Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

Macie rację, nie ma co po wieku oceniać :roll:

[B]patusiove [/B]- Jak ma roztrzepanego psa to niech z nim popracuje, poćwiczy w domu skupianie uwagi na sobie. Wydaje mi się, że najprzyjemniej jechać z własnym sierściuchem :eviltong: Keja też jest strasznie nieogartnięta - ma to po mnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Warunki takie sobie, ale nie jest źle ;D Wszystko rekompensuje super atmosfera ;]

tu mam galerię:
[URL]https://picasaweb.google.com/107771010612732964697/24Lipca2011[/URL]

A to zdjęcia domków:

To pomieszczenie większe:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3LazH-EhgAs/TjEumSI5xkI/AAAAAAAAAQ8/UTsaookyNM0/s640/fgthyjuk.JPG[/IMG]


To pomieszczenie mniejsze:

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-sZeB9PAslOo/TjEuo-4uS4I/AAAAAAAAARE/zGU-ZGXpWMw/s512/DSC05791ur58776xzt4rds3q.JPG[/IMG]


A to korytarz:

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-VJFzsB5StpE/TjEusxwAPBI/AAAAAAAAARc/tV8UnE6nPSQ/s512/DSC060964rgyuj798.JPG[/IMG]

Na lewo jest wejście do większego pomieszczenia, na prawo wejście do domku, a ja robiłam zdjęcie stojąc w wejściu do mniejszego pomieszczenia - tak dla rozeznania xd

Z klamki od szafki zwisa kawałek łańcucha, bo zawsze się otwierała i w łeb dostawałam xd

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7KamxM79zNk/TjEuvT6_MMI/AAAAAAAAARk/KE8EJOxmhyo/s640/DSC05885.JPG[/IMG]

A to przed domkiem - wyjście na "taras" z dużego pomieszczenia :cool1:

Jezu, teraz widzę jaka z Kali sierota na tym zdjęciu :diabloti: O, a ta poprzeczna rana na nodze do tej pory mi nie zeszła :angryy: Bo wać pan Matrix mi linką po nodze przejechał :mad:

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-hdC2uJJqr_w/TjEus2qboLI/AAAAAAAAARY/a12TZa2odI0/s512/DSC05789ertfyu76i.JPG[/IMG]


A to takie... Kass z Kalą ;D Mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone - grzechem by było nie pokazać tej fotografii xd

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3EfHo3mtZiM/TsarzF240gI/AAAAAAAAAu4/JKpG7nDdAmU/s640/DSC06238%25202.JPG[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']Wow, Klaudia, kocham Cię! xd.
Dzięki za informację ;)[/QUOTE]

Ja też Ją kocham! :diabloti:

A mi ślady po pazurach - [url]https://picasaweb.google.com/107771010612732964697/24Lipca2011#5632187121112338242[/url] zeszły, ale dopiero pod koniec wakacji :mad:
Ostatnio Keja była na lince i wyrwała do przodu, bo zawsze jak mówię "biegaj" to leci przed siebie jak szaleniec, i linka mi przeleciała po palcach - wyrwała kawałek skóry :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Warunki takie sobie, a raczej bardzo kiepskie. :diabloti: Ale podejrzewam, że atmosfera super.

Ja tylko obawiam się, że nie dałabym rady sobie z moim kundlem. :shake: Tyle psów, tyle ludzi, a do tego jeszcze w jednym domku taki nawał psich zapachów. Mogłaby oszalec... I ja niestety też.

A gdzie to w ogóle jest? Jaki rejon Polski?
Sorry za taką ilośc pytań, ale nie mam siły brnąc przed 340 stron wątku. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Fantowa [/B]czy ja Ci już mówiłam jak ja Ciebie kocham?! To teraz Ci to mówię!

[B]Olson [/B]- województwo warmińsko-mazurskie, a dokładniej Ryn na Mazurach. Możesz sobie wejść na stronę tego obozu :)

[B]Keja[/B] - oczywiście, że lepiej jest jechać ze swoim psem. Ale nie chciałabyś widzieć tego psa na spacerach.. Wystarczy, że coś na budowie spadnie to ona ucieka do domu i związku z czym chodzi na smyczy. Jak chodzi na szelkach po prostu rządzi i jak zakłada jej się kolczatkę (niestety), to dopiero wtedy hamuje swoje wybryki -.- Szkoda, że to kolczatka na nią tylko działa.. Bo pies jest na prawdę fajny, a z obroży się wyślizguje, a jak jest na pół zacisku to ciągnie i dokładnie tak samo jest na szelkach -.-. Jedynie ta kolczatka działa na nią, widać dużą poprawę.. A gdyby chodziła NORMALNIE na szelkach czy jakiejkolwiek obroży to by chodziła na rozwijanej, bo kolczatka i rozwijana to dobre połączenie nie jest. Szczerze wam powiem, że te domki bardzo kojarzą mi się z moją działką.. Czemu? Bo są strasznie podobne.. Mam taki sam "taras" również z betonu, lecz jest on BARDZO spadzisty w razie deszczu ten "taras" chroni przed zalaniem domku poprzez wodę.
[B]
Eta_carinae[/B] - Teraz dopiero dostrzegłam na Kasandrowym bawieniu się w "jestem Kalą", że tam na podusi leży malutka Blaneczka ;**

