Jump to content
Dogomania

Obóz z psem :) - organizowany przez "Wandrus"


Baskaaa

Recommended Posts

witam! :)

dopiero teraz znalazłam chwilkę żeby siąść przy komputerze poczytać wasze opinie i Wam odpisać :)

w sumie większość rzeczy, które chciałam Wam napisać napisała już Pani Karolina ;)
zastanawia mnie tylko Ola od Rafy - każdy z nas wie jakie są warunki na tym obozie ale nie uważam żeby były aż tak złe jak to opisujesz na forum, zastanawia mnie tylko po co jeździsz tam tyle razy skoro wszystko jest do bani?

pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkich uczestników ozp tych, których znam i tych, których może kiedyś poznam :)

p.s.
przepraszam w imieniu Sziry za pieski z plasteliny ;)

buziaki :*

Link to comment
Share on other sites

Witam, chciałem serdecznie pozdrowić kadrę oraz wszystkich byłych i przyszłych uczestników. Tym którzy byli dziękuję za udział w naszych obozach, tych krórzy się wybierają zapraszamy.

Co do zdjęć pojawią się na stronie ale nie wcześniej niż za miesiąc-dwa, do obrobienia jest około 10 tysięcy zdjęć z różnych obozów, więc to trochę musi potrwać. Jak pojawią się zdjęcia dam znać na forum tutaj.

Przypominam że jeśli ktoś ma jakieś pytania odnośnie obozów jestem pod telefonem 501 647 139

Z pozdrowieniami, Piotr Salecki
Wandrus

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abiutka_']O pani Gosia, fajnie że się pani odezwała ;)

Jak tam Szira i jej ADHD? :cool3:

Ps. do zobaczenia w przyszłym roku (jeśli się uda....:) )[/quote]


cześć Justynko ;)
jakoś sobie daje z nią rade ale czasami jest naprawdę ciężko :) to taki mały świr którego rozpiera energia :) myślę ze do przyszłego roku trochę spoważnieje ;)

pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Część piesków z plasteliny jest u mnie i stanowi miłą pamiątkę.
Podobnie jak setki zdjęć, które mam dzięki uczestnikom obozu ( sama nie zrobiłam ani jednego zdjęcia ). Szczególnie sympatyczne są te grupowe, ze wszystkimi psami.

Pozdrawiam wszystkich, a w czasie szkolnych kryzysów dla ocieplenia atmosfery wspominajcie Ryn i pieski ( a jest co wspominać :oops: ).

Mirka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']O jeju ^^
Ciocia Gosia ;DD
[/quote]

o jeju o jeju moja Marysia :P hehe ;)

ogrodzenia w dalszym ciągu nie ma i raczej nie będzie ale z tego co czytałam to Pan Piotr pisał o ogrodzeniu kilka postów wcześniej i wyjaśnił Wam co i jak.

pozdrawiam cieplutko :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mirka K-W']Część piesków z plasteliny jest u mnie i stanowi miłą pamiątkę.
Podobnie jak setki zdjęć, które mam dzięki uczestnikom obozu ( sama nie zrobiłam ani jednego zdjęcia ). Szczególnie sympatyczne są te grupowe, ze wszystkimi psami.

Pozdrawiam wszystkich, a w czasie szkolnych kryzysów dla ocieplenia atmosfery wspominajcie Ryn i pieski ( a jest co wspominać :oops: ).

Mirka[/QUOTE]


Pozdrawiamy ponownie panią Mirkę !! ;)

I naprawdę... jest co wspominać <33

Link to comment
Share on other sites

właśnie wróciłam od weterynarza, bylam z Szirą na spacerze i wpadła pod dość szybko jadący rower :( na szczescie nie ma żadnych wewnetrznych krwotoków ale może mieć problem z tylna łapka bo wkręciła się w łańcuch :(

trzymajcie kciuki za jej szybki powrót do zdrowia :*

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guptasek']A ty tylko o jednym :eviltong::eviltong:
Bez skojarzeń :evil_lol:[/quote]

Widać że ty pierwsza miałaś takie skojarzenia skoro tak piszesz ;D

A ja planowałam za rok pojechać ponownie na obóz, ale niestety z Nuką chyba nie dam rady :shake: Ma ona najprawdopodobniej pęcherzyce i jest w trakcie zaleczania tego paskudztwa.
Najwyżej zabiorę ze sobą kuzyna razem z jego 2 psami. O ile się zgodzi :roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...