Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

mam pytanie:
jeśli ktoś jedzie z psem na ten obóz to czy agility jest obowiązkowe? i jakieś tam biegi terenowe?
kurcze myślę nad tym obozem ale jednego się boję, że bym musiała sama jechać pociągiem bo z okolic warszawy pewnie nikt by nie jechał :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że np. małe szczeniaczki albo pieski które po prostu nie mogą skakać nie muszą uczestniczyć w Agility.
A co do biegu to nie na każdym turnusie on jest.
U mnie chyba wszyscy biegli. ;)
Ale taka jedna dziewczyna pobiegła bez psa, bo psu się coś w łapę stało.
Ale taki bieg to na prawdę fajna sprawa. ;)
A z tym czy jechałabyś sama pociagiem to trudno powiedzieć.
Ale to jest chyba tak, że osoby które jadą z Wandrusa, nawet na inne obozy w tym samym ośrodku jadą razem, ale nie jestem pewna, bo mnie wożą rodzice na ten obóz. ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]Vege[/B] spokojnie, ja jestem z Warszawy i jest z Wawy zorganizowany dojazd pociągiem ;) więc myślę, że nie będziesz musiała targać się pociągiem sama. Biegi terenowe zawsze były w poprzednich latach, ale w tym roku na szczęście nie było :P A jeśli by był, to da się wymigać jeśli masz jakiś powód ;) Co do agility - tak, jest obowiązkowe. To niemal główny punkt obozu, więc trochę mnie zdziwiło Twoje pytanie :roll:

Link to comment
Share on other sites

dzięki dziewczyny za odp.
[B]Rafola[/B] wiem, że pytanie dziwne ale chciałam się upewnić, bo ja nigdy na żadnym obozie nie byłam bo jeździć nie chciałam, a jeśli bym pojechała i by były takie biegi to pewnie nawet bym nie mogła bo mam problemy z biodrem i kręgosłupem. :angryy: kurcze nie wiem czy jechać, ale jeszcze mogę się namyślić bo czas mam jeszcze, ale kurcze no nie wiem :evil_lol: [ale ja jęcząca jestem xD]

Link to comment
Share on other sites

vege* spokojnie, myślę, że jak nie możesz biegać to jak pojedziesz to nie będziesz musiała ćwiczyć ;)
Na ten obóz możesz pojechać poprawić też swoją więź z psem, pogłębić wiedzę na ich temat, a jeśli Twoja choroba nie stanowi przeszkody dla Ciebie aby uczestniczyć w szkoleniu z zakresu posłuszeństwa to nie musisz uczestniczyć w tych zajęciach, które są nieodpowiednie dla Twojego zdrowia i bezpieczeństwa ;)
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

no fajne, fajne. Ja radzę Ci pojechać. Jest świetna zabawa, zawsze poznaje się extra ludzi z tą samą pasją no i co najważniejsze, spędzisz wakacje z psem ;) ja polecam...gdyby nie było fajnie, to nie byłabym tam już sześć razy :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja jadę już w tą niedziele! :lying: Z tych wszystkich opowiadań to na następny rok chyba na dwa turnusy się wybiorę ^^
Już próbuje się pakować. Tylko trochę kiepsko mi idzie, sporo rzeczy trzeba kupić. I nie wiem jak ja się tam zabiorę z walizką i z 3 torbami XD

Link to comment
Share on other sites

Fretka ja miałam tyle co Ty + torebka ''podręczna'' :cool3:
I jak wracałam to moja walizka nie wytrzymała a konkretniej zamek :/ Bo chciałam się w jak najmniej toreb spakować. ( miałam największą i tak torbę na obozie :cool3:) Ale dobrze że mi ją naprawili jakieś 5 min przed wyjazdem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

ja dostaje fioła!
Dziś się budzę. Cztery dni do obozu! Leżę podekscytowana, że trudno opisać. Potem patrz: jeszcze przed 6:00 XD Już chce wyjść z łóżka, zacząć się pakować. Ale nie! Rodzice jeszcze śpią, a do tego dnia mam jeszcze mnóstwo. I jeszcze 4 dni. W końcu zostałam i się przespałam. Ja teraz chodzę jak na szpileczkach! Nie mogę się doczekać!

Link to comment
Share on other sites

A ja bym chciała w przyszłym roku... z dwoma psami :cool3::cool3::cool3: ale nie wiem czy tak można, bo dwa turnusy to trochę drogo wyjdzie.

No.. a ja jednak myślę pozytywnie, że mój wyjazd nie będzie dla reszty rodziny taki straszny.. mam nadzieję.

Link to comment
Share on other sites

Nie, tu o to chodzi, że jak grupa początkująca ma zajęcia na torku to zaawansowana posłuszeństwo i odwrotnie. Wiem, to jeszcze nie problem. Z agility też nie. Ale z posłuszeństwem byłby według mnie problem. Bo jak chcesz chodzić z dwoma psami na smyczy przy nodze, jak będą robione "kółeczka"?

Pozdrawiamy! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...