa']bołdeł, bołdeł![/QUOTE]
Ciiiicho..... :P
[quote name='MakeBelieve']Acco jest prooo!
Ja np. nie chce bordera. Są dla mnie zbyt przereklamowane, z wyglądu mi sie nie podobają, ew. pojedyncze przypadki (np. Accuuś <3)
Dla mnie nr 1 jest toller, najpiekniejszy, najsłodszy, zaje charakter i wgl prooo ![/QUOTE]
A mi się podobają i z wyglądu i z charakteru pod każdym względem;)
[quote name='Estowa']A ja się wyłamię - mogłabym mieć bołdeła, ale tak na kilka dni :P
i to najlepiej takiego Acco (jeśli ktoś kojarzy :D)[/QUOTE]
Oj Acco słodka czekoladka:loveu:

[quote name='MakeBelieve']oł jeaaa i jedziemy na ten sam turnus!! :PP Lowliii.
Conversy wysokie czy krótkie? ; >>[/QUOTE]
hehe ja mam trampy z bazaru :diabloti: ołłjea ale juz za małe
krótkie;)

a ta wgl to jak tam jest z kiblami.. one są gdzies tam po środku obozu nie? szkoda... ale dobrze to niz nic a ogólnie okej czy takie średnie?

Link to comment
Share on other sites

ja jutro jade do ciucholandu popatrzeć dresy, bo nigdzie nie ma takich jak chce i trampki przy okazji, czytałam, że ludzie po pare zł kupowali conversy w niezłym stanie;dd
co do kibli: od 6 albo 7 do 22 są w pawilonie, my mamy za darmo toaletę, umywalkę i prysznic. lajcik, nie jest źle. po 22 są od tego roku nowe, zimną wode w umywalce (ponoć) i toaletę mamy za darmo.

Link to comment
Share on other sites

znaczy Obozowi nie płacą.. no w sumie racja bo to powinno być w cenie obozu;) aha czyli jest ok;)
jakbym juz miała kupowac coversy to używane bo 200zł na trampki nie dam:P
a jeśli chodzi o te ciuchy to lepiej nie brać jakichś obcisłych rurek tylko jakieś wygodniejsze? no i krótkie jak by było ciepło:)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym mogła mieć bołdeły, chociaż ostatnio chodzi po mnie ochota na zarąbanie komuś tervuerena ;>. Oba psy mają dla mnie idealne charaktery i wygląd, za to na przykład laba w domu bym nie zniosła... :roll:

Justa, najlepiej to, w czym czujesz się dobrze ^^. Nie ma tam żadnych sportów wyczynowych, także bez stresu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']conversy są super : )
Sama sie do takich przymierzam . : ) mam już upatrzone za 279zł. muszę tylko z mama pogadać i będą moje:loveu:
Też sądze że taka cena to porażka..[/QUOTE]
279zł!:o i jeszcze pewnie zwykłe jednolite z tyle to już bym miała kurs agi:diabloti: jak te conversy sie zaczęły roić modne i te wszystkie cool sweetasne dziewczynki je nosiły to mi obrzydły:eviltong: ale ogólnie do trampek nic nic ne mam tylko za taką cene nigy!:diabloti:
[quote name='Merenwen']Ja bym mogła mieć bołdeły, chociaż ostatnio chodzi po mnie ochota na zarąbanie komuś tervuerena ;>. Oba psy mają dla mnie idealne charaktery i wygląd, za to na przykład laba w domu bym nie zniosła... :roll:

Justa, najlepiej to, w czym czujesz się dobrze ^^. Nie ma tam żadnych sportów wyczynowych, także bez stresu.[/QUOTE]

Te laby to takie popularne jak dla mnie i wiekszość których spotykam są spasione:roll:
aha... znaczy wiesz zobacze wszyscu jakieś jeansy a ja wyskącze w dresikach:evil_lol: krótkie spodenki to nie mam problemu a dresy bym musiała sobie kupić.

Estowa a za drugiego psa się płaci 180zł? bo Ty nie bierzesz Shaggy'ego na psie przedszkole tylko na ten normalny obóz?

Link to comment
Share on other sites

To, że spasione, to już kwestia właścicieli, ale miłość do wszystkiego i wszystkich mnie trochę przeraża :roll:.

