Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

[quote name='Vini.']Zobaczysz, że wrócę z obozu z siną twarzą i bez ręki! xD Skoro już zapowiadasz, że zepsuje(my) (się) zlew... Mrrr <3 Nie no, ciekawe ile u nas ludu będzie! Boże, przeżyć ten tydzień, wtedy zacznę naprawdę rzeczy kupować! :D 20 dni do obozu![/QUOTE]

Mój agresor Ci ją odgryzie ;)
Już ją na Ciebie naszczuwam , wiesz to z tymi łapami to od za dużej ilosci treningów ;d
STRZEŻ SIĘ ;D

Link to comment
Share on other sites

sorka, że przerywam fazkę, ale co do mojego wyjazdu na obóz z psem - na weekendzie nad jeziorem piesek był grzeczny i na 90% jade na 2 turnusy...
mam troche kłopot z dojazdem, także pojechałabym na 2 turnusy obok siebie[czytaj 4 i 5]
jak wszystko pójdzie dobrze to we wtorek lub środę rezerwuję ^^.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vini.']Mwahaha, very zabawne! Patrz, żebyś nie miała takiego ubawu, jak się okaże, że jestem Kazimierzem, lat 49 i przyjechaŁEM z krową! xD[/QUOTE]

UWODZENIE dzieci przez internet też jest karalne :p
Czemu Kazimierz ? xD Nazwij się Kuba ! miej chociaż imie fajne xD i pojedź z BYKIEM ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']sorka, że przerywam fazkę, ale co do mojego wyjazdu na obóz z psem - na weekendzie nad jeziorem piesek był grzeczny i na 90% jade na 2 turnusy...
mam troche kłopot z dojazdem, także pojechałabym na 2 turnusy obok siebie[czytaj 4 i 5]
jak wszystko pójdzie dobrze to we wtorek lub środę rezerwuję ^^.[/QUOTE]
Hah, to się cały turnus czwarty cieszy :D. Jest nas wielu! xD. A z jakim psiorem jedziesz? ;>

Link to comment
Share on other sites

Cisza nocna- od 22 :mad:
Swoją drogą to nie wiem czy to jest bezpieczne mieć 2 wariatki na obozie (bez urazy:diabloti:)
Oby tylko na kranie się skończyło..
A jeśli chodzi o "dzieci". Dopóki młodsi uczestnicy panują nad psem i dają radę kondycyjnie - brak sprzeciwu. Uczestników w wieku 10-13 jest całkiem sporo i zazwyczaj dobrze dogadują się ze starszymi, więc głowa do góry dziewczyny, będzie dobrze:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ok, ok zobaczymy co będzie o 22 ;pp A jeśli ktoś nie będzie dał rady spać? :)
Bez przesady, jeśli Pani przeżyła prawie cały obóz ze mną (już 1 wariatka), to myślę, że z 2 taką da sie przeżyc xD Chociaż nie twierdzę, że to bezpieczne ;) Powiem tak- postaram się wyprosić lekarza o podwójną dawkę leków xD Mam nadzieję, że pomogą ^

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudia.']wilczuropodobny, troche mniejszy ^^.
jadę na 90% jak już pisałam ^^
a tak ogólnie - kto z ozp4 nie ma być z kim w domku? Moja psinka jest koleżeńska także towarzystwo każdego psa jej odpowieda - czasami wkurzają ją jamniki ;p[/QUOTE]
Ja :cool3:. A jak reaguje tak generalnie na psy? Bo Chapsia jest pewnie dużo mniejsza i mogłaby się irytować, gdyby się odpędzić nie umiała :lol:.
Zresztą się jeszcze zobaczy na obozie, psica jest nieprzewidywalna :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...