Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Rudawa']WoW O.o. Kto jest taki szalony i jedzie z baskiem?[/QUOTE]

Równie dobrze ja bym mogła być szalona - jadę z leniwym miśkiem :) Ale moim zdaniem psiarze i tak są już wystarczająco szaleni i nigdy im tego szaleństwa nie zabraknie. Przecież wszyscy dobrze wiemy że np. lepiej kupić coś psu niż sobie :) Tylko my potrafimy to zrozumieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basza95']Równie dobrze ja bym mogła być szalona - jadę z leniwym miśkiem :) Ale moim zdaniem psiarze i tak są już wystarczająco szaleni i nigdy im tego szaleństwa nie zabraknie. Przecież wszyscy dobrze wiemy że np. lepiej kupić coś psu niż sobie :) Tylko my potrafimy to zrozumieć.[/QUOTE]

i ja - z berneńczykiem :P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']a o szelciaku zapomniałaś? :angryy:
to będzie pies nr 1 na ozp4 do miziania :loveu:
a na ozp2 niuf :loveu:[/QUOTE]


jeśli b ędzie :P za moje poczyniania na chemii mam pewne wątpliwości xd ale sheltie to nie jest turdny pies :D
chodziło mi o berneńskiego jako trudnego :D

Link to comment
Share on other sites

Ja tam uważam, że jaki pies szalony taki szalony i pan. Więc wręcz niemożliwym jest żebyś Ty była szalona a twój bern niekoniecznie :D. Moje zdanie wynika z moich kilkuletnich obserwacji xD. Wystarczy spojrzeć na właścicieli borderów, albo ON'ków. Albo na to jak leniwi ( zazwyczaj ) są właściciele buldogów czy basetów :D.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Ja tam uważam, że jaki pies szalony taki szalony i pan. Więc wręcz niemożliwym jest żebyś Ty była szalona a twój bern niekoniecznie :D. Moje zdanie wynika z moich kilkuletnich obserwacji xD. Wystarczy spojrzeć na właścicieli borderów[/QUOTE]

haha dobrze wiedzieć

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']Ja tam uważam, że jaki pies szalony taki szalony i pan. Więc wręcz niemożliwym jest żebyś Ty była szalona a twój bern niekoniecznie :D. Moje zdanie wynika z moich kilkuletnich obserwacji xD. Wystarczy spojrzeć na właścicieli borderów, albo ON'ków. Albo na to jak leniwi ( zazwyczaj ) są właściciele buldogów czy basetów :D.[/QUOTE]

No coś w tym jest. Ja lubię poleniuchować a dziwię się swojemu psu że całe dnie spędza śpiąc :)

Link to comment
Share on other sites

no widzicie, jakby się dobrze przyjrzeć to faktycznie jesteśmy bardzo podobne do swoich psów. Mówię tak a sama jestem żywym przykładem na to, że nie zawsze tak jest. Moja Ognisia jest "przy nadziei", chała Bogu drugi tydzień a:
po schodach nie wejdzie bo jej ciężko, ze schodów nie zejdzie bo ją dupka( jej własna ) wyprzedza, z łóżka nie zeskoczy ani na nie nie wejdzie bo jej ciężko i czego ja wymagam bo przecież jest w ciąży, na spacerze za piłką nie pobiega ani nie pobawi się z mną bo nie może się przemęczać, je tylko niektóre rzeczy ( kilka ) bo jest szczenna i musi o siebie dbać. Masakra, jak tak sobie pomyślę, że dwa miesiące mojego życia mają tak wyglądać to szczerze mówiąc mam już dość ;). Macie może jakiś pomysł na dziewczynę która tak się ze sobą pieści? Hera zresztą podobnie chociaż szczenna jest tydzień dłużej od Ognisi :/. Pomocy bo zwariuję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudawa']no widzicie, jakby się dobrze przyjrzeć to faktycznie jesteśmy bardzo podobne do swoich psów. Mówię tak a sama jestem żywym przykładem na to, że nie zawsze tak jest. Moja Ognisia jest "przy nadziei", chała Bogu drugi tydzień a:
po schodach nie wejdzie bo jej ciężko, ze schodów nie zejdzie bo ją dupka( jej własna ) wyprzedza, z łóżka nie zeskoczy ani na nie nie wejdzie bo jej ciężko i czego ja wymagam bo przecież jest w ciąży, na spacerze za piłką nie pobiega ani nie pobawi się z mną bo nie może się przemęczać, je tylko niektóre rzeczy ( kilka ) bo jest szczenna i musi o siebie dbać. Masakra, jak tak sobie pomyślę, że dwa miesiące mojego życia mają tak wyglądać to szczerze mówiąc mam już dość ;). Macie może jakiś pomysł na dziewczynę która tak się ze sobą pieści? Hera zresztą podobnie chociaż szczenna jest tydzień dłużej od Ognisi :/. Pomocy bo zwariuję.[/QUOTE]
Mam troszkę podobną sytuację, moja jest po sterylce... :/ Ani za płkami nie pobiega, dysku w powietrzu nie złapie, w rzece nie popływa :|

Link to comment
Share on other sites

ee tam, na ozp nadrobimy zaległości w męczeniu psa :diabloti::cool3:
chciałam się z moją na agility w ZK zapisać, rok temu było za darmo, tylko trzeba było być czlonkiem ZKwP...:loveu:
Teraz liczą sobie członkostwo + 350zł za 20 spotkań na stadionie do piłki nożnej... :mad:
Gdyby nie sterylka i tak bym chodziła, a tak to nie wyrobię z 20 spotkaniami przed ozp :-(
Poomimo tego i tak się cieszę, że moja sterylkę ma za sobą, nawet nie wiedziałam, że miała początki ropomacicza(zastrzyki wstrzymujące cieczkę, ehh) i przepuklinę pępkową :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...