Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Więc sprawa wygląda tak :
ja chce na 1!! ale jeśli mojemu psu przez tydzień nie przejdzie po tabletkach to idziemy na ekg , ale jutro też będziemy troche więcej wiedzieć :lol:
Jeśli się nie uda na 1 To z Vini jedziemy na 4 ! ^^ [ miejmy nadzieje że uda się na 1]
Ale nie róbcie dymu . nie możecie pojechać bez nas ? :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, jedziemy na 4? ;P A to ciekawe ^ Ej, ja chcę na OZP1 :((( Nie chce mi sie do sieerpnia czekać.
Ej no bez przesady, bo to teraz będzie wyglądało tak, że my jedziemy na OZP1 załóżmy, ktoś jakby przez nas pojedzie i potem my jakby bd musiały się zajmować tą osobą i wgl.?

Link to comment
Share on other sites

i będzie Wielkie BUM !
NA ozp 2 w zeszłym roku było wielkie bum ! ja myślałam że ela nam rąbnęła w domek a ona myślała ze ja jej rąbnęłam domek xDD
Później Pani Gosia się pyta czy my też to słyszeliśmy xD
Vini - w podłodze zrobi się dziuuuuura xD

Link to comment
Share on other sites

no to my podobnie ;p
Moim zdaniem powinny być na początku ankiety , zeby podzielić psy na grupy , np. pytania co pies potrafi a czego nie umie , to by bardzo pomogło , bo jeśli 3eba by było psy na poczatku sprawdzać to bez sensu , pies może mieć gorszy dzień albo może być zestresowany przyjazdem ...

Link to comment
Share on other sites

Ooj, to fakt. My z posłuszeństwa tak jakby trafiłyśmy do początkujących, bo musiałam pracować z Daisy w największy upał i słońce... A wiadomo, że żadnemu psu sie wtedy nie chce. Chociażby na własnym przykładzie, jak ćwiczę z Daisy w klubie u siebie. Jest sekwencja (biegamy agility), super wychodzi nawet, piłeczka w nagrode a gdzie pies? zamiast mi przynieść to spieprza pod palisade do cienia.

Link to comment
Share on other sites

Dopisz, dopisz. Dominika ma już wpłaconą przedpłatę, przyjęli od niej zgłoszenie i przyszły dokumenty a na dokumentach zaznaczają jak osoba może jechać tylko z osobą pełnoletnią ;). Ah... Elliot i do mnie zamiast aussie, corgi dopisz aussie, aussie bo nie zabieram corgi tylko dwa oziki :)

Link to comment
Share on other sites

Ej no, bez przesady... Zobaczysz Rysiuu, za 2-3 lata będą jeździły 7latki na obóz ;) Ej no, ja rozumiem, że zaraz się rzucą niektórzy, że dzieci też mają prawo itp., ale bez przesady! Na obóz jeżdżą osoby głównie (tak myślę) 14-16 lat, ew. 13 i nie każdy, szczególnie z tych starszych chce być na obozie z tak naprawde dzieckiem, które nie powinno być. I mnie nie przekonają teksty 'zapanuje nad psem' itp. To po co jest napisane że od 12 !? Całe szczęście, że nie jadę na OZP2. Ciekawe ile będzie dzieci na OZP1 ;p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Z rodzicem jedzie? I moim zdaniem znowu bez sensu... Może ja tak tylko odbieram. Albo nie! Cicho, nic nie mówię. Wszystko jest pięknie, ładnie, świetnie![/QUOTE]
Nie jedzie z rodzicem nie wiem skąd ten pomysł bo nic takiego nie napisałam :/.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...