Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Gosia W.']dobra jak pomysł się podoba to będziemy próbować :) sprzęt do muzyki będzie a Wy jak wiecie jaka muzyka do tego jest odpowiednia to proszę weźcie jakieś płyty bo ja kompletnie nie wiem czym to się je.
będą też zabawy z freezby bo wiem że zostało zakupione 6 kompletów :) i jest nowy duży tunel kupiony, także myślę ze w tym roku nie będzie takich koszmarnych komentarzy jak w zeszłym roku po wakacjach:)[/QUOTE]

A czy to musi być muzyka typowo taka jak na zawodach Dog Dancing, czy może być coś "mojego" ? ;)
Aha i frisbee nie sądzę że wypali. W zeszłym roku było mało psów skupiających się na agility, co dopiero na frisbee. Będzie to zabawa dla 2-3 psów, a reszta pewnie będzie siedzieć i się nudzić... lepiej by było postawić większy nacisk na agility/posłuszeństwo.

Link to comment
Share on other sites

muzyka na dogdancing - jakakolwiek ja sie na tym nie znam jak juz mowilam, takze od Was bedzie zalezec jak będą wyglądac te zajęcia ;)
następna sprawa - ognisko tak jak wyżej napisała Pani Karolina - napewno będa ogniska integracyjne ale nie pierwszego dnia! najpierw Wy sami ze soba musicie sie zintegrowac ;)
pks w rynie - jak pisała Pani Agnieszka to jest kawalek drogi (ok 10 minut) ale przystanek w Rynie jest tylko jeden wiec mysle ze sie zorintujesz :) ale nie wiem jak ta ulica sie nazywa ale w Rynie jest tylko jedna ulica taka głowna w zasadzie :)
wydaje mi się że to juz wszystko o co pytałyście.

WITAMY Pania Agnieszke :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Czy ktoś mi powie, jak mam zabrać się pociągiem: z psem na rękach, klatką w jednej ręce, torbą w drugiej, plecakiem na plecach i gitarą.. gdzieś?:D[/QUOTE]

To co Ci nie będzie potrzebne w podróży - wyślij pocztą!

[quote name='żeglarka']witam wszystkich ;) w końcu i mnie przywiało na forum:D
Vini przystanek pks-u jest na przeciwko zamku, niby nie daleko ale z gratmi droga dziwnie się wydłuża :/[/QUOTE]

Witamy :D

[quote name='Gosia W.']muzyka na dogdancing - jakakolwiek ja sie na tym nie znam jak juz mowilam, takze od Was bedzie zalezec jak będą wyglądac te zajęcia ;)[/QUOTE]

Hmm to można by zrobić tak, że na zajęciach z dd uczymy psy jakichś sztuczek, pojedyńczych elementów, a na koniec obozu każdy sam układa jakiś krótki układ, gdzie może wykorzystać też sztuczki które pies znał przed obozem ;)
Pani będzie na OPZIII, dobrze zrozumiałam?

Link to comment
Share on other sites

a witam Pani Agnieszko :).w sumie od zamku dałoby się jakoś dojść. Ja coś tam pamiętam. Najwyżej będziem dzwonić ;p najgorzej w giżycku od pkp do pks jest 4 km i nie wiem co mam robić... Ryś musimy się kontrolować! Coraz więcej kadry tu jest! A ja mam pytanie. Czy jakbym była z koleżanka tak po 11 przed 12 to nie byłoby strasznie za wcześnie? Bo w giżycku będziemy o 9.20 pks do rynu mamy o 10.40

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...