Oj tam, że w dresiku. Przecież nikt nie będzie się oglądał na innych, żeby wszyscy wyglądali tak samo. Jak lubisz dresik, to ubierasz dresik i jest git :p.
Ja nie wiem, ja biorę minimum ubrań, byle tylko nie trzeba było prać :evil_lol:...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='westie_justa']

Estowa a za drugiego psa się płaci 180zł? bo Ty nie bierzesz Shaggy'ego na psie przedszkole tylko na ten normalny obóz?[/QUOTE]

po znajomości i że jest taki mały to nic :love:
co do borderów. Mam swoje takie prywatne zdanie, że jeśli ktoś chce psa rasowego to niech borda nie kupuje, bo te wyglądają akurat jak kundelki ^^. Jeśli kogoś uraziłam, przepraszam. Nie miałam takiego zamiaru ;)

Link to comment
Share on other sites

Aha a Ty tam jeździsz co rok?, nie no bo ja tak mówię przyszłościowo jakkbym miała tego szczeniora to fajnie z nim pojechać od razu żeby się z socjalizował, od razu! żeby było cacy;)
Hehe jeśli ktoś kupuje borda z papierami to to jest rasowy pies pomimo wygladu, niektóre kundelki wyglądają bardzo rasowo;)

Link to comment
Share on other sites

A my mówimy, że większość borderów wyglada jak kundelki ^^
Ale tak naprawdę o gustach się nie dyskutuje, ja jestem zakochana w tollerach, Oli się np. nie podobają ^^
Co do conversów.. fak Rysiu jakie Ty chcesz że 3 stówy? oO Ja do max 150 chce upolować.. One PONOĆ są wytrzymalsze, ale jak jest nie wiem, nigdy ich nie miałam..
Najgorsze jest to, że mi od zawsze chyba odkąd polubiłam trampki podobaly mi się wysokie czerwone, a teraz jest na nie taka moda, wrr;//

Ooo a dresy.. Ja np. biorę chyba 2 pary jeansów (niby rurki, ale nie takie masakrycznie obcisłe) i 2 dresów. dresy na pewno biore, zobaczymy jak jeansy ;D Do tego parę par spodenek krótkich, bo wiadomo, np. z rana i po południu cieplo, a wieczorem komary etc to się długie nakłada.

Link to comment
Share on other sites

ja też nie lubię jak każdy nosi to samo dlatego z reguły nie chce być 'na siłe' modna chyba że coś mi się naprawdę podoba, pamiętam jak byla moda na te rurki w kratke szare z H&M'u i kazdy w szokle je miał nawet chłopaki :P teraz każdy ma coś kwiecistego, okulary muchy, albo najbardziej mnie bawi jak teraz te tenisówki były i oczywiście każdy je ma i dziewczyny sznurówek nie wiązały "bo tak sie nie nosi!" śmiać mi się chce:roflt: jak to one sie znają jak sie wszystko nosi.

pamiętam jak kupiłam sobie koszule taką dłuższą to póxniej w tej samej koszuli widziałam chyba z 7 osób :/ masakra

No to pryznajmniej nie ukradniecie mi mojego Kundelka na obozie:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Ja muszę gdzieś dorwac koszulę taką męską robocza, kocham jee! Zieloną bym sobie na pewno kupiła.
Wgl weźcie, masakra, mam ze 174cm wzrostu, w tamtym roku mama mi kupiła kilka bluz, jeszcze eMki, teraz już ona przykrótkie ;/ tzn. może i są dobre, ale ja mam schizę na punkcie krótkich bluz, ja muszę mieć wszystko dłuższeee. nawet t-shirty mam luźne ^^ hmm najwięcej ubrań mam... wcześniej to stradivarius, bershka pull&bear bo siostra w stradzie pracowała to miała zniżkę, teraz spodnie kupuje też w tych wymienionych, bluz ostatnio nie kupowałam, a jakieś bluzki z długim czy coś to w stradivariusie, t-shirty to pull&bear, house etc..:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MakeBelieve']Ja muszę gdzieś dorwac koszulę taką męską robocza, kocham jee! Zieloną bym sobie na pewno kupiła.
Wgl weźcie, masakra, mam ze 174cm wzrostu, w tamtym roku mama mi kupiła kilka bluz, jeszcze eMki, teraz już ona przykrótkie ;/ tzn. może i są dobre, ale [B]ja mam schizę na punkcie krótkich bluz, ja muszę mieć wszystko dłuższeee.[/B] nawet t-shirty mam luźne ^^ hmm najwięcej ubrań mam... wcześniej to stradivarius, bershka pull&bear bo siostra w stradzie pracowała to miała zniżkę, teraz spodnie kupuje też w tych wymienionych, bluz ostatnio nie kupowałam, a jakieś bluzki z długim czy coś to w stradivariusie, t-shirty to pull&bear, house etc..:P[/QUOTE]
a tak samo jak rozm i wgl niby ok to jak nie będzie długa to jest zła :P

ja tak różnie bo nie zawsze kupuje ciuchy w Warszawie w markowych sklepach ;)

ja przed obozem to sobiue będe musiała kuppić dużo tych rzzeczy właśnie bluz bo mam mało A Ty takie zapinane kupujesz czy 'wciągane'?
no i nową szaszetke kupić i cos tam jeszcze kostium :P No i rzeczy dla psa więc w ty roku się finansowo nie wyrobie ale w nastęonym;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...