[I]A tak na marginesie - dziś o 5:00 obudziłam się z językiem w buzi [/I]O____________________________o

[B]A tak co do tej zniżki to 1500 - 250 = 1250? Czy 1600 - 250 = 1350?[/B] [I]
Bo nie wiem jak mam liczyć O.o[/I]'

Edited by patusiove
Link to comment
Share on other sites

Olson - Powiem szczerze, że tyle psów dało sobie świetnie radę, że to Wam raczej dobrze zrobi ;) To jest Ryn - mieścina na Mazurach.

Patusiove - do ceny obozu (1599zł) trzeba też doliczyć dojazd zorganizowany (oczywiście jeżeli ktoś jedzie sam, to paliwo itd), więc koszta dodatkowe.

Keja - powiem, że chyba każdy ma takie "pamiątki" xd. Klaudia kciuk, Ty udo, ja nogę... Wiem, że ktoś od Kali też raz oberwał xd.
Ja mam ZAWSZE posiniaczone i poranione ręce - od czego? To owczarek... a wiadomo jak się owczarki bawią. Dużo hałasu i biegania w kółko, a do tego chwytanie za nogi i ręce, oraz podgryzanie - ludzie patrzą na mnie jak na jakieś katowane dziecko xd. W dodatku mam SPORYCH rozmiarów papugę, ze SPORYM dziobem i NIE małymi pazurami ;] No i kota... a tu już chyba komentować nie muszę xd

Ha, to Ty dzisiaj nie widziałaś jak Kala mi sankami z moją siostrą po nodze przejechała >.< Dłoń od linki też mam otartą porządnie. Całe szczęście, że chociaż amortyzator porządny mamy, bo z takimi zrywami te szelki by długo nie pociągnęły ;)

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

[quote name='"Eta_carinae"']Olson - Powiem szczerze, że tyle psów dało sobie świetnie radę, że to Wam raczej dobrze zrobi ;-)[/quote]

No niestety. :shake: Moja DONka przy dwóch psach wariuje z radości, a taka ilośc... To już szaleństwo. Z resztą na "obce" spacery chodzi zawsze w namordniku, bo boję się żeby jakiemuś innemu psu nie zrobiła krzywdy. To w końcu 40 kg psa. :diabloti:
Na wiosnę zapiszemy się na jakiś ekspresowy kurs z posłuszeństwa, moze się trochę wychowamy w towarzystwie psów i w 2013 pojedziemy na jakiś zlot dogomaniaków, albo owczarkarzy. No, albo jeszcze może końcem wakacji 2012, ale gdzieś tu blisko. Wypad na Mazury chyba sobie jednak będę musiała odpuścic na razie. :shake:

Link to comment
Share on other sites

No... to szkoda.

Powiem szczerze, że moja też nieogarnięta jest - od razu z miejsca podlatuje i zaczepia łapą, czy podgryza - zamiast podejść spokojnie, obwąchać się itd. Przez takie wyskoki coraz częściej inne psy reagują agresywnie, a moja na to szczeka i się za mnie chowa... po prostu za mało z psami przebywa i mi taka sierota rośnie - dlatego tym więcej do psów ją ciągam. Ale nie zamierzam Cię namawiać, rozumiem i szanuję Twoją decyzję ;)

No, jeszcze warto dodać, że moja waży PRAWIE połowę tego, co Twoje psisko xd. Kala mieści się w granicy 27kg ;)

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nROUC6ofDvA/TzV-JWIpcFI/AAAAAAAABMg/aYnJib_kJis/s489/DSC071442.JPG[/IMG]

To zdjęcie z jesieni, ale ona się od tamtej pory nie zmieniła ani trochę. Ludzie mówią, "co ona taka chuda?!"... a ja tłumaczę, że nie chuda, a wysportowana xd. Ona po prostu NIE MOŻE przytyć - nie ma robaków, dobrze ją karmię itd, ale ma bardzo dużo ruchu i po prostu taką ma sylwetkę.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie mówię, że robaków brak, więc to nie przez to chudnie.

Keja - Kala ma koło 55 cm w kłębie - o ile nie urosła od ostatniego mierzenia xd. Ale myślę, że na ONka to lepiej - jest lekka, zwinna, wysportowana - taka powinna być. Po co przeciążać stawy? Więc niech sobie gadają, mi to pasuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']No właśnie mówię, że robaków brak, więc to nie przez to chudnie.

Keja - Kala ma koło 55 cm w kłębie - o ile nie urosła od ostatniego mierzenia xd. Ale myślę, że na ONka to lepiej - jest lekka, zwinna, wysportowana - taka powinna być. Po co przeciążać stawy? Więc niech sobie gadają, mi to pasuje[/QUOTE]

55?! Niemożliwe :crazyeye: Keja ma 54cm ; o A mierzyłam ją chyba z 10 razy :-o
Jasne, że to lepiej, mi też mówią, że za chuda, ale jakoś mało mnie obchodzi opinia osób, które uważają, że gruby pies to szczęśliwy pies :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]Dominika[/B] - Kala 55?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
Eeee...?
Nadia mierzy 54 w kłębie, a na zdjęciu porównując je to Nadia jest mniejsza od Kali, a to byłby TYLKO 1 cm różnicy..?
Może zmierz ją jeszcze raz, bo NIE CHCE MI SIĘ WIERZYĆ! ; ooooooooo Ona jest uszami wyższa od Baszy (nowofundlanda), a nowofundland od Kei na zdjęciu był wyższy, czyli nie możliwe by od Kei różnicowała się tylko o 1 cm..
Macie racje, lepiej dla ONka :D
Filmik obejrzę później, teraz jestem na bardzo wolnym kompie i nie ma szans -.-

[B]Fantowa[/B] - No tak, pies od robaków chudnie..
[B]
Olson[/B] - Jak tam chcesz :) Myślę, że wam to i dobrze by taki wyjazd zrobił. Dostałybyście jakieś pomocne rady.. :)
[B]
Keja[/B] - dokładnie, popieram twoje zdanie.

Link to comment
Share on other sites

Teraz ją zmierzyłam - urosła, ma 60 cm xd 55 miała jakiś czas temu, przecież podkreśliłam, że miała tyle, kiedy ją OSTATNIO mierzyłam ;)


edit.:
Wiecie co? Tak sobie oglądam coraz to nowsze filmiki w wykonaniu różnych, coraz to nowszych osób... i ja mam takie pytanie...
[U][B]Czy jest jeszcze jakaś osoba, która NIE zrzyna od wszystkich wszystkiego?![/B][/U]

Ludzie! Wszędzie widzę te same sztuczki, ten sam styl, te same, lub BARDZO łudząco podobne melodie (pomijając fakt, że z tej samej bajki -.- "Legendy sowiego królestwa")... [B]po prostu ręce opadają - pozostawię to bez komentarza.

[/B]Obejrzyjcie sobie filmik mój, Keji i Patusiove. Najlepiej po kolei, w dokładnie takiej kolejności ;)[B]
([/B]Gabi, nie mam do Ciebie żadnych pretensji, tylko obejrzyjcie sobie te trzy filmiki i powiedzcie, czy Wam to nie przeszkadza[B])
[/B]

Edited by Eta_carinae
Link to comment
Share on other sites

Dominika - cóż, filmiki są podobne, nawet bardzo..Szczególnie pod względem sztuczek Twój i Patusiovej, a melodia w filmiki Keji i Patusiovej jest taka sama. xD Ja tam się nie znam, więc naiwnie zakładam iż to zwykły zbieg okoliczności. ;)
A tak odbiegając od tematu..Nika ma w ten piątek sterylizację i bardzo bym prosiła o trzymanie kciuków, żeby wszystko poszło dobrze. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Eta_carinae']

edit.:
Wiecie co? Tak sobie oglądam coraz to nowsze filmiki w wykonaniu różnych, coraz to nowszych osób... i ja mam takie pytanie...
[U][B]Czy jest jeszcze jakaś osoba, która NIE zrzyna od wszystkich wszystkiego?![/B][/U]

Ludzie! Wszędzie widzę te same sztuczki, ten sam styl, te same, lub BARDZO łudząco podobne melodie (pomijając fakt, że z tej samej bajki -.- "Legendy sowiego królestwa")... [B]po prostu ręce opadają - pozostawię to bez komentarza.

[/B]Obejrzyjcie sobie filmik mój, Keji i Patusiove. Najlepiej po kolei, w dokładnie takiej kolejności ;)[B]
([/B]Gabi, nie mam do Ciebie żadnych pretensji, tylko obejrzyjcie sobie te trzy filmiki i powiedzcie, czy Wam to nie przeszkadza[B])
[/B][/QUOTE]

sie wtrącę
ja nie zrzynam:)mam swój własny filmik, chociaz sztuczki podobne
ale rzeczywiście filmiki są podobne, ale może zbieg okoliczności?
bo z tego co piszecie ty Gabi? się znacie:)

Keja masz cudnego i SZCZEUPŁEGO przede wszystkim labradora

Link to comment
Share on other sites

Dlatego piszę, że do Gabi nie mam pretensji xd. Ale wybacz, nie wierzę w TAKI zbieg okoliczności ;)


edit
Nadii ma te same sztuczki co ja i tą samą piosenkę co Gabi, a sama Gabi ma piosenkę podobną do mojej z TEJ SAMEJ bajki ahahah xd.

Edited by Eta_carinae
nowa inwencja twórcza
Link to comment
Share on other sites

Dwa pierwsze są prawei identyczne ;)
Nie ma to jak własna inwencja twórcza.
Nadii jest inny ;) Strasznie fajna z niej klucha, oczywiście wolę szczupłe labradory, dla samego ich zdrowia, ale musze powiedziedziec ze Nadia upuszczająca co chwile zabawki wygląda pociesznie ